ŁADNE I TRWAŁE AKCESORIA DO KART PLASTIKOWYCH I IDENTYFIKATORÓW

Akcesoria do kart

Aby łatwo i wygodnie korzystać z identyfikatora, potrzebujesz estetycznej smyczy, zgrabnego klipsa lub wytrzymałego holdera do kart plastikowych.

Dlatego w naszym portfolio znajdziesz wybrane pod kątem jakości i estetyki akcesoria do kart, które powinny zaspokoić najbardziej wymagające gusta. Poza tym, akcesoria do kart to przede wszystkim znakomita ochrona karty przed zgubieniem, uszkodzeniem lub szybkim zużyciem, a także istotna poprawa komfortu korzystania z niej.

akcesoria do identyfikatorów

Akcesoria do identyfikatorów w dużym wyborze

Podstawowa rola akcesoriów polega na ochronie karty przed zużyciem mechanicznym, blaknięciem, uszkodzeniem lub zagubieniem. Szczególną ochronę i zabezpieczenie dają holdery do kart plastikowych. Natomiast przed zgubieniem karty świetnie chronią zawieszki, smycze, i klipsy. Dlatego warto mieć i używać etui, zwłaszcza do drogich kart elektronicznych.

Inna rola akcesoriów polega na ułatwianiu korzystania z karty i powiększaniu komfortu posiadania karty lub identyfikatora. Tutaj szczególną rolę pełnią breloki z wysuwaną linką, które sprawdzają się w przypadku kart kluczy, skipasów, miejscówek.

Ponadto, wszystkie akcesoria w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością materiałów i estetyką. A wybrany produkt możesz dostosować do własnych, indywidualnych potrzeb poprzez nadruk logo lub krótkiego tekstu. Jeśli masz wątpliwości lub dodatkowe pytania skorzystaj z formularza kontaktowego.

Breloki typu YoYo

Ładne, kolorowe breloki do zawieszenia kart, identyfikatorów, skipasów

Klipsy i zapięcia

Bogata gama zapięć typu klipsy, szczególnie przydatnych do wizytówek

Smycze, łańcuszki

Różnorodne zawieszki do kart, zwykłe lub z zapięciem

Etui miękkie

Miękkie, przyjazne holdery do kart plastikowych

Etui sztywne

Trwałe, sztywne holdery do kart plastikowych w rozmiarze CR80

Etui na wiele kart

Praktyczne, pojemne etui na wiele kart dopasujesz do Swoich potrzeb

Więcej informacji o rodzajach kart plastikowych i ich zastosowaniu, znajdziesz w zakładce WIEDZA.

Jeśli natomiast potrzebujesz szybko zakupić wybrane akcesoria do kart, przejdź na stronę sklepu CSAdams.