BEZPIECZNY DOSTĘP LOGICZNY POPRZEZ DESKTOPOWE CZYTNIKI KOMPUTEROWE

Czytniki komputerowe

Zaufane systemy kontroli dostępu logicznego chronią Twoje zasoby w środowisku cyfrowym. Dlatego oferowane przez nas komputerowe czytniki kart zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa sieci i zasobów. Jak wiadomo, czytniki Omnikey są zaprojektowane do obsługi dowolnej karty inteligentnej, za pomocą dowolnej aplikacji i na dowolnym komputerze.

Zastosowanie czytników desktopowych

  • podpis elektroniczny
  • kontrola dostępu logicznego do komputerów,
  • a także dostęp logiczny do sieci
  • jako czytniki kart kierowców
  • i jako czytniki do e-dowodu osobistego.
  • oraz jako różne czytniki administracyjne kart NFC i RFID.

Czytniki HID Omnikey

Seria Omnikey jest zaprojektowana do obsługi dowolnego rodzaju karty inteligentnej, dla dowolnej aplikacji, w dowolnym systemie komputerowym. Oczywiście czytniki OMNIKEY, obsługują wszystkie odpowiednie systemy operacyjne i platformy, od Windows po Linux i Mac OS.

Certyfikaty są zgodne ze wszystkimi odpowiednimi standardami branżowymi, w tym PC/SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000, Common Criteria. Dlatego zapewniają zgodność na całym świecie i łatwą integrację z dowolnym systemem kart.

Ponadto czytniki te są wyjątkowo niezawodne i szczególnie przyjazne dla klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych czytników OMNIKEY, skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. kart chipowych!

Emulator klawiatury

Czytnik PRX35, działający jako emulator klawiatury, podłącza się przez port USB. Dzięki niemu, mamy możliwość wprowadzania numerów zbliżeniowych nośników danych RFID, używanych przez Twoich pracowników do odpowiedniej aplikacji. Trzeba przyznać, że z tym czytnikiem, wprowadzanie danych do komputera nigdy nie było tak proste. Ponieważ wystarczy tylko przytrzymać kartę w polu odczytu czytnika, a numer jest automatycznie odczytany i wprowadzony do aplikacji. Łatwizna!

Czytniki komputerowe usługi

Control System FMN oferuje wybór czytników do kontroli logicznej, dopasowanych do wymagań klienta. Nasi inżynierowie pomagają przy wyborze, i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu dostępu logicznego. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami Omnikey, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty inteligentne, to znajdziesz je w menu Karty plastikowe.

Czytniki komputerowe Omnikey

HID Omnikey

Desktopowe czytniki OMNIKEY obsługują dowolne karty inteligentne, aplikacje i komputer

emulator klawiatury PRX35

PRX35

Emulator klawiatury, czytnik kart szybko wprowadza dane do komputera

Nie masz pewności, który czytnik jest odpowiedni dla Ciebie? Skontaktuj się z nami >>