Transport

Karty plastikowe są coraz szerzej wykorzystywane przez transport publiczny. W dniu dzisiejszym każdy system transportu publicznego oferuje programy kartowe dla użytkowników komunikacji miejskiej i podmiejskiej, coraz częściej też rozszerzając ich zastosowanie o funkcje inne niż tylko odczyt ich jako biletu, takich jak np. kodowanie danych osobowych.

Transport drukarki kart plastikowych

Chcesz spersonalizować czyste białe karty, dodać dane osobowe na wydrukowanej wcześniej karcie lub je zakodować – mamy dla ciebie rozwiązanie. Oferujemy przedsiębiorstwom transportowym, zarówno publicznym jak i prywatnym, szereg systemów personalizacji kart plastikowych, od urządzeń do nadruku z własnym projektem graficznym, wytłaczania (embossingu), systemów do kodowania informacji na chipie czy pasku magnetycznym, aż po systemy mailingowe, konfigurowanych zgodnie z wymaganiami biznesowymi klienta. Wszystkie z nich łączy prostota i łatwość obsługi. Rezultatem jest szybszy i bardziej wygodny dostęp dla użytkowników, poprawa bezpieczeństwa przechowywania danych, a także obniżenie kosztów operacyjnych.

Oferujemy także projektowanie, nadruk i kodowanie kart w naszej firmie, w przypadku gdy bardziej odpowiada to preferencjom klienta, w ilościach od pojedynczych po hurtowe.

Nasze rozwiązania dostosowane do wymogów firm transportowych