System rozliczania czasu pracy

System rozliczania czasu pracy jest niezbędny w każdej firmie, niezależnie od ilości pracowników. Współczesne przedsiębiorstwo nie jest w stanie rozwijać się i unowocześniać bez dopasowanego do potrzeb systemu rozliczania czasu pracy.  Control System FMN oferuje własne i obce rozwiązania  z zakresu rejestracji czasu pracy indywidualnie dopasowywane do potrzeb klientów.

System rejestracji czasu pracy RCP

Rejestracja czasu pracy

Systemy RCP odgrywają coraz większą rolę w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Według badań opisywanych w prasie samo zainstalowanie systemu rejestracji czasu pracy przynosi wzrost wydajności pracowników, spadek liczby spóźnień i przerw w pracy co przekłada się w sposób bezpośredni na wyniki firmy.

Dzięki systemowi RCP mamy pełny nadzór nad harmonogramami pracy i urlopami. Dodatkowo ewidencja czasu pracy każdego z pracowników pozwala nam na zarządzanie jego czasem. Przy niewielkich kosztach dodatkowych można zespolić system rejestracji czasu pracy z urządzeniami kontroli dostępu, tworząc duży system nadzoru elektronicznego nad przedsiębiorstwem.

Control System FMN projektuje systemy rejestracji czasu pracy dopasowane do wymagań klientów, począwszy od zaprojektowania systemu, poprzez dobór urządzeń i programów aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu systemu.

Sam system rozliczania czasu pracy najczęściej składa się z czytnika, czasem kilku, zamontowanych w kluczowych przejściach w firmie – przy bramie wejściowej, wejściach bocznych, czasem przy magazynie. Każdy z pracowników zobowiązany jest do rejestracji swoich godzin pracy, zaraz po przyjściu przykładając do czytnika kartę lub w przypadku urządzeń biometrycznych swój palec. W ten sposób zostaje zarejestrowany, przy czym oczywiście wychodząc musi się wyrejestrować. Kolejnym elementem jest oprogramowanie pozwalające  na generowanie raportów i sprawozdań, współpracę z systemami kadrowo-płacowymi. Nasze programy do rejestracji czasu pracy gwarantują precyzję i szybkość rozliczeń nawet przy najbardziej skomplikowanych systemach.

System rozliczania czasu pracy CHRONOS RCP

System rozliczania czasu pracy Chronos został opracowany w Control System FMN z myślą dopasowania do indywidualnych wymagań użytkowników. Modułowa budowa programu pozwala na dowolne układanie poszczególnych cegiełek i dopasowanie do potrzeb. Program Chronos jest prosty, intuicyjny, szybki w opanowaniu a jednocześnie bogaty funkcjonalnie. Współpracuje z wieloma programami obcymi, szczególnie kadrowymi, KD, do zarządzania firmą. Chronos obsługuje urządzenia CS, HID i Synel. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem HID Global i  Synel w Polsce.

Przykładowy system rozliczania czasu pracy

system rozliczania czasu pracy

System RCP

 

Podstawowe elementy systemu rozliczania czasu pracy:

 

Typy rejestrowanych zdarzeń RCP

  • wejście do pracy
  • wyjście z pracy
  • wyjście służbowe
  • powrót z wyjścia służbowego
  • rozpoczęcie przerwy
  • powrót z przerwy
  • inne

Sprawdź nasze produkty

Rejestrator Czasu Pracy  CS-S880

Rejestrator Czasu Pracy CS-S880

Zegar RCP CS-S88o oprócz funkcji rejestrowania czasu pracy, może być wykorzystany jako kontroler drzwi. Do zegara można podłączyć zamek...

System Rejestracji Czasu Pracy CHRONOS RCP

System Rejestracji Czasu Pracy CHRONOS RCP

Rejestracja Czasu Pracy - program CHRONOS RCP Rejestracja czasu pracy CHRONOS RCP jest specjalistyczną aplikacją służącą do rejestrowania...

Rejestrator Czasu Pracy CS-S900

Rejestrator Czasu Pracy CS-S900

Zegar czasu pracy RCP CS-S900, jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem do pomiaru czasu pracy w ofercie Control System FMN.  Logowanie do...

To jest jakiś tekst

Oraz t

Facebook