Hologramy samoprzylepne

Hologramy stanowią skuteczne zabezpieczenie kart plastikowych przed fałszowaniem, podrabianiem czy też inną manipulacją. Znaki holograficzne nie dają się sfałszować za pomocą znanych technik od komputerowej i kserograficznej po drukarską i fotograficzną, ulegają samozniszczeniu przy próbie manipulacji.

Hologramy standardowe

Wykonane są przez producenta według jego projektu. Poniżej zamieszczone motywy są jedynie półproduktem, który pozwoli Klientowi na dobranie odpowiedniego tła do dalszej personalizacji.

Hologramy standardowe Holo występują wyłącznie w przedstawionych wymiarach, natomiast hologramy standardowe  Kine mogą być dowolnego kształtu.

 

 

Hologramy standardowe spersonalizowane

Hologramy standardowe dostępne są wyłącznie w formie spersonalizowanej, czyli z naniesioną na ich powierzchnię indywidualną grafiką. Techniki personalizacji to: personalizacja termotransferowa (nadruk), personalizacja przy pomocy podwójnej martycy (hot-stamping), personalizacja elektryczna (suchy stempel) oraz personalizacja laserowa.

Nadruk – personalizacja termotransferowa

Tą techniką mogą być personalizowane wszystkie motywy Holo i Kine. Personalizacja polega na nadrukowaniu na wybranym hologramie logotypu zamawiającego. Druk wykonywany jest metodą termotransferową w  kolorze czarnym.

 Personalizacja przy pomocy podwójnej martycy – hot-stamping

Tą techniką mogą być indywidualizowane tylko motywy KineSec, KineSky, KineStar. Personalizacja polega na nadrukowaniu na wybranym hologramie logotypu zamawiającego. Druk wykonywany jest metodą hot-stamp. Wykonujemy go foliami holograficznymi lub metalicznymi co w efekcie końcowym daje znak holograficzny zbliżony wyglądem do hologramu indywidualnego.

 Personalizacja elektryczna – suchy stempel

Tą techniką mogą być indywidualizowane wszystkie motywy Holo i Kine. Personalizacja polega na nadrukowaniu na wybranym hologramie logotypu zamawiającego. Druk wykonywany jest metodą „wypalenia” w warstwie ochronnej hologramu, grafiki logotypu w kolorze mleczno-srebrnym. Logo jest widoczne wyłącznie pod określonymi kątami.

 Personalizacja laserowa

Tą techniką mogą być indywidualizowane wszystkie motywy Holo i Kine. Personalizacja polega na wygrawerowanie dowolnego logotypu, napisu lub numeru na hologramie za pomocą lasera. Metoda ta pozwala na uzyskanie wzorów o dożywotniej gwarancji na odporność chemiczną i mechaniczna.