Personalizacja graficzna

Personalizacja graficzna kart plastikowych jest usługą polegającą na nadruku płaskim oraz nadruku wypukłym, który można z powodzeniem łączyć, uzyskując bardzo interesujący, trudny do podrobienia efekt. 

 

Nadruk płaski

Wykonywany jest na kartach za pomocą drukarek HID FARGO w technologii termodruku: Direct toCard (DTC) oraz retransferu: High Definition Printing (HDP).Personalizacja graficzna kart

Rodzaje nadruku na kartach plastikowych:

  • jednokolorowy lub pełnokolorowy,
  • jednostronny lub dwustronny
  • od krawędzi do krawędzi karty
  • możliwość naniesienia dowolnej grafiki zaproponowanej przez klienta
  • dodawanie danych personalnych i zdjęcia właściciela karty w rozdzielczości 300dpi
  • możliwość nadruku na dowolnych kartach, w rozmiarach CR79 (karty samoprzylepne), CR80 (format karty kredytowej), CR90 i CR100 (karty większe niż karta kredytowa)
  • możliwość nadruku na kartach zawierających elektronikę (karty zbliżeniowe, chipowe, z paskiem magnetycznym)

Druk wypukły (embossing)

Personalizacja graficzna - nadruk wypukły

Polega na wytłoczeniu danych personalnych oraz danych numerycznych, np. numer karty, data ważności itp, na powierzchni karty. Dodatkowo druk ten może być barwiony na jeden z podstawowych kolorów: złoty, srebrny, czarny, biały lub granatowy. W ramach potrzeb klientów jesteśmy w stanie dobrać inne kolory barwienia druku.

Połączenie obu technologii do personalizowania karty plastikowej umożliwi  uzyskanie karty niepowtarzalnej i trudnej do podrobienia.

Wykonujemy karty według gotowych projektów dostarczonych przez klienta lub robimy własny projekt zgodnie ze wskazówkami i wymaganiami zleceniodawcy. Nasi graficy opracowują i przedstawiaja do akceptacji koncepcję układu graficznego, kolorystyki oraz zawartości merytorycznej karty.