INNOWACYJNE, NOWOCZESNE, KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA FIRM

Rozwiązania dla przedsiębiorstw i instytucji

Przez niemal trzy dekady Control System FMN produkuje, dostarcza i wdraża najnowocześniejsze rozwiązania dla biznesu w różnorodnych branżach: kontroli dostępu, zarządzaniu pracownikami, identyfikacji osobowej, w szerokim sektorze kart plastikowych i innych. Dlatego nasze portfolio produktowe zawiera programy i urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, pozytywnie oceniane przez małe i wielkie firmy w kraju.

Systemy wspierające zarządzanie organizacją

Jak wspomniano na wstępie, posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, wdrożeniach i utrzymaniu rozwiązań z zakresu systemów KD i RCP dla biznesu. Nasze systemy z sukcesem wspierają codzienną pracę wielu firm w kraju. Oferta obejmuje systemy własnej produkcji, a także systemy zawierające w sobie rozwiązania wielkich firm – naszych partnerów: HID Global, Assa Abloy, Synel, Idemia i innych.

Najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Programy dopasowane do potrzeb organizacji

Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, które wspomagają bieżącą działalność i usprawniają zarządzanie firmą. Ponadto wspierają klientów oraz – co ważne! – pomagają w budowie przewagi konkurencyjnej.

Wdrażając nasze rozwiązania zawsze dopasowujemy je do wielkości firmy klienta, uwzględniamy branżę i specyfikę biznesu, a także indywidualne wymagania w wybranej technologii. Krótko mówiąc, działamy tak, aby implementowane przez nas systemy odpowiadały faktycznym potrzebom organizacji. Na początek pomagamy klientom w zdefiniowaniu potrzeb, a także wykonujemy dokładną analizę przedwdrożeniową. Na koniec zamówiony projekt realizujemy wybierając najbardziej efektywną metodologię.

Wsparcie klienta

Przez cały czas życia systemu wspieramy użytkowników w codziennej pracy tak, aby raz uzyskana satysfakcja była trwała.

Ponadto wspomagamy użytkowników w ramach stałej opieki utrzymania ruchu. Oprócz tego proponujemy także
usługi po wdrożeniu, aktualizacje, konsultacje, szkolenia, serwisy, itd.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami – napisz do nas!

Zapraszamy też do naszego sklepu CSAdams.

 Uczelnie wyższe

Uczelnie Wyższe

Propozycja systemów uczelnianych do obsługi legitymacji: ELS, ELD, ELSNA oraz pracowniczej. Systemy dostępowe i uwierzytelniania.

Firmy i urzędy

Firmy i urzędy

Propozycja rozwiązań z gatunku niezbędnych, związanych z identyfikacją,  uwierzytelnianiem, fizyczną i logiczną kontrolą dostępu, oraz szybką rejestracją czasu pracy.

Służba zdrowia

Służba zdrowia

Służba zdrowia to szczególnie ważny i wymagający klient. Zakłady opieki zdrowotnej potrzebują pewnych systemów identyfikacji, kontroli dostępu i nie tylko.

Transport

Transport

Propozycja kart elektronicznych, z uprawnieniami, oraz systemów kartowych i dostępowych dla  firm transportowych.

Instytucje państwowe

Instytucje państwowe

Proponujemy wiele rozwiązań  z zakresu identyfikacji, uwierzytelnienia, dostępu fizycznego i logicznego i in, zgodnych z obowiązującym prawem.

Szkoły i przedszkola

Szkoły i przedszkola

Szkoły i przedszkola zobowiązane są do wydawania legitymacji ucznia i nauczyciela. Mamy wiele rozwiązań w tym zakresie, i nie tylko.

Bezpieczeństwo firmy

Bezpieczeństwo firmy

Bezpieczeństwo pracowników i mienia to jeden z najważniejszych problemów w każdej organizacji. Proponujemy wiele rozwiązań.