MULTI TECHNOLOGICZNY CZYTNIK LINII PAPILARNYCH HID SIGNO 25B

Czytnik HID Signo 25B

Biometryczny czytnik HID Signo 25B wprowadza uwierzytelnianie odciskiem palca do platformy Signo firmy HID Global. A ponieważ ten czytnik ma prawdziwie dynamiczne podejście do bezpiecznej kontroli dostępu, więc można uznać go za bardzo wszechstronne, wydajne i przyszłościowe urządzenie.

Ponadto, dzięki czytnikowi HID Signo 25B możesz wprowadzić w swojej firmie dwuskładnikowe uwierzytelnianie tożsamości. Tym samym zwiększysz bezpieczeństwo systemu zarządzania i uzyskasz wygodną kontrolę dostępu, bez kart plastikowych.

Oprócz tego, czytnik HID Signo 25B obsługuje szeroki zakres biometrycznych trybów pracy. Może on przechowywać szablon odcisku palca na karcie lub w urządzeniu. Oczywiście, czytnik może także obsługiwać szeroką gamę różnych technologii uwierzytelniania w różnych formatach, w tym karty, breloki i urządzenia mobilne.

Czytnik biometryczny Signo

Oprogramowanie do czytnika HID Signo 25B

Aplikacja HID Biometric Manager jest dostępna do pobrania za darmo, na każde urządzenie. To lokalne oprogramowanie serwerowe może służyć do konfigurowania czytnika i zarządzania nim. Jak również do aktualizacji oprogramowania układowego przez sieć i ładowania kluczy MOB lub Elite w terenie. Ponadto aplikacja umożliwia rejestrację danych uwierzytelniających dany odcisk palca i stosowanie różnych trybów uwierzytelniania biometrycznego, jak weryfikacja 1:1 i identyfikacja 1:N.

Należy zaznaczyć, że razem z czytnikiem biometrycznym HID Signo 25B, wchodzi na rynek interfejs API do integracji z programami kontroli dostępu. Takie rozwiązanie umożliwia rejestrację szablonu biometrycznego w jednym punkcie, za pośrednictwem systemu kontroli dostępu. A także pozwala na jednoczesne przesyłanie szablonów biometrycznych do wszystkich podłączonych urządzeń.

Czytnik biometryczny HID Signo 25B i usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.

Produkty powiązane

Czytnik HID Signo 20,
oraz czytniki klawiaturowe HID: Signo40K, Signo20K i Signo40.