INTELIGENTNY KONTROLER DOSTĘPU CS400 DO CZTERECH PRZEJŚĆ

Kontroler CS400

Kontrolery dostępu z serii CS to niezawodne, specjalistyczne urządzenia do systemów kontroli dostępu. Charakteryzują się wysoką jakością zarówno budowy jak i oprogramowania, a do tego przystępną ceną. Ponadto dzięki szerokiej gamie funkcji, można łatwo dostosowywać je do każdej specyfikacji potrzebnej firmie.

Ogólnie rzecz biorąc, sterowniki CS pozwalają na zaprojektowanie najbardziej złożonych systemów bezpieczeństwa. Ponieważ mogą one odpowiadać za kontrolę przejścia w dowolnej konfiguracji: jako indywidualne urządzenie lub część sieci, za drzwi jedno- lub dwustronne, kontrolujące czytniki wyjścia alarmowego, stanu drzwi i inne.

Jedną z podstawowych zalet systemu, jest np. duża swoboda doboru elementów, sposobu ich łączenia ze sobą i konfiguracji. Po drugie ich funkcjonalność i niezawodność gwarantuje, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, które w profesjonalny sposób zapewni ochronę i będzie służyć przez wiele lat.

kontroler kd CS400

Kontroler kd CS400

Jest uniwersalnym modułem sterującym obustronnie czterema przejściami.

Może pracować jako samodzielny sterownik, bądź w systemach kontroli dostępu zarządzanych przez program CSAccess Security. Sterownik ten posiada wejścia z czujników antysabotażowych do sterowania stykami NO/NC wyjścia alarmowego, wejścia z czujników stanu drzwi, wejścia z przycisków otwarcia drzwi z programowanym czasem działania.

Inteligentny kontroler kd CS400 łączy się z czujnikiem kontaktronowym, aby monitorować stan drzwi lub przejścia. Dodatkowo sterownik CS400 umożliwia wejście do pomieszczenia za pomocą przycisku otwarcia drzwi (np. dla recepcji) oraz wyjście alarmowe. A każdy egzemplarz jest wyposażony w zasilacz i obudowę.

Ponadto kontroler posiada programowalne wejścia i wyjścia, które z poziomu aplikacji konfigurujemy do wykonywania akcji w odpowiedzi na konkretny sygnał. Sterownik CS400 może pracować zarówno on-line jak i off-line. Posiada dużą pamięć wewnętrzną zdolną zapamiętać do 30 000 osób (kart), oraz do 100 000 ostatnich transakcji.

Oprogramowanie

Sterownik CS400 współpracuje z wieloma programami do zarządzania i konfiguracji systemów kontroli dostępu. Przykładem takiego programu jest wielofunkcyjny Chronos KD, dostępny w ofercie naszego sklepu. Ponieważ sterownik CS400 istnieje na rynku już od dłuższego czasu, jest znany ze swojej funkcjonalności i niezawodności. Właśnie te cechy oraz przyjazna cena i stała dostępność stanowią o jego popularności.

Podsumowując:
  • kontroler dostępu CS400 został zaprojektowany z myślą o najpopularniejszych rozwiązaniach kontroli dostępu.
  • Co więcej wykorzystuje się go w instalacjach autonomicznych i sieciowych.
  • Dodatkowo posiada świetny współczynnik jakości do ceny.
  • Ze względu na powyższe cechy i funkcjonalności ten kontroler jest idealnym sterownikiem do systemu KD w Twojej firmie!

Kontroler dostępu CS400 usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kontroli dostępu, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA