Usługi projektowe, szkoleniowe, instalacyjne

Usługi projektowe, szkoleniowe, instalacyjne

Control System FMN  świadczy realizując  wszystkie etapy projektu wykonawczego:  od opracowania koncepcji, poprzez wykonanie projektu, skompletowanie sprzętu i oprogramowania oraz dostawę. Ponadto wykonujemy:  instalację urządzeń i programów, uruchomienie systemu, wyszkolenie pracowników, aż po konserwację i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

A więc świadczymy usługi projektowe, instalacyjne  i szkoleniowe w zakresie oferowanych systemów i urządzeń. Do tego zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, urządzenia zastępcze na życzenie, stały serwis techniczny oraz pomoc doradczą.

Usługi projektowe

Control System FMN świadczy usługi projektowe w zakresie projektowania systemów KD, RCP, CCTV, SSWiN i p/poż. Projekty wykonujemy indywidualnie dla każdego obiektu, z uwzględnieniem potrzeb przyszłego Użytkownika lub grona Użytkowników. Ponadto dostosowujemy specjalistyczne programy do potrzeb, a także do wielkości obiektu oraz funkcji. W dodatku system możemy zaprojektować jako pojedynczy lub zintegrowany z obcymi programami i systemami.

CS FMN specjalizuje się w projektowaniu linii i ciągów technologicznych w systemach kartowych i mailingowych. Dlatego chętnie świadczymy pomoc w zdefiniowaniu potrzeb Klienta w zakresie technologii i techniki. Także oferujemy szczegółowe opracowanie  specyfikacji technicznych systemu i poszczególnych elementów (przydatne w przetargach). Do tego dołączamy wyszacowanie cenowe zarówno sprzętu jak koniecznych usług. Na koniec dołączamy  opracowanie dokładnego planu realizacji.

CS FMN wykonuje projekty graficzne kart plastikowych zarówno proste jak i bardzo skomplikowane oraz bogate ornamentowo i kolorystycznie. A także projektuje znaki indywidualne na  hologramy aluminiowe. Unikalny zespół specjalistów opracowuje niepodrabialne  elementy High Secure na taśmy holograficzne, oraz również  niepodrabialne projekty indywidualnych znaków Klienta jak np. logo. W rezultacie karty i legitymacje zabezpieczone hologramami z naszymi projektami są całkowicie bezpieczne. Projekty graficzne wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszym aplikacji graficznych, co pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie wizji i wymagań klienta w zakresie obrazu przenoszonego na kartę plastikową.

Usługi instalacyjne

Control System FMN świadczy usługi instalacyjne wszystkich systemów i urządzeń, które oferuje. Wykonanie instalacji dostosowujemy do warunków i wymagań Klienta.

  • kompletne systemy do druku kart plastikowych
  • kompletne systemy do mailingu i embossingu
  • systemy KD, RCP, CCTV oraz SSWiN
  • zamknięcia i osprzęt drzwiowy (tj. rygle i zwory elektromagnetyczne, zamki elektromagnetyczne)
  • elementy systemów p/poż i oddymiania (tj. centrale p/poż, czujniki p/poż, trzymacze drzwiowe)

Usługi szkoleniowe

Control System FMN świadczy usługi szkoleniowe w zakresie eksploatacji oferowanych systemów i urządzeń.

  • obsługi drukarek do kart plastikowych
  • druku kart plastikowych
  • obsługi programów drukarkowych
  • obsługi programów uczelnianych
  • użytkowania i konfiguracji programów KD i RCP

Reasumując: Control System FMN świadczy wszystkie usługi związane z oferowanymi urządzeniami, programami lub systemami.

Jeśli chcesz zgłosić swoje potrzeby lub zapytać

Sprawdź nasze produkty