AUTONOMICZNY CZYTNIK HID ENTRYPROX

HID EntryProx

Autonomiczny czytnik EntryProx jest zgrabnym, starannie dopracowanym czytnikiem do sterowania pojedynczym przejściem lub drzwiami.

Jest idealny do małych instalacji, a także do odległych lokalizacji. Ten mały, niezawodny, łatwy w obsłudze czytnik posiada wszystkie potrzebne funkcje, co stanowi o jego wielkiej popularności wśród użytkowników. W dodatku czytnik pracuje on-line.

Działanie czytnika HID EntryProx

Samodzielny czytnik EntryProx firmy HID jest kompatybilny ze wszystkimi kartami zbliżeniowymi i brelokami HID. Ponadto EntryProx jest odporny na warunki atmosferyczne i akty wandalizmu. Dlatego może być montowany wewnątrz lub na zewnątrz, w odległości do 3m od jednostki sterującej za pomocą odłączanego modułu anteny.

Obudowa czytnika jest mocna i wytrzymała, a do tego nowoczesna i elegancka. Dlatego w każdym biurze i na każdych drzwiach ten czytnik będzie wyglądał dobrze, jednocześnie nie rzucając się w oczy. Ponadto czytnik HID EntryProx można łatwo dostosować do współpracy z systemem on-line, wystarczy przełączyć go na tryb Wiegand i podłączyć do dowolnego kontrolera OEM. W dodatku czytnik wyposażony w klawiaturę umożliwia wpisanie PIN-u i programowanie.

 EntryProx

Klawiatura EntryProx

Tymczasem 12-pozycyjna klawiatura jest zgodna z normami ADA i zawiera duże cyfry w kolorze białym na czarnym tle. Aby włączyć dodanie kodu PIN lub programowania, z opcjonalnym sygnałem dźwiękowym i wypukłą kropką na klawiszu 5. Dla dodatkowego bezpieczeństwa klawiatury EntryProx zawiera wyłączenie blokady „błędu kodu PIN”, zapobiegając nieautoryzowanemu wprowadzaniu kodu PIN próby metody i błędu.

Poza tym, czytnik oferuję programowanie, użytkownicy końcowi ładują wsadowe do 2000 kart HID lub breloków, wprowadzając jedną sekcję umożliwiającą wykonanie. Równocześnie, karta lub brelok mogą mieć format do 37 bitów. Z kolei funkcja Block pozwala na usunięcie administrowania identyfikatorami, dzięki czemu wykonanie usługi kart/breloków z EntryProx, według lokalizacji użytkownika.

Wszystkie wykonane transakcje na czytniku mogą zostać wydrukowane na zlecenie drukarki, co zapewnia czytelność i bezdyskusyjność w przypadku wystąpienia problemów. A dodatkowe udogodnieniem są trzy wskaźniki świetlne ostrzegawcze drzwi w danej chwili, w tym stan alarmowy, taki jak siły otwierające drzwi.

HID EntryProx to wygodna kontrola dostępu on-line

Funkcjonalność czytnika

 • Czytnik jest kompatybilny ze wszystkimi kartami i breloczkami zbliżeniowymi HID Prox 125 kHz.
 • Do tego posiada zdejmowany moduł antenowy instalowany do 3m od czytnika, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz budynku.
 • A dla kart formatu 37-bit możliwe jest wpisywanie grupowe.
 • Oprócz tego ma 12-przyciskową klawiaturę umożliwiającą wpisywanie numeru PIN i programowanie.
 • Ponadto, czytnik ma możliwość wydrukowania transakcji na przenośnej drukarce (via IR Link).
 • Czytnik HID EntryProx wskazuje stan drzwi (otwarte i / lub wyważone) przy użyciu przekaźnika na wyjściu alarmowym.
 • A przycisk REX („Press to Exit”) jest prośbą wyjścia.

Krótka specyfikacja HID EntryProx

 • Czytnik ma dużą pamięć, mieści 2000 użytkowników/kart.
 • Jego częstotliwość pracy to 125 kHz.
 • A wymiary: 83,3 x 121,9 x 57,9cm.
 • Masa czytnika wynosi 158g.
 • Temperatura pracy czytnika ma zakres od -30C do +60C.
 • Zasilanie prądem DC 5V-16V.

Kontrola dostępu usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany prostym czytnikami KD, kartami zbliżeniowymi i brelokami, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne, w tym Prox o częstotliwości 125kHx, to znajdziesz je również w menu WIEDZA.