ETUI NA WIELE KART PLASTIKOWYCH – SZEROKI WYBÓR

Etui na wiele kart

W swojej ofercie posiadamy sztywne etui umożliwiające włożenie kilku kart plastikowych razem, lub karty i kilku wizytówek. Dzięki holderom wydłużysz żywotność i ochronisz karty przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wycieraniem się nadruku. W związku z tym zachęcamy do ich używania.

Przede wszystkim nasze holdery na kilka identyfikatorów, kart czy też wizytówek dostępne są w różnych wariantach: w układzie pionowym lub poziomym, przezroczyste lub barwione. Co więcej umożliwiają wiele sposobów noszenia kart: zawieszenie ich na smyczy, przypięcie do nich klipsa lub noszenie w portfelu. Podczas gdy wszystkie nasze etui służą jako ochrona dla karty oraz całkowicie przezroczysty holder do identyfikatora. W placówkach gdzie ważne jest bezpieczeństwo wskazane są etui zamknięte na stałe lub zamykane na kluczyk. Ponieważ otworzenie ich jest możliwe tylko i wyłącznie przez zniszczenie lub za pomocą kluczyka, są one dużo bezpieczniejsze. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy etui na karty zbliżeniowe dla instytucji gdzie system kontroli dostępu zabezpieczany jest dwoma rodzajami kart. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest noszenie tylko jednego holdera. Wszystkie nasze holdery pasują na karty o rozmiarze typowej karty bankowej CR80.

W przypadku towarów nie będących w stałej sprzedaży sprowadzamy je na zamówienie. Minimalna ilość zamówienia wynosi wtedy 100 szt. Podczas gdy towar jest dostępny od ręki, sprzedaż jest możliwa na sztuki.

Etui na wiele kart – rodzaje:

Dwustronne, sztywne etui na kilka kart plastikowych (front: 1 karta o grubości standardowej karty kredytowej, tył: max. 3 standardowej grubości karty)

sztywne etui na kilka kart

Cechy produktu

materiał ABS
orientacja pionowa
wymiary karty CR80, 85 × 54 mm

dostępne kolory

1840-3080 przezroczyste (w stałej sprzedaży)
1840-3081 czarne
1840-3082 niebieskie
1840-3088 białe

Przezroczyste, sztywne etui na 2 karty plastikowe, z otworami ułatwiającymi wyjmowanie karty.

etui sztywne na 2 karty

Cechy produktu

materiał polipropylen
orientacja pozioma / pionowa
wymiary karty CR80 85 × 54 mm

dostępne kolory

1840-6076 przezroczyste (w stałej sprzedaży)

Przezroczyste, sztywne etui na 3 karty plastikowe, z otworami ułatwiającymi wyjmowanie karty.

etui sztywne na 3 karty

Cechy produktu

materiał polipropylen
orientacja pozioma / pionowa
Wymiar maks. dokumentu 88 x 53.8 mm

dostępne kolory

mleczny

Dwustronne, sztywne etui na  kilka kart plastikowych (front: 1 karta o grubości standardowej karty kredytowej, tył: max. 3 standardowej grubości karty)

etui poziome dwustronne na kilka kart

Cechy produktu

materiał ABS
orientacja pozioma
wymiary karty CR80 85 × 54 mm

dostępne kolory

1840-3050 przezroczyste (w stałej sprzedaży)
1840-3051 czarne
1840-3052 niebieskie
1840-3058 białe

Przezroczyste, sztywne etui z suwakami, na 2 karty plastikowe. Suwaki mają za zadanie ułatwienie wyjmowanie karty.

etui z suwakami na 2 karty

Cechy produktu

materiał poliwęglan
orientacja pozioma
wymiary karty CR80 85 × 54 mm

dostępne kolory suwaków

1840-6400 czerwone suwaki (w stałej sprzedaży)
1840-6405 przezroczyste suwaki (w stałej sprzedaży)

Przede wszystkim polecamy zapoznanie się z informacjami z zakładki wiedza. Mogą one pomóc w wyborze odpowiednich produktów. Dodatkowo w naszym sklepie CSAdams kupisz akcesoria do kart dopasowane do swoich potrzeb. Zapraszamy!

Ponadto wszelkie informacje techniczne można uzyskać kontaktując się z naszymi specjalistami telefonicznie bądź wysyłając zapytanie na adres: cs@cs.pl. Co więcej nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów.