Bezpieczeństwo firmy

Bezpieczeństwo firmy to obecnie jeden z najważniejszych problemów każdego zarządu. Problem bezpieczeństwa musi być rozwiązany i utrzymywany przez każdą firmę, małą i dużą. Na różnych poziomach dotyczy nas wszystkich. Bezpieczeństwo firmy to zestaw zagadnień nad którymi CS FMN pracuje od lat i ma w tym zakresie mnóstwo rozwiązań i duże doświadczenie.

Dla bezpieczeństwa firmy opracowaliśmy

 • Program do kontroli dostępu – Chronos KD
 • Rejestracje czasu pracy – Chronos RCP
 • system SEOS
 • EL – system kontroli gości
 • system logicznego dostępu do komputera Proxima AD
 • SELS – systemy uczelniane
 • i inne

Bezpieczeństwo firmy to również szerokie spektrum zastosowań dla kart plastikowych i elektronicznych, takich jak karty lojalnościowe, karty członkowskie, karty hotelowe itp. Control System FMN ma w swojej ofercie rozwiązania dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów oraz pomagające czerpać korzyści takich zastosowań kart.

Bezpieczeństwo firmy

Bezpieczeństwo firmy

Oferujemy wysokiej jakości karty plastikowe (czytaj więcej) elektroniczne, z paskiem magnetycznym czy kodem kreskowym indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Ponadto mamy drukarki do kart plastikowych (czytaj więcej) znanej i poważanej firmy HID Fargo oraz programy do wydruku kart (czytaj więcej) dzięki którym bez problemu stworzysz pięknie wyglądające spersonalizowane karty.

­Karty lojalnościowe

Kreatywne, spersonalizowane karty lojalnościowe umożliwiają sprzedawcom zapewnienie klientom specjalnych punktów zniżek i przywilejów. Ponadto programy lojalnościowe tworzą także okazje do śledzenia danych klienta i używania ich do budowy silnych, długotrwałych relacji.

Ładne i funkcjonalne karty lojalnościowe wzmocnią chęć ponownego zakupu jednocześnie nagradzając powracających klientów pewnymi korzyściami.Dodatkowo mogą zawierać kod kreskowy lub chip służący do identyfikacji posiadacza karty. Dzięki naszym urządzeniom możesz stworzyć pięknie wyglądające karty i dodatkowo sprawi, że lojalni klienci poczują się docenieni. Zwłaszcza że personalizacja takich kart nie sprawi Ci trudności.

Nasze rozwiązania pomagają tworzyć udane programy lojalnościowe poprzez:

 • Możliwość wydawania spersonalizowanych kart lojalnościowych od razu w punkcie sprzedaży.
 • Pozwolenie klientowi na wybór zdjęcia do jego karty.
 • Dostosowanie promocji do nisz demograficznych czy imprez wrażliwych na czas.
 • Efektywniejsze wdrażanie strategii marketingowych jeden-na-jednego

Karty członkowskie

Spersonalizowane karty członkowskie ze zdjęciami ułatwiają identyfikację użytkowników, którzy są uprawnieni do specjalnych przywilejów i usług. Po drugie dodawanie kodów kreskowych, inteligentnych chipów i pasków magnetycznych do kart członkowskich zapewnienia wygodną kontrolę dostępu do różnych obiektów i umożliwia inne funkcjonalności.
Dzięki nam karty członkowskie wydrukujesz i zakodujesz w jednym kroku.

Nasze rozwiązania ułatwiają tworzenie skutecznych programów członkowskich poprzez:

 • Budowanie silnych, jeden-do-jednego relacji z członkami.
 • Możliwość przechwytywania cennych informacji marketingowych do baz danych konsumentów.
 • Tworzenie perfekcyjnych kolorystycznie nadruków.

­Karty hotelowe

Spowoduj aby goście hotelowi czuli się jeszcze bardziej wyjątkowi. Oferujemy więcej niż tylko kartę otwierającą pokój. Spersonalizowana karta otwiera pokój, umożliwia dostęp do siłowni i wiele więcej. Z naszej oferty produktów wybierzesz najbardziej pasująca ci opcję do personalizacji kart hotelowych.