BIOMETRYCZNY CZYTNIK KART HID iCLASS SE RKLB40 Z KLAWIATURĄ

HID iClass SE RKLB40

Zbliżeniowy czytnik kart inteligentnych jest przeznaczony do systemów KD, które wymagają uwierzytelniania wieloskładnikowego, w tym biometrycznego.

Czytnik iCLASS SE RKLB40 jest częścią platformy HID iCLASS SE, która zapewnia elastyczną, interoperacyjną kontrolę dostępu. Przede wszystkim, możesz go montować w zaufanych systemach drzwiowych wymagających wieloskładnikowego uwierzytelniania. Dotyczy to zwłaszcza aplikacji, które zawierają szablony biometryczne w iCLASS Seos, iCLASS SE, iCLASS, iCLASS SE RKLB40. Ponadto, czytnik obsługuje szeroką gamę technologii poświadczeń oraz inne formaty, takie jak karty i breloki.

HID iClass SE RKLB40
Kluczowe cechy
  • Ważną cechą czytnika jest duża adaptowalność.  Wynika ona z faktu, że czytnik HID iCLASS SE RKLB40 współdziała z wieloma technologiami: iCLASS Seos, iCLASS SE, iCLASS, MIFARE Classic, MIFARE DESFireEV1. I dodatkowo ze współczynnikami kształtu.
  • Niemniej ważną cechą jest silne bezpieczeństwo uwierzytelnienia w czytniku. Ponieważ model danych Secure Identity Object (SIO) platformy iCLASS SE, zapewnia dodatkową warstwę szyfrowania. Ten fakt świadczy o wysokiej ochronie danych tożsamości,
  • Poza tym, czytniki platformy iCLASS SE obejmują inteligentne zarządzanie energią, które zmniejsza zużycie energii nawet o 59%. Oznacza to, że czytnik stosuje się do zasad zrównoważonego rozwoju.
  • onadto ten czytnik na palec, w wybranych modelach, posiada certyfikat Deklaracji Środowiskowej Produktu oraz Certyfikat Zielonego Koła, który pozwala na uzyskanie kredytów budowlanych LEED.

Czytnik na palec usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA

Produkty powiązane

Czytnik HID iClass RK40
Czytniki HID iClass SE RMK40, HID iClass SE R40, Czytniki iClass SE.