SYSTEM KD CHRONOS TO ZAUFANA KONTROLA DOSTĘPU FIZYCZNEGO I LOGICZNEGO

System KD

Zaufane systemy kontroli dostępu chronią Twoje środowisko fizyczne i cyfrowe. System Chronos KD zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa obiektów, aktywów, sieci i zasobów.

program Chronos CS

System kontroli dostępu czyli system KD, umożliwia mądrą kontrolę dostępu do biur, lokali, budynków lub tylko do wyznaczonych stref, takich jak serwerownie, magazyny, sale itp. Pozwala również na nadzór nad przepływem osób pomiędzy poszczególnymi obiektami oraz na monitorowanie ruchu na określonym terenie.

Dlaczego warto wybrać  nasz system KD ?

W ofercie Control System FMN znajdują się rożne technologie dostępowe, również biometryczna kontrola dostępu, oparte na programach własnych, jak Chronos KD lub na programach i aplikacjach obcych. Ponadto jesteśmy wieloletnim, autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i programów HID Global wchodzącego w skład Assa Abloy oraz izraelskiej firmy Synel. Posiadamy również własne produkty i urządzenia CS z zakresu kontroli dostępu, indywidualnie dopasowywane do wymagań klientów.

A dzięki wieloletniemu doświadczeniu w opracowywaniu silnych rozwiązań kontroli dostępu fizycznego i logicznego, cieszymy się zaufaniem organizacji i urzędów, zapewniając bardzo dobre rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.

Zaufany system kontroli dostępu Chronos KD

Nasze systemy kontroli dostępu, zapewniają bezpieczeństwo, rozszerzają możliwości firmy, poprawiają wydajność operacyjną i dają pewność, że ludzie i zasoby są dobrze chronione. Ponieważ nasze rozwiązania kontroli dostępu umożliwiają:

  • Zaufany dostęp dla właściwych osób we właściwym czasie.
  • Bezpieczne środowisko dla pracowników, gości i klientów.
  • Optymalizację przepływu ludzi i pracy, oraz wygodę użytkownika.
  • Zintegrowane rozwiązania mobilne.
  • Dzięki funkcjom monitorowania w czasie rzeczywistym, większą widoczność.
  • Rozwiązania skalowalne i przyszłościowe, a więc chroniące inwestycję.
  • Spersonalizowane wsparcie od koncepcji do wdrożenia, a w rezultacie, spokój duch pozwalający skupić się na realizacji celów firmy.

Ponieważ nasz system kontroli dostępu Chronos oraz pozostałe nasze systemy współpracują z własnymi lub innymi, ale sprawdzonymi, a zatem pewnymi urządzeniami różnych producentów, dlatego możemy dać gwarancję najwyższej jakości i niezawodności oferowanego rozwiązania lub systemuJest to ważny warunek wzajemnego zaufania i powodzenia w naszej pracy.

System kontroli dostępu CHRONOS KD

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu, w tym biometryczną kontrolę dostępu, dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany prostym zestawem Chronos KD, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w menu WIEDZA.

Chronos KD

Zaufany system CHRONOS KD chroni twoje środowisko fizyczne i zasoby

CHRONOS KD to zaufany dostęp dla właściwych osób we właściwym czasie

Kontrola dostępu jednego przejścia

Zastosowanie kontroli dostępu w biurze znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. W prosty sposób mamy możliwość ograniczenia dostępu osób nieuprawnionych do określonych obszarów oraz kontroli przepływu osób (kto, gdzie i kiedy).

system kontroli dostępu biuro - schematKonfiguracja KD jednego przejścia

KD serwerowni

Serwerownia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdej firmie. To tam gromadzone są poufne dane i wszystkie informacje. Awaria lub celowe uszkodzenie systemu informatycznego paraliżuje pracę całej firmy narażając na ogromne straty. Dlatego pomieszczenie to powinno podlegać szczególnej ochronie. Dostęp do serwerowni powinien być ograniczony i monitorowany. Zastosowanie kontroli dostępu znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. W prosty sposób mamy możliwość ograniczenia dostępu osób nieuprawnionych oraz kontroli przepływu osób (kto, kiedy).

Konfiguracja KD serwerowni schemat KD serwerownia

Schemat KD

Ogólny schemat systemu kontroli dostępu jaki obowiązuje we wszystkich technologiach, również w biometrycznej kontroli dostępu. Taki schemat umożliwia orientację w budowie systemu, a więc i konkretnym zapotrzebowaniu firmy w zakresie kd.

Podstawowe elementy systemu KD