BIOMETRYCZNY CZYTNIK KART INTELIGENTNYCH HID iCLASS SE RKLB40 Z KLAWIATURĄ

HID iClass SE RKLB40

Zbliżeniowy czytnik kart inteligentnych został zaprojektowany do zastosowań drzwiowych, które dodatkowo wymagają uwierzytelniania wieloskładnikowego, w tym biometrycznego.

Czytnik iCLASS SE RKLB40 jest częścią platformy HID iCLASS SE, która zapewnia elastyczną, interoperacyjną kontrolę dostępu. Jest zaprojektowany do zastosowań drzwiowych wymagających uwierzytelniania wieloskładnikowego, w tym szablonów biometrycznych na iCLASS Seos, iCLASS SE, iCLASS, iCLASS SE RKLB40. Poza tym czytnik obsługuje szeroką gamę technologii poświadczeń i inne formaty, w tym karty i breloki.

czytniki biometryczne
Kluczowe cechy
  • Adaptowalność.  Czytnik HID iCLASS SE RKLB40 współdziała z rosnącą gamą technologii (iCLASS Seos, iCLASS SE, iCLASS, MIFARE Classic, MIFARE DESFireEV1) i współczynnikami kształtu.
  • Potężne bezpieczeństwo. Model danych Secure Identity Object (SIO) platformy iCLASS SE zapewnia dodatkową warstwę szyfrowania dla wysokiej ochrony danych tożsamości.
  • Koncentrując się na zrównoważonym rozwoju, czytniki platformy iCLASS SE obejmują inteligentne zarządzanie energią, które zmniejsza zużycie energii nawet o 59%.
  • Wybrane modele posiadają również certyfikat Deklaracji Środowiskowej Produktu oraz Certyfikat Zielonego Koła, który przyczynia się do uzyskania kredytów budowlanych LEED.
  • we wszystkich systemach fizycznej kontroli dostępu,
  • w systemach rejestracji czasu pracy,
  • czytniki HID iCLASS SE RKLB40 są idealne do systemów parkingowych.

Czytnik HID iClass SE RKLB40 usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA