Służba zdrowia

Służba zdrowia to szczególnie ważny segment rynku. Zakłady opieki zdrowotnej potrzebują systemów identyfikacji, kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, które mogą obsługiwać wiele funkcjonalności. Zwłaszcza chronić dane pacjentów, ułatwiać planowanie czasu pracy personelu medycznego, umożliwiać bezpieczny dostęp do aplikacji i pomieszczeń w placówkach medycznych itp.

Służba zdrowia, rozwiązania dla służby zdrowia

Co więcej niedługo większość podstawowych kart z paskami magnetycznymi i karty zbliżeniowe zostaną zastąpione nowymi technologicznie kartami inteligentnymi. Z pewnością dzięki wykorzystaniu kart łączących różne technologie, szpitale oraz placówki służby zdrowia mogą korzystać z wielofunkcyjności. Dodatkowo są one zabezpieczane najwyższym poziomem bezpieczeństwa i wygody.

Służba zdrowia – nasze rozwiązania dostosowane do obecnych wymogów

  • Bezpieczne karty identyfikacyjne dla personelu placówek medycznych, identyfikatory dla odwiedzających szpital i dla pacjentów (czytaj więcej)
  • Karty ubezpieczeniowe dla prywatnych placówek służby zdrowia (czytaj więcej)
  • Kontrolę dostępu do budynków i pomieszczeń (czytaj więcej)
  • Rejestracja czasu pracy (czytaj więcej)
  • Kontrola dostępu logicznego do zasobów informatycznych (czytaj więcej)
  • Systemy kartowe, zarządzanie procesem przyznawania kont i uprawnień (czytaj więcej)
  • Akcesoria kartowe będące uzupełnieniem naszej oferty (czytaj więcej)

 

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku mamy za sobą zrealizowanych wiele projektów i wdrożonych  wile kompleksowych rozwiązań. Zaufały nam zarówno prywatne podmioty jak i instytucje państwowe. Zespół specjalistów z różnych dziedzin jest w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym zadaniom.