BIOMETRYCZNY CZYTNIK KART HID iCLASS SE RKLB40 Z KLAWIATURĄ

HID iClass SE RKLB40

Zbliżeniowy czytnik kart inteligentnych jest przeznaczony do systemów KD, które wymagają uwierzytelniania wieloskładnikowego, w tym biometrycznego.

Czytnik iCLASS SE RKLB40 jest częścią platformy HID iCLASS SE, która zapewnia elastyczną, interoperacyjną kontrolę dostępu. Przede wszystkim, możesz go montować w zaufanych systemach drzwiowych wymagających wieloskładnikowego uwierzytelniania. Dotyczy to zwłaszcza aplikacji, które zawierają szablony biometryczne w iCLASS Seos, iCLASS SE, iCLASS, iCLASS SE RKLB40. Ponadto, czytnik obsługuje szeroką gamę technologii poświadczeń oraz inne formaty, takie jak karty i breloki.

 iClass SE RKLB40

Czytnik na palec i usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA

Produkty powiązane

Czytnik HID iClass RK40
Czytniki HID iClass SE RMK40, HID iClass SE R40, Czytniki iClass SE.