KONTROLERY I CENTRALE KD DO INNOWACYJNYCH SYSTEMÓW KONTROLI DOSTĘPU

Kontrolery KD

Organizacje dowolnej wielkości potrzebują niezawodnych, innowacyjnych systemów kontroli dostępu do zabezpieczania swoich obiektów i zasobów. Dlatego od wielu lat CS FMN pomaga ludziom w łatwiejszym dostępie do biur, fabryk, hal i nie tylko. Od podstawowych technologii kart inteligentnych po nowoczesne rozwiązania, naszą misją jest pomóc Twojej organizacji w znalezieniu najlepszego rozwiązania kontroli dostępu.

Niezależnie od Twoich potrzeb i wielkości systemu, oferujemy rozwiązania kontroli dostępu odpowiadające Twoim wymaganiom. Zarówno od najbardziej podstawowego oprogramowania i sprzętu, po bardziej zaawansowane opcje. Dzięki otwartym systemom i szerokiemu portfolio nasze rozwiązania mogą zmieniać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Sterownik KD

Centrale i kontrolery KD

To główny szkielet każdego systemu kontroli dostępu, odpowiedzialny za prawidłową pracę całości. Centrale/kontrolery dostępu to elektroniczne urządzenia zaprojektowane w celu identyfikacji użytkowników oraz kontroli wejścia lub wyjścia z chronionych obszarów.

Oczywiście, kontrolery są niewidoczne dla większości osób w obiekcie, ponieważ są instalowane w ukryciu, zazwyczaj w pomieszczeniu IT, w szachtach elektrycznych lub teletechnicznych. Natomiast głównym zadaniem sterownika kd jest porównanie danych wejściowych z bazą danych i określenie, czy dostęp do drzwi jest dozwolony w danym czasie. I w przypadku pozytywnej weryfikacji, następuje wyzwolenie przekaźnika, co z kolei powoduje, że zamek drzwiowy zostaje zasilony prądem a drzwi odblokowane. W ten sposób centrala kd kontroluje dostępem do drzwi lub przejścia w budynku.

I tak każdy sterownik kd w sposób bezpieczny i wydajny zarządza dostępem do pomieszczeń. Ponadto standardowe sterowniki kd czyli centrale kd obsługują 2 lub 4 czytniki jednocześnie. Jednakże ilość centrali w systemie zależy od ilości przejść.

Control System FMN zapewnia pełne, bezpieczne systemy kontroli dostępu dla naszych klientów z sektora przedsiębiorstw, instytucji rządowych, edukacyjnych, opieki zdrowotnej, i in.

Ewidentne korzyści dla użytkownika

  • Otwarta, niezawodna technologia kontroli dostępu, która poprawia wygodę i bezpieczeństwo użytkownika
  • Oraz elastyczne wsparcie dla najszerszej gamy technologii uwierzytelniania
  • I innowacyjne rozwiązania skalujące organizacje pod kątem istniejących i przyszłych zagrożeń

Znajdź odpowiednie produkty do idealnego systemu kontroli dostępu

Od najlepszych w swojej klasie centrali kd i czytników, po otwarte dane uwierzytelniające. Ponieważ nasza szeroka oferta proponuje idealne połączenie rozwiązań, które spełnią Twoje potrzeby związane z kontrolą dostępu.

Ponadto, nasi profesjonalni i doświadczeni inżynierowie są gotowi zaprojektować i zainstalować system kontroli dostępu wg konkretnych potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy zapewnić wymaganą kontrolę dostępu.

Kontrolery KD usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany prostą centralą kd, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Kontrolery KD w naszej ofercie

sterownik HID

HID AERO

niezawodny kontroler z zaawansowaną możliwością wykrywania zagrożeń

HID MERCURY

wytrzymały, wysokiej jakości sterownik KD do elastycznych konfiguracji

kontroler autonomiczny

HID EDGE EVO

kontrola dostępu pojedynczych drzwi

HID VERTEX EVO

wielodrzwiowa centrala KD, która zmniejsza obciążenie firmowych sieci LAN

kontroler KD programowalny

HID VERTEX

oparta na protokole VertX® centala KD do zdalnego zarządzania i generowania raportów

HID pivCLASS

zapewnia silne uwierzytelnianie dostępu fizycznego oraz jest częścią rozwiązania zgodnego z FIPS 201

Kontroler KD CS100

CS100

sterownik kontroli dostępu jednego przejścia jednostronnego lub obustronnego

Kontroler KD

CS200

inteligentny kontroler KD dwóch przejść dwustronnych

CS400

zaufany kontroler czterech przejść jednostronnych lub dwóch dwustronnych

Najlepsze w swojej klasie, niezastrzeżone rozwiązania dostępu sieciowego

Na koniec: szczegółowe informacje techniczne na temat oferowanych kontrolerów kd można uzyskać kontaktując się z nami poprzez formularz.