Transport

Karty plastikowe są coraz szerzej wykorzystywane przez transport publiczny. W dniu dzisiejszym każdy system transportu publicznego oferuje programy kartowe dla użytkowników komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Coraz częściej też rozszerzając ich zastosowanie o funkcje inne niż tylko odczyt ich jako biletu, takie jak np. kodowanie danych osobowych.

Transport drukarki kart plastikowych

Chcesz spersonalizować czyste białe karty, dodać dane osobowe na wydrukowanej wcześniej karcie lub je zakodować – mamy dla ciebie rozwiązanie. Oferujemy przedsiębiorstwom transportowym, zarówno publicznym jak i prywatnym, szereg systemów personalizacji kart plastikowych. Począwszy od małych urządzeń do nadruku własnego projektu graficznego i personalizacji, po systemy do kodowania informacji na chipie czy pasku magnetycznym, aż po zaawansowane systemy mailingowe, konfigurowane zgodnie z wymaganiami biznesowymi klienta. Wszystkie z nich łączy prostota i łatwość obsługi. Rezultatem jest szybszy i bardziej wygodny dostęp dla użytkowników, poprawa bezpieczeństwa przechowywania danych, a także obniżenie kosztów operacyjnych. Transport związany jest nie tylko z przemieszczaniem się ludzi ale również i towarów. Nasze rozwiązania mogą być pomocne również w tym zakresie.

Oferujemy także projektowanie, nadruk i kodowanie kart w naszej firmie. Nadruki wykonujemy w ilościach od pojedynczych kart po ilości hurtowe.

Nasze rozwiązania dostosowane do wymogów firm transportowych