KONTROLERY I CENTRALE KD DO INNOWACYJNYCH SYSTEMÓW KONTROLI DOSTĘPU

Kontrolery KD

Organizacje dowolnej wielkości potrzebują niezawodnych, innowacyjnych systemów kontroli dostępu do zabezpieczania swoich obiektów i zasobów. Dlatego od wielu lat CS FMN pomaga ludziom w łatwiejszym dostępie do biur, fabryk, hal i nie tylko. Od podstawowych technologii kart inteligentnych po nowoczesne rozwiązania, naszą misją jest pomóc Twojej organizacji w znalezieniu najlepszego rozwiązania kontroli dostępu.

Niezależnie od potrzeb firmy i wielkości systemu, oferujemy rozwiązania kontroli dostępu odpowiadające Twoim wymaganiom. Zarówno od najbardziej podstawowego oprogramowania i sprzętu, po bardziej zaawansowane opcje. Dzięki otwartym systemom i szerokiemu portfolio nasze rozwiązania mogą zmieniać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Sterownik KD

Centrale i kontrolery KD

To główny szkielet każdego systemu kontroli dostępu, odpowiedzialny za prawidłową pracę całości. Bo centrale i kontrolery dostępu to elektroniczne urządzenia zaprojektowane w celu identyfikacji użytkowników oraz kontroli wejścia lub wyjścia z chronionych obszarów.

Oczywiście, kontrolery są niewidoczne dla większości osób w obiekcie, ponieważ są instalowane w ukryciu, zazwyczaj w pomieszczeniu IT, w szachtach elektrycznych lub teletechnicznych. Natomiast głównym zadaniem sterownika KD jest porównanie danych wejściowych z bazą danych i określenie, czy dostęp do drzwi jest dozwolony w danym czasie. I w przypadku pozytywnej weryfikacji, następuje wyzwolenie przekaźnika, co z kolei powoduje, że zamek drzwiowy zostaje zasilony prądem a drzwi odblokowane. W ten sposób centrala kd kontroluje dostępem do drzwi lub przejścia w budynku.

Jak widać, każdy sterownik KD w sposób bezpieczny i wydajny zarządza dostępem do pomieszczeń. Ponadto standardowe sterowniki KD czyli centrale KD obsługują 2 lub 4 czytniki jednocześnie. Jednakże ilość centrali w systemie zależy od ilości przejść.

Control System FMN zapewnia pełne, bezpieczne systemy kontroli dostępu dla naszych klientów z sektora przedsiębiorstw, instytucji rządowych, edukacyjnych, opieki zdrowotnej, i in.

Ewidentne korzyści dla użytkownika

  • Przede wszystkim, otwarta, niezawodna technologia kontroli dostępu, która poprawia wygodę i bezpieczeństwo użytkownika,
  • Oraz elastyczne wsparcie dla najszerszej gamy technologii uwierzytelniania.
  • I innowacyjne rozwiązania skalujące organizację pod kątem istniejących i przyszłych zagrożeń.

Znajdź odpowiednie produkty do idealnego systemu kontroli dostępu

Od najlepszych w swojej klasie centrali KD i czytników, po otwarte dane uwierzytelniające. Ponieważ nasza szeroka oferta proponuje idealne połączenie rozwiązań, które spełnią Twoje potrzeby związane z kontrolą dostępu.

Ponadto, nasi profesjonalni i doświadczeni inżynierowie są gotowi zaprojektować i zainstalować system kontroli dostępu wg konkretnych potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy zapewnić wymaganą kontrolę dostępu.

Usługi KD

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany kontrolą dostępu, centralą lub jakimikolwiek sterownikami KD, skontaktuj się z nami. A poza tym zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Kontrolery KD w naszej ofercie

sterownik KD HID

HID AERO

Prosty kontroler KD z zaawansowaną procedurą bezpieczeństwa.

Obsługuje czytniki OSPD i szyfruje połączenie IO oraz posiada moduł Crypto Chips, który chroni przed automatycznymi atakami. Ponadto d efiniuje aż 7 różnych poziomów.

Kontroler KD HID

HID MERCURY

Wytrzymały sterownik KD do elastycznych konfiguracji.

Formatuje plug and play dla zmian w aktualizacjach Casi. I jest pomostem między starymi i oryginalnymi systemami KD. A także zapewnia wszystkie obecne i przyszłe funkcje HID Mercury. I nie wymaga kontrolera zarządzania energią .

Centrala KD HID

HID EDGE EVO

Zaawansowana kontrola dostępu do pojedynczych drzwi.

Ten kontroler posiada sabotaż optyczny i interfejsy do urządzeń Hi-O. Kontroluje wszystkie procedury KD, interfejs hosta oraz wspomaganie działania drzwi. I jest kompatybilny z różnymi komponentami drzwi.

HID Centrale KD

HID VERTEX EVO

Wielodrzwiowa centrala KD, zmniejsza obciążenie sieci LAN.

Oraz zapewnia kompletną infrastrukturę sprzętu i oprogramowania dla hostów KD. A także zachowuje pełną bazę danych KD i konfiguracji dla 32 czytników i 250 000 kart.

HID kontrolery KD

HID VERTEX

Oparte na protokole VertX® centrale KD do zdalnego zarządzania i zarządzania.

Jest popularnym kontrolerem HID. Łączy się z V1000 poprzez RS-485 i raportuje całą aktywność do V1000. Ponadto pracuje w trybie off-line, a jego komponenty są zgodne z UL294 i UL1076.

HID sterowniki PIV

HID pivCLASS

Silne uwierzytelnianie dostępu fizycznego, jest częścią rozwiązania zgodnego z FIPS 201.

Jeden PAM obsługuje do dwóch czytników przy jednych lub dwóch drzwiach. Poza tym weryfikuje karty inteligentne oparte na PKI: PIV, PIV-I, CIV, TWIC, FRAC i CAC. Natomiast uwierzytelnianie jest  jedno-, dwu- lub trójskładnikowe.

Kontroler KD CS100

CS100

Sterownik KD jednego przejścia jednostronnego lub obustronnego.

Kontroler CS200

CS200

Inteligentny kontroler KD dwóch przejść dwustronnych.

Kontroler CS400

CS400

Zaufany kontroler KD czterech przejść jednostronnych lub dwóch dwustronnych.

Najlepsze w swojej klasie, niezastrzeżone rozwiązania dostępu sieciowego.

Na koniec: szczegółowe informacje techniczne na temat oferowanych kontrolerów KD można uzyskać kontaktując się z nami poprzez formularz dołączony do okna kontrolera.