BEZPIECZNY DOSTĘP LOGICZNY POPRZEZ DESKTOPOWE CZYTNIKI KOMPUTEROWE

Czytniki komputerowe

Zaufane systemy kontroli dostępu logicznego doskonale chronią Twoje zasoby w środowisku cyfrowym.

Dlatego oferowane przez nas różne czytniki kart pamięci zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa sieci i zasobów. Jak wiadomo, świetne i popularne czytniki Omnikey są zaprojektowane do obsługi dowolnej karty inteligentnej, za pomocą dowolnej aplikacji i na dowolnym komputerze.

Czytniki kart pamięci

Zastosowanie czytników desktopowych

  • przede wszystkim do ważnego i niezbędnego podpisu elektronicznego,
  • następnie do zaufanej kontroli dostępu logicznego do komputerów,
  • a także do bezpiecznego dostępu logiczny do sieci,
  • oraz jako powszechne czytniki kart kierowców,
  • i jako czytniki do e-dowodu osobistego.
  • Oprócz tego, jako różne czytniki administracyjne kart NFC i RFID.

Czytniki HID Omnikey

Seria czytników OM współpracuje z dowolnego rodzaju kartami inteligentnymi, z dowolną aplikacją i dowolnym systemem komputerowym. Ponadto, czytniki OMNIKEY obsługują wszystkie systemy operacyjne i platformy, od Windows po Linux i Mac OS.

Natomiast certyfikaty czytników są zgodne ze wszystkimi odpowiednimi standardami branżowymi: w tym PC/SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000, Common Criteria. Ta ważna cecha jest podstawą zgodności czytników OM z najróżniejszymi systemami na świecie, a ponadto zapewnia łatwą integrację z dowolnym systemem kart.

Oprócz tego, czytniki te są wyjątkowo niezawodne i szczególnie przyjazne dla klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszych czytników OMNIKEY, skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. kart chipowych!

Emulator klawiatury

Czytnik desktopowy PRX35, działający jako emulator klawiatury, posiada port USB. Dzięki niemu, masz możliwość wprowadzania numerów zbliżeniowych nośników danych RFID, używanych przez pracowników, do odpowiedniej aplikacji. Trzeba przyznać, że z tym czytnikiem, wprowadzanie danych do komputera jest bardzo proste. Ponieważ wystarczy że przytrzymasz kartę w polu odczytu czytnika, a numer jest automatycznie odczytany i wprowadzony do aplikacji. Łatwizna!

Czytniki komputerowe usługi

Control System FMN oferuje wybór czytników do kontroli logicznej, dopasowanych do wymagań klienta. Nasi inżynierowie pomagają przy wyborze, i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu dostępu logicznego. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami Omnikey, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty inteligentne, to znajdziesz je w menu Karty plastikowe.

Czytniki Omnikey

HID Omnikey

Desktopowe czytniki OMNIKEY obsługują dowolne karty inteligentne, aplikacje i komputer

czytnik desktopowy

PRX35

Czytnik i emulator wstępny, szybko wprowadzi dane do komputera

Nie masz pewności, który czytnik jest odpowiedni dla Ciebie? Skontaktuj się z nami >>