CZYTNIKI AUTONOMICZNE DO MAŁEGO SYSTEMU KD

Czytniki autonomiczne

Autonomiczne czytniki zbliżeniowe są przeznaczone do stosowania w systemach kontroli dostępu jako samodzielne czytniki kart, zabezpieczające dostęp do budynku.

Czytnik autonomiczny łączy w sobie funkcję kontrolera i czytnika jednocześnie. Takie kompleksowe rozwiązanie jest świetne w przypadkach, gdy nie wymagany jest oddzielny kontroler, a więc rozbudowany sytemu kontroli dostępu. W dodatku, znacznie obniża koszt kontroli dostępu przejścia oraz upraszcza montaż. Ponadto autonomiczne czytniki kart są proste w instalacji i mogą zaoszczędzić czas podczas realizacji projektu.

Na ogół, urządzenia te charakteryzują się podobną funkcjonalnością, a różnią się konstrukcją, wyglądem i warunkami instalacji. Oprócz tego, każde z nich może być wykorzystane jako kontroler podłączony do nadrzędnego kontrolera dostępu. Albo można je skonfigurować do pracy samodzielnej.

Autonomiczne czytniki kart przeznaczone są do sterowania elektrozamkami.

Poza tym, można do nich dołączyć różne, pomocne urządzenia drzwiowe, np.:

  • Kontaktron, czyli czujnik otwartych drzwi
  • zasilacz
  • diodę LED
  • przycisk wyjścia
  • zewnętrzny buzer.

Czytniki autonomiczne usługi

W Control System FMN projektujemy systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesuje cię kontrola dostępu lub różne karty elektroniczne to znajdziesz je w menu WIEDZA.

czytnik autonomiczny HID EntryProx

HID EntryProx

Czytnik do jednodrzwiowej kontroli dostępu, może pracować on-line.

autonomiczny czytnik zbliżeniowy

PRX-A

Współpracuje z kartami ISO 125kHz. Ponadto ręcznie programowalny z klawiatury, pracuje również bez komputera.