POPULARNY KONTROLER DOSTĘPU CS100 DO KAZDEGO SYSTEMU KD

Kontroler CS100

Kontrolery dostępu z serii CS to niezawodne, specjalistyczne urządzenia do systemów kontroli dostępu. Charakteryzują się wysoką jakością zarówno budowy jak i oprogramowania, a do tego przystępną ceną. Ponadto dzięki szerokiej gamie funkcji, można łatwo dostosowywać je do każdej specyfikacji potrzebnej firmie.

Ogólnie rzecz biorąc, sterowniki CS pozwalają na zaprojektowanie najbardziej złożonych systemów bezpieczeństwa. Ponieważ mogą one odpowiadać za kontrolę przejścia w dowolnej konfiguracji: jako indywidualne urządzenie lub część sieci, za drzwi jedno- lub dwustronne, kontrolujące czytniki wyjścia alarmowego, stanu drzwi i inne.

Jedną z podstawowych zalet systemu, jest duża swoboda doboru elementów, sposobu ich łączenia ze sobą i konfiguracji. Po drugie, ich szeroka funkcjonalność i niezawodność gwarantuje, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, które w profesjonalny sposób zapewni ochronę i będzie służyć przez wiele lat.

kontroler kd CS100

Kontroler kd CS100

Jest uniwersalnym modułem sterującym, umożliwiającym kontrolę dwustronną pojedynczego przejścia. Może pracować jako samodzielny sterownik, bądź w systemach kontroli dostępu zarządzanych przez program CSAccess Security. Ponadto, kontroler dostępu CS100 posiada wejścia z czujników antysabotażowych do sterowania stykami NO/NC wyjścia alarmowego, wejścia z czujników stanu drzwi, wejścia z przycisków otwarcia drzwi z programowanym czasem działania.

Kontroler KD CS100 współpracuje z wieloma programami do zarządzania i konfiguracji systemów kontroli dostępu. Przykładem takiego programu jest wielofunkcyjny Chronos KD, dostępny w ofercie naszego sklepu.

Ponieważ sterownik CS100 istnieje na rynku już od dłuższego czasu, jest popularnym urządzeniem, dobrze znanym ze swojej funkcjonalności i niezawodności. Właśnie te cechy oraz przyjazna cena i stała dostępność stanowią o jego popularności.

Podsumowując:

  • kontroler kd CS100 został zaprojektowany z myślą o najpopularniejszych rozwiązaniach kontroli dostępu.
  • Co więcej wykorzystuje się go w instalacjach autonomicznych i sieciowych.
  • Dodatkowo posiada świetny współczynnik jakości do ceny.
  • Ze względu na powyższe cechy i funkcjonalności, ten kontroler jest idealnym sterownikiem do systemu KD w Twojej firmie!

Kontroler dostępu CS100 usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA