MODUŁY BIOMETRYCZNE I CZYTNIKI LINII PAPILARNYCH TO NAJWYZSZY STOPIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Czytniki i moduły biometryczne

Biometryczne czytniki i moduły do nich, stanowią niezawodne narzędzia do tworzenia najbezpieczniejszych środowisk identyfikacji tożsamości i zaufanej KD.

Ponieważ istotną częścią kompletnego rozwiązania uwierzytelniania jest poznanie z całą pewnością tożsamości osoby inicjującej transakcję. Dlatego poznaj rozszerzoną technologię dostępu, oraz fizyczne rozwiązania kontroli dostępu.

czytniki linii papilarnych

Technologia rozszerzonego dostępu

 • Czytniki jednopalcowe są szybkie, d okładne i skuteczne w skanowaniu i zapisie odcisków palców.
 • Moduły z jednym palcem, poznaj portfel optycznych i krzemowych do różnych zastosowań.
 • Czytniki Tenprint, czytniki linii papilarnych są obsługujące wiodącą w branży technologii tenprint livecan, wyższą wydajność, dodatkowe i zaawansowane.
 • Moduł Tenprint, do wysokiej klasy czytnika Tenprint, który został specjalnie skonfigurowany do wbudowania w kiosk, bramkę w górę lub w roboczą.

Fizyczne systemy kontroli dostępu

 • iCLASS SE RKLB40 jest zbliżeniowym czytnikiem kart inteligentnych, zaprojektowanym do zastosowań drzwiowych wymagających uwierzytelniania wieloskładnikowego, w tym szablonów biometrycznych.
 • Czytnik Signo 25B – HID Signo Biometric Reader 25B wprowadza uwierzytelnianie odciskiem palca do zaufanej platformy Signo firmy HID Global.
 • Czytnik biometryczny pivCLASS jest do użytku w obszarach wymagających najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Ten dynamiczny czytnik spełnia kryteria FIPS-201 dla obszarów dostępu „Kontrolowanego”, „Ograniczonego” i „Wykluczenia”.

Urządzenia HID do identyfikacji osób

 • Multimodalne urządzenia biometryczne to łączenie odcisków palców z innymi modalnościami biometrycznymi. Te urządzenia służą do mobilnej, szybkiej identyfikacji oraz do zarządzania tożsamością.
 • Skanery odcisków dłoni mają doskonałą wydajność i wykrywanie żywotności. Oprócz tego skanery mają zwiększoną dokładność i szybkość przechwytywania obrazu.
 • Czytniki mobilne są wszechstronnymi czytnikami biometrycznymi, przeznaczonymi do prawdziwie mobilnych aplikacji.
 • Moduły mobilne, czyli mobilne moduły linii papilarnych HID NOMAD. Oferują one zarówno opcje linii papilarnych pojedynczego palca, jak i dziesięciu palców (dłoni).
 • Skanery tęczówki, a więc kompaktowe, przenośne, podwójne urządzenia do przechwytywania tęczówki.
 • Szafy, czyli specjalnie zaprojektowane modele szaf do przechowywania zaufanych zasobów, które chronią Twoją inwestycję i technologię.
 • Jumpki, czyli wysoce konfigurowalne zestawy które, zaspokoją Twoje potrzeby wdrożeniowe.

O wszystkie wymienione urządzenie do identyfikacji osób pytaj naszych specjalistów.

Czytniki i moduły biometryczne

Czytniki jednopalcowe to najwyższy poziom zaufanej tożsamości w procesach identyfikacji.

Są niezawodnymi narzędziami biometrycznymi do tworzenia i pracy najbezpieczniejszych środowisk. Niezależnie od tego, czy specyfikacja Twojego systemu wymaga certyfikatów (takich jak FBI, STQC i inne), czy też bardzo trwałych powierzchni skanowania lub specjalnych długości kabli, mamy czytnik, który spełni Twoje oczekiwania.

Optyczne czytniki linii papilarnych HID DigitalPersonaczytniki linii papilarnych HID DigitalPersona

 • Czytnik linii papilarnych HID DigitalPersona 4500 jest optycznym czytnikiem linii papilarnych do środowisk biurowych typu desktop.
 • Czytnik linii papilarnych HID DigitalPersona 5300 jest czytnikiem optycznym, spełniającym standardy FBI PIV i Mobile ID FAP 30.

Pojemnościowe, silikonowe czytniki linii papilarnych HID EikonTouch

 • Czytnik na odcisk palca HID EikonTouch TC710. To pojemnościowy krzemowy czytnik linii papilarnych USB o zwiększonej użyteczności i certyfikacji FIPS 201 PIV.
 • Czytnik na odcisk palca HID EikonTouch TC510. To pojemnościowy silikonowy czytnik linii papilarnych USB o zwiększonej użyteczności i trwałości.

Wielospektralne czytniki linii papilarnych HID Lumidigmczytnik HID EikonTouch

 • Czytniki linii papilarnych HID Lumidigm V-Series mają doskonałą wydajność oraz wykrywanie ożywień, dzięki zwiększonej dokładności i szybkości przechwytywania obrazu.
 • Natomiast czytniki linii papilarnych HID Lumidigm serii M dają obrazowanie wielospektralne linii na komputerach stacjonarnych. Oczywiście, polecane dla przedsiębiorstw świadomych swojej wartości.
 • HID Lumidigm to stacjonarne czytniki Secure Line USB. Zmień swój czytnik linii papilarnych na bezpieczny punkt końcowy, dzięki funkcji Presentation Attack Detection (PAD), szyfrowanej komunikacji i fizycznej ochronie przed manipulacją.
 • Czytnik linii papilarnych HID Lumidigm V-Series V371. to wielospektralny czytnik biometryczny linii papilarnych oraz bezdotykowe uwierzytelnianie kart w jednym, łatwym w użyciu urządzeniu.

Czytniki HID iCLASS SE

 • HID iCLASS SE RB25F jest urządzeniem do odcisków palców o dużej mocy z obrazowaniem wielospektralnym, iCLASS Seos, BLE i OSDP.
 • HID iCLASS SE RKLB40 jest również czytnikiem kart zbliżeniowych – klawiatura naścienna z funkcją biometryczną.

Wymienione czytniki, polecane przez producenta i przez nas do zaufanych, bezpiecznych systemów i projektów, są objęte szczególną opieką i pomocą. Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z urządzeń skontaktuj się z nami. Ustalimy specyfikację czytnika, dobierzemy odpowiedni model, przedstawimy kompleksową ofertę na dostawę, ale również wdrożenie i niezbędne usługi.

Moduły linii papilarnych, które pasują do Twojego przypadku użycia

Niezależnie od tego, czy specyfikacja Twojego przypadku użycia czytników wymagają certyfikatów (takich jak FBI, STQC i inne), czy też bardzo trwałych powierzchni do przechwytywania, mamy moduł zaprojektowany tak, aby mógł spełnić Twoje potrzeby. Zobacz, co mamy do zaoferowania.

Optyczne moduły biometryczne OEM HID DigitalPersonamoduły OEM HID DigitalPersona

 • Moduły odcisków palców HID DigitalPersona 4500. Identyfikacja mobilna, weryfikacja i rejestracja.
 • Moduł linii papilarnych HID DigitalPersona 5200. Optyczny moduł OEM spełniający standardy FBI PIV i Mobile ID FAP 20.
 • Moduł odcisków palców HID DigitalPersona 5300. Optyczny moduł OEM spełniający standardy FBI PIV i Mobile ID FAP 30.

HID® Touch Chip pojemnościowe krzemowe moduły OEMHID® Touch Chip

 • Moduł HID TouchChip TCET. Wysokowydajny krzemowy moduł OEM o niskim poborze mocy, idealny do zastosowań zewnętrznych, takich jak Mobile ID oraz dostęp logiczny lub fizyczny.
 • Moduł HID TouchChip TCESC4K. Kompaktowy, ekonomiczny i łatwy do zintegrowania moduł przesuwania obsługujący interfejsy USB, SPI i UART.

Wielospektralne moduły biometryczne OEM HID Lumidigmmoduły biometryczne OEM HID Lumidigm

 • Moduły linii papilarnych HID Lumidigm serii V. Interoperacyjny, trwały moduł o doskonałej wydajności i zwiększonej dokładności, szybkości przechwytywania.
 • Moduły linii papilarnych HID Lumidigm serii M. Kompaktowy, trwały moduł do integracji, z wielospektralną użytecznością i detekcją żywotności.
 • HID Lumidigm — bezpieczne moduły linii OEM. Zmień swój czytnik linii papilarnych w bezpieczny punkt końcowy dzięki funkcji Presentation Attack Detection (PAD), szyfrowanej komunikacji i fizycznej ochronie przed manipulacją.

Wymienione moduły, polecane przez producenta i przez nas do zaufanych, bezpiecznych systemów i projektów, są objęte szczególną opieką i pomocą. Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z urządzeń skontaktuj się z nami. Ustalimy specyfikację czytnika, dobierzemy odpowiedni model, przedstawimy kompleksową ofertę na dostawę, ale również wdrożenie i niezbędne usługi.

Czytniki HID Global Tenprint to wysokiej jakości przechwytywanie na żywo wszystkich dziesięciu palców.

Jako główny dostawca urządzeń do technologii skanowania dziesięciu palców na żywo, HID Global oferuje czytniki tenprint spełniające wysokie wymagania użytkowników.

HID Guardian, czytniki linii papilarnych – wydajne i niezawodne

Te czytniki są uważane za lidera w branży, w technologii tenprint, czyli przechwytywania obrazów na żywo. Powodem jest ich duża wydajność, niezawodność i elastyczność. Ponadto, czytniki Guardian oferowane są w wielu modelach, spełniają założone wymagania aplikacji.

HID Patrol to ekonomiczne czytniki na odcisk palca

Ten czytnik zapewnia ekonomiczne podejście do akwizycji certyfikowanych skanów linii, ale bez obniżania jakości obrazu. Oprócz tego szybko rejestruje miejsce ID, w celu sprawdzenia historii i programów weryfikujących tożsamość.

Kluczowe cechy czytników

 • Czytniki posiadają membranę silikonową na suche palce.
 • Ponadto, mają funkcję optyki dyskryminującą wilgoć palców (Guardian 100, 200, 300, moduł).
 • Oraz posiadają ładne, piktogramowe wskazówki dla użytkownika.
 • A także intuicyjny podręcznik użytkownika (Guardian 100, 200).

Wymienione czytniki linii papilarnych, polecane przez producenta i przez nas do zaufanych, bezpiecznych systemów i projektów, są objęte szczególną opieką i pomocą. Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z urządzeń skontaktuj się z nami. Ustalimy specyfikację, dobierzemy odpowiedni model, przedstawimy kompleksową ofertę na dostawę, ale również wdrożenie i niezbędne usługi.

Moduły biometryczne Tenprint – HID Guardian do montażu w kioskach, e-bramkach i stacjach roboczych

Ten moduł Guardian został zaprojektowany i zbudowany z myślą o integracji z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami do zarządzania tożsamością biometryczną, takimi jak kioski, bramki elektroniczne i stacje robocze. Dlatego moduł Guardian ma minimalistyczny profil, wiele punktów montażowych i płytę spłukującą. W ten sposób łatwo i bezproblemowo wkomponowuje się w otaczającą obudowę.

W dodatku rozwiązanie to posiada intuicyjne wskazówki dla użytkownika, które służą podpowiedzią każdemu użytkownikowi. I tak za pomocą uniwersalnych piktogramów podpowiadają właściwą kolejność palców, pozycję i nacisk. Właśnie te ulepszone funkcje nie tylko poprawiają wrażenia użytkownika, ale także znacznie skracają czas potrzebny na wykonanie wysokiej jakości wydruków i przetworzenie wniosku.

Kluczowe cechy

 • Automatyczne przechwytywanie
 • Intuicyjne wskazówki dla użytkownika
 • Wykrywanie podszywania się (opcjonalnie)
 • Membrana silikonowa (opcjonalnie)
 • FlexFlats i FlexRolls (opcjonalnie)

Czytniki i moduły biometryczne – usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię systemy kontroli dostępu to znajdziesz je w zakładce WIEDZA