CZYTNIKI ZBLIŻENIOWE RFID OBSŁUGUJĄCE WIELE TECHNOLOGII

Czytniki zbliżeniowe

Nadążanie za ciągle zmieniającym się krajobrazem kontroli dostępu nie musi być uciążliwe. Z tego powodu nasze innowacyjne czytniki zbliżeniowe obsługują wiele technologii, a także ułatwiają migrację z jednej technologii kart do drugiej. Szczególną uwagę poświęcamy stale ewoluującej technologii poświadczeń.

Oczywistością jest, że nowoczesne i funkcjonalne czytniki kontroli dostępu, zarówno czytniki zbliżeniowe jak i biometryczne, są niezbędne w każdym systemie kontroli dostępu. Dlatego rozwiązania systemowe takich producentów jak HID, zapewniają szeroką gamę urządzeń KD, działających w technologiach gwarantujących bezpieczeństwo całego systemu.

Czytnik zbliżeniowy

Przykładem są czytniki RFID

wykorzystujące protokoły OSDP, które gwarantują, że ​​używanych kart zbliżeniowych nie można sklonować, a czytników zhakować. Szczególnie zaleca się używanie najnowszych, dobrze zabezpieczonych kart elektronicznych lub technologii biometrycznej. Stąd też w naszej ofercie znajdziesz duży wybór czytników KD: zarówno znanych producentów jak HID Global, jak i mniej znanych, ale bezpiecznych, popularnych i ekonomicznych.

Ponieważ bezpieczeństwo systemu KD zapewniają nie tylko czytniki, ale i karty elektroniczne, szeroki wybór kart kompatybilnych z konkretnym czytnikiem znajdziesz na stronie karty plastikowe. Jak również w sklepie Adams, który prezentuje zarówno karty jak i czytniki. Warto tam zajrzeć.

Czytniki kontroli dostępu

Najpopularniejszymi, ale i najprostszymi urządzaniami KD są czytniki RFID współpracujące z prostymi kartami zbliżeniowymi. Jednak zapewniają one tylko podstawowy stopień bezpieczeństwa systemu.

Natomiast innowacyjne technologicznie czytniki kd, współpracujące z zaawansowanymi kartami zbliżeniowymi, zapewniają nie tylko bezpieczną, ale w dodatku szybką kontrolę dostępu. Ponieważ karty mają wbudowane maleńkie procesory, oznacza to, że są w zasadzie miniaturowymi komputerami. Dlatego mogą one komunikować się dwukierunkowo z czytnikami, co z kolei umożliwia odpowiednio silne szyfrowanie. Za każdym razem, gdy karta jest odczytywana w czytniku zbliżeniowym, uwierzytelnia użytkownika za pomocą zaszyfrowanego kodu jednorazowego użytku. Nieautoryzowane osoby nie mogą po prostu skopiować tego samego zaszyfrowanego sygnału i wysłać go ponownie, ponieważ ten kod nie będzie już działał. Proste, skuteczne i użyteczne rozwiązanie, warte zastosowania.

Czytniki zbliżeniowe współpracujące z kartami inteligentnymi są niezwykle trudne do zhakowania, dlatego warto je wybierać do systemów o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Popularne urządzenia zbliżeniowe do zaufanych systemów KD

Czytnik rfid

Czytniki HID Signo

Nowa linia zaawansowanych, sygnowanych czytników KD

Czytnik zbliżeniowy iClass

HID iClass

Innowacyjna linia bezpiecznych czytników wielofunkcyjnych

Czytniki HID PROX

Linia HID Prox

Proste, niezawodne, znane czytniki zbliżeniowe HID

Czytniki zbliżeniowe CS

Czytniki CS

Popularne, ekonomiczne czytniki CS idealne do systemów KD i RCP

Nie masz pewności, które rozwiązanie jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami >>