MULTI TECHNOLOGIA NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH, CZYTNIK LINII PAPILARNYCH SIGNO 25B

Czytnik HID Signo 25B

Czytnik biometryczny HID Signo 25B wprowadza uwierzytelnianie odciskiem palca do platformy Signo firmy HID Global. Czytnik oferuje prawdziwie dynamiczne podejście do bezpiecznej, elektronicznej kontroli dostępu. Dlatego można go uznać za wysoce wszechstronne, wydajne i zaprojektowane przyszłościowo urządzenie.

Co więcej dzięki czytnikowi HID Signo 25B możesz wprowadzić w swojej firmie dwuskładnikowe uwierzytelnianie w celu większego bezpieczeństwa systemu i wygodnego przechodzenia bez karty.

Ponadto czytnik HID Signo 25B obsługuje szeroki zakres biometrycznych trybów pracy. Może on przechowywać szablonu odcisku palca na karcie lub w urządzeniu. Oczywiście, czytnik może również obsługiwać szeroką gamę różnych technologii uwierzytelniania w różnych formatach, w tym karty, breloki i urządzenia mobilne.

czytnik linii papilarnych Signo 25B

Kluczowe cechy

  • Wysoka wszechstronność. To jest niezrównana elastyczność we wdrażaniu wielu trybów uwierzytelniania, w tym biometrycznego odcisku palca oraz zbliżeniowych fizycznych i mobilnych danych uwierzytelniających, za pomocą jednej platformy czytnika.
  • Niezrównana wydajność. To oznacza najwyższą niezawodność biometrycznego dopasowywania odcisków palców, dzięki opatentowanemu wielospektralnemu czujnikowi obrazowania. Czujnik ten odczytuje warstwę podskórną skóry, zapewniając lepszą dokładność.
  • Czytnik z przyszłością. Ponieważ czytnik linii papilarnych Signo 25B posiada łatwą konfigurację i zarządzanie w terenie za pomocą HID Biometric Manager. W tym jest obsługa aktualizacji oprogramowania przez sieć.
  • HID Biometric Manager jest dostępny do pobrania za darmo na każde urządzenie. To lokalne oprogramowanie serwerowe może służyć do konfigurowania czytnika i zarządzania nim. W tym do aktualizacji oprogramowania układowego przez sieć i ładowania kluczy MOB lub Elite w terenie. Ponadto oprogramowanie umożliwia rejestrację danych uwierzytelniających odcisk palca użytkownika do użytku z różnymi trybami uwierzytelniania biometrycznego — weryfikacja 1:1 i identyfikacja 1:N.
  • Interfejs API. Wprowadzenie na rynek czytnika biometrycznego HID Signo 25B wprowadza również interfejs API do integracji z rozwiązaniami oprogramowania do kontroli dostępu. Umożliwia to rejestrację szablonu biometrycznego w jednym punkcie za pośrednictwem systemu kontroli dostępu. A także możliwość jednoczesnego przesyłania szablonów biometrycznych do wszystkich podłączonych urządzeń.
  • we wszystkich systemach fizycznej kontroli dostępu,
  • do rozliczania czasu pracy,
  • czytniki są idealne do systemów parkingowych.

Czytnik biometryczny HID Signo 25B usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.