O firmie

Control System FMN  w skrócie CS FMN

od ponad dwudziestu lat jesteśmy obecni na rynku drukarek kart plastikowych i systemów kartowych.  Drugą ważną dziedziną naszej działalności są elektroniczne systemy zabezpieczeń: kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz systemy identyfikacji osób. Dodatkowo oferujemy kompleksowe usługi dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. Od opracowania projektu, doradztwa przy wyborze urządzeń i rozwiązań, poprzez instalację i integrację systemów po serwis i pomoc techniczną. Wykonujemy dostawy gotowych produktów np: kart plastikowych, drukarek kart plastikowych, programów, materiałów eksploatacyjnych.  W ramach CS FMN dostarczamy również wszelkie urządzenia związane z kartami, kontrolą dostępu i rejestracją czasu pracy.

Doświadczony zespół specjalistów, regularne szkolenia zagraniczne i uzyskane certyfikaty pozwalają nam zapewnić wysoki poziom obsługi klienta. Zaczynając od analizy potrzeb po wielopłaszczyznową obsługę serwisową. Łączymy wiedzę, szerokie kontakty zagraniczne zapewniające dostęp do najnowszych technologii, oraz zwłaszcza wieloletnie doświadczenie w branży świadcząc usługi najwyższej jakości. Z pewnością te cechy stanowią o naszych dotychczasowych sukcesach.

Control System FMN posiada autoryzację wielkich producentów drukarek i kart plastikowych, urządzeń KD, programów systemowych i innych w zakresie DYSTRYBUCJI, WDRAŻANIA I SERWISU.  Zapewnia to dostęp do wszystkich produktów oraz najnowszych osiągnięć i rozwiązań producenta, a także do nowinek technicznych. Control System FMN posiada tytuł PLATINUM ADVANTAGE CHANNEL PARTNER HID Global, wielkiego amerykańskiego producenta drukarek kart plastikowych i urządzeń kontroli dostępu HID Global.

Koncesje i certyfikaty

  • Koncesja MSWiA
  • ISO 9001:2015

  • Autoryzowany Dystrybutor i Serwis Fargo / HID w Polsce od 1994.

Głównym celem działalności naszej firmy jest projektowanie, drukowanie, kodowanie i laminowanie kart plastikowych, sprzedaż i serwis drukarek do kart oraz systemów kartowych, systemów kontroli dostępu,  RCP i identyfikacji w sposób konkurencyjny przy zapewnieniu wymaganej jakości wyrobów.

Control System FMN uzyskuje wysoką jakość  swoich działań poprzez:

  • długi staż na rynku kart plastikowych i drukarek – od 1994r – bez przerwy
  • zgromadzenie ogromnej wiedzy fachowej przez kadrę inżynierską, która pracuje u nas niemal od początku istnienia firmy
  • nawiązywanie z klientem stosunków partnerskich, polegających na spełnianiu oczekiwań i wymagań
  • odpowiedni, staranny dobór jakościowy i kontrola wiarygodności dostawców i ich produktów. Współpracujemy tylko z najlepszymi.
  • wdrożenie i stałe od lat utrzymywanie systemu zarządzania jakością pozwalającego na dobrą organizację pracy
  • stałe monitorowanie trendów rynkowych oraz wprowadzanie nowych produktów

Wysoka jakość pracy CS FMN służy osiągnięciu celu strategicznego jakim jest pozytywny wynik ekonomiczny oraz ekspansja na rynku krajowym.

 

HID