AKTUALNE HOLOGRAMY SZKOLNE  NA  E-LEGITYMACJE SZKOLNE

Hologramy szkolne

Ważnym składnikiem elektronicznej legitymacji szkolnej jest samoprzylepny hologram szkolny. Oprócz funkcji zabezpieczających hologram pełni rolę identyfikującą ponieważ zawiera rok ważności legitymacji.

Ponadto, hologram na e-legitymacje szkolne spełnia wytyczne określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 kwietnia 2018 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych (Dz.U. z 2018 r., poz. 939).

Hologram szkolny naklejamy na rewersie legitymacji, w wyznaczonym do tego celu polu. Ponieważ, już na etapie produkcji, na folii aluminiowej jest grawerowany  rok ważności, dlatego hologramu nie można sfałszować, zwłaszcza przy wykorzystaniu technik domowych, nawet tych precyzyjnych. A każda ingerencja w hologram pozostawia nienaprawialne szkody i ślady.

Hologram dla ucznia

  • posiada wymiary 13,5 mm x 13,5 mm o grubości 36 μm,
  • i jest wykonany w technice 2D/3D.
  • Ponadto ma grawerowany wizerunek orła, ustalony dla godła Rzeczypospolitej Polskiej.
  • Hologramy szkolne składają się z trzech warstw.
  • Natomiast środkowa, wewnętrzna, cieniutka warstwa metaliczna ulega zniszczeniu przy jakiejkolwiek próbie ingerencji w hologram.
Hologram szkolny

Nasza oferta hologramów jest przeznaczona wyłącznie do szkół lub podmiotów upoważnionych.

Więcej informacji na temat bezpieczeństwa kart plastikowych znajdziesz w zakładce Wiedza. Szczególnie warte przeczytania są zabezpieczenia kart plastikowych, które pokazują jak ochronić swoją legitymację lub dowód tożsamości przed fałszerstwem, kradzieżą danych lub działalnością różnych firm „kolekcjonerskich”.

Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z naszymi specjalistami, z pewnością pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję.

A jeśli wiesz czego potrzebujesz, odwiedź nasz  sklep CSAdams, sprawdź ceny i kup karty dopasowane do Twoich potrzeb!