NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA FIRM, UCZELNI ORAZ PROPOZYCJE DLA INSTYTUCJI

Rozwiązania

Przez niemal trzy dekady Control System FMN produkuje, dostarcza i wdraża najnowocześniejsze rozwiązania dla biznesu w różnorodnych branżach: kontroli dostępu, zarządzaniu pracownikami, identyfikacji osobowej, w szerokim sektorze kart plastikowych i innych.

Dlatego nasze portfolio produktowe zawiera programy i urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, i jest niezmiennie pozytywnie oceniane przez małe i wielkie firmy w kraju.

propozycje dla firm

Systemy wspierające zarządzanie organizacją

Jak można stwierdzić w opisie firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji kart i systemów kartowych, oraz we wdrożeniach i utrzymaniu rozwiązań z zakresu systemów KD i RCP dla biznesu. A nasze nowoczesne rozwiązania z sukcesem wspierają codzienną pracę wielu firm w kraju. Ponieważ zawsze uwzględniamy obowiązujące prawo i chętnie stosujemy innowacje, zarówno własne jak i wypracowane przez partnerów, więc nasze propozycje dla firm mają dobry odzew na rynku i znajdują wielu nabywców.

Dlatego zainteresuj się naszym portfolio, naprawdę warto!

W bogatej ofercie CS FMN znajdują się produkty i systemy produkcji własnej, a także systemy zawierające w sobie rozwiązania naszych partnerów biznesowych, wielkich firm, takich jak: HID Global, Assa Abloy, Synel, Idemia, Matica, NBS, NXP i wielu innych.

Najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Programy dopasowane do potrzeb organizacji

Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, które wspomagają bieżącą działalność i usprawniają zarządzanie firmą. Ponadto wspierają klientów oraz – co ważne! – pomagają w budowie przewagi konkurencyjnej.

Ponadto, wdrażając nasze rozwiązania, zawsze dopasowujemy je do wielkości firmy, uwzględniamy branżę i specyfikę biznesu, a także indywidualne wymagania w wybranej technologii. Krótko mówiąc, działamy tak, aby implementowane przez nas systemy odpowiadały faktycznym potrzebom organizacji. Na początek pomagamy klientom w zdefiniowaniu potrzeb, a także wykonujemy dokładną analizę przedwdrożeniową. Na koniec zamówiony projekt realizujemy wybierając najbardziej efektywną metodologię.

Wsparcie użytkownika

Przez cały czas życia systemu wspieramy użytkowników w codziennej pracy tak, aby raz uzyskana satysfakcja była trwała. Ponadto, wspomagamy użytkowników w ramach stałej opieki utrzymania ruchu. Oprócz tego proponujemy dodatkowe usługi po wdrożeniu, aktualizacje, konsultacje, szkolenia, serwisy, itd.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami – napisz do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany gotowymi systemami i produktami, skorzystaj z naszego sklepu CSAdams.

rozwiązania dla uczelni

Rozwiązania dla Uczelni

Proponujemy systemy uczelniane i do obsługi legitymacji: ELS, ELD, ELSNA oraz pracowniczych. Jak również systemy dostępowe i uwierzytelniania.

rozwiązania dla firm

Rozwiązania dla firm

Mamy propozycje z gatunku niezbędnych, związanych z identyfikacją, uwierzytelnianiem, fizyczną i logiczną kontrolą dostępu, oraz szybką rejestracją czasu pracy.

rozwiązania dla służby zdrowia

Służba zdrowia

Jesteśmy świadomi, że zakłady opieki zdrowotnej potrzebują pewnych systemów identyfikacji, kontroli dostępu i nie tylko. Mamy takie.

rozwiązania dla transportu

Transport

Propozycja kart elektronicznych, z uprawnieniami, oraz systemów kartowych i dostępowych dla  firm transportowych.

rozwiązania dla instytucji

Propozycje dla instytucji

Mamy wiele rozwiązań z zakresu identyfikacji, uwierzytelnienia, dostępu fizycznego i logicznego oraz RCP.

rozwiązania dla szkół

Szkoły i przedszkola

są zobowiązane m.in. do wydawania legitymacji ucznia i nauczyciela, oraz zapewnienia bezpieczeństwa w szkole. Mamy takie rozwiązania.

Bezpieczeństwo firmy

Bezpieczeństwo firmy

a więc pracowników i mienia, to jeden z najważniejszych problemów w każdej organizacji. Mamy dobre rozwiązania.