ZBLIŻENIOWY CZYTNIK KART NISKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI HID OMNIKEY 5025CL

HID Omnikey 5025CL

HID OMNIKEY 5025CL to zbliżeniowy czytnik kart HID PROX 125 kHz

Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, czytnik OMNIKEY 5025CL współpracuje z istniejącymi fizycznymi kartami kontroli dostępu o niskiej częstotliwości, takimi jak HID Prox. Jednocześnie umożliwia on płynną implementację aplikacji dostępu logicznego przy użyciu kart identyfikacyjnych.

Zalety czytnika Omnikey 5025CL

 • Czytnik 5025CL zapewnia większą stabilność, trwałość i zgodność i może być używany jako zamiennik istniejącej rodziny OMNIKEY 5325CL.
 • Ponadto, rozwiązanie zapewnia pełną obsługę CCID i pozwala na użycie w komputerach PC, a także w środowiskach Thin- and Zero-client.
Karty HID SEOS
 • W dodatku, kieszonkowy rozmiar czytnika i nowoczesne, stylowe opcje kolorystyczne umożliwiają bezproblemową integrację z różnymi środowiskami korporacyjnymi, w tym w biurach i obszarach produkcyjnych.
 • Omnikey 502CL USB to zbliżeniowy czytnik kart inteligentnych o częstotliwości 125 KHz, który obsługuje karty kontroli dostępu o niskiej częstotliwości, takie jak HID Prox.
 • Wstecznie kompatybilny z 5325CL, Omnikey 5025CL jest dostępny w nowoczesnej, kieszonkowej obudowie, która umożliwia bezproblemową integrację z różnymi środowiskami korporacyjnymi.
 • Omnikey 5025CL ma kompaktową i elegancką konstrukcję, a także opcjonalny uchwyt biurkowy/ścienny z tyłu.

Funkcjonalność czytnika

 • Czytnik posiada dostęp konwergentny, umożliwia użytkownikom korzystanie z ich poświadczeń dostępu do budynku HID Prox dla logicznych aplikacji dostępowych.
 • Rozwiązanie Plug and Play, czyli pełna obsługa natywnego sterownika CCID dla tradycyjnych klientów, as jak również Thin- and Zero-client.
 • Oraz zawiera wiele opcji koloru. Czyli różne opcje kolorystyczne i niewielkie rozmiary przydatne dla współczesnych środowisk pracy o ograniczonej przestrzeni.
 • Czytnik OMNIKEY 5025CL jest połączony z komputerem PC, który odczytuje/zapisuje karty zbliżeniowe 125 kHz i karty inteligentne. Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania,
 • Ponadto czytnik współpracuje z istniejącymi fizycznymi kartami dostępu o niskiej częstotliwości, takimi jak HID Prox, umożliwiając implementację aplikacji dostępu logicznego bez konieczności ponownego oznaczania identyfikatorów.
 • Czytnik OMNIKEY 5025 jest oparty na sprawdzonej technologii sterowników i sprzętu, aby zapewnić większą stabilność, trwałość i zgodność.
 • Zapewnia pełną obsługę CCID i może być używany bez instalacji sterowników.
 • I posiada sterowniki obsługujące systemy operacyjne WINDOWS, LINUX i MAC.
 • Czytnik jest kompatybilny wstecz i może być używany jako zamiennik istniejącej rodziny 5325 CL.
Interfejs USB 2.0 (Universal Serial Bus)
Długość kabla 200 cm
Zasilanie poprzez USB
Żywotność 100.000 cykli włożeniowych
Pobór prądu 60 mA
Wskaźnik statusu LED
Protokoły HID Prox 125 KHz
Karty HID Prox 125 KHz
Sterowniki Natywny sterownik CCID systemu operacyjnego
Współpracujące systemy operacyjne Windows Windows® XP / Vista / 7/ 8 (32 bit / 64 bit); Windows Server 2003/2008

(32 bit / 64 bit), 2008R2 (64 bit) / Linux® oraz Mac® OS X

Inne współpracujące systemy operacyjne Linux, Mac OS X
MTBF 500,000 godzin
Zgodność RoHS , WEEE, EPEAT; UL, CE, FCC, ICES, C-Tick
Certyfikaty CCID1, Microsoft® WHQL
Gwarancja 24 miesięce
Kolor obudowy odcienie szarego
Wymiary: dł x gł x wys 59 x 59 x 11,4mm

Czytniki HID Omnikey usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kart Omnikey, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.