NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA FIRM I KORPORACJI, OPROGRAMOWANIE DLA BIZNESU

Firmy i korporacje

Wśród naszych propozycji znajdziesz szeroką gamę bezpiecznych rozwiązań dla prywatnych firm i korporacji. Takie rozwiązania są nie tylko przydatne, ale najczęściej niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i wykonywania założonych zadań, w każdej nowoczesnej organizacji.

Wyliczając w skrócie, są to zaufane systemy z zakresu identyfikacji osób, uwierzytelniania, kontroli dostępu fizycznego i logicznego, rejestracji czasu pracy. A także systemy kartowe, zarządzające procesami przyznawania kont i uprawnień, spełniających ostre wymagania obowiązujące w różnych instytucjach. Ponadto, zaufane rozwiązania pomagają chronić pracowników i infrastrukturę firmy i korporacji. Bo oprogramowanie dla biznesu, dedykowane lub standardowe, to niezbędne wyposażenie każdej organizacji, zarówno małej jak i dużej.

Firmy i korporacje

Niezależnie od tego, czy chodzi o:

 • bezpieczne logowanie do sieci i zasobów IT,
 • szybkie i łatwe korzystanie z wieloskładnikowej identyfikacji,
 • oraz o dokładne prowadzenie rejestrów czasu pracy,
 • i zaufane systemy dostępu fizycznego,
 • czy też rozwiązania jednokrotnego logowania firmy HID Global,

Nasze propozycje wygodnie rozwiązują szeroki zakres wyzwań biznesowych i zapewniają założone bezpieczeństwo.

W ostatnich latach nastąpił duży postęp technologiczny w zakresie zaufanych rozwiązań dla biznesu.

rozwiązania dla firm

Rozwiązania dla firm

Na całym świecie, począwszy od dużych firm poprzez przedsiębiorstwa średniej wielkości, aż do małych, rośnie potrzeba zabezpieczania dostępu do poufnych danych firmowych (finansowych, prawnych, technologicznych itp.). Jak również do pomieszczeń biurowych lub konkretnych, wybranych lokali, takich jak magazyny czy serwerownie. Oprócz tego, rośnie także potrzeba kontrolowania obecności, spóźnień czy zwolnień pracowników. Jednym słowem rosną potrzeby firm w zakresie oprogramowania dla biznesu. Dlatego rozwiązaniem są m.in modułowe systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy. Zwłaszcza, że obecnie, w wyniku rozwoju technologii, rozwiązania te można łączyć poprzez system inteligentnych kart elektronicznych.

Karty inteligentne

w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych identyfikatorów ze zdjęciem, w istocie są małymi komputerami. Mogą posiadać zdjęcie, kody PIN lub hasła i różnorakie dane biometryczne (np. odciskami palców lub skanami tęczówki). Jak również mogą być wykorzystywane do logicznego dostępu, wielopoziomowej identyfikacji, rejestracji czasu / obecności, funkcji debetowych, automatów bezgotówkowych i innych – wszystko w jednej karcie. W dodatku, pojedyncza, inteligentna karta może być skonfigurowana dla „potrzeb” indywidualnego przedsiębiorstwa, zarówno tych podstawowych jak i bardziej zaawansowanych.

system zarządzania firmą

Rozwiązania dostępowe i zarządzające dla firm i korporacji

Nasze systemy są bezpieczne, kompletne i sprawdzone. Pracują w nowoczesnych firmach i urzędach, są gotowe i skalowalne. Warto zainteresować się nimi, obejrzeć próbki, demo lub prezentację.rozwiązania dla firm

Zajrzyj również na SYSTEMY. Znajdziesz tam takie ciekawe artykuły, jak system zarządzania kartami, zarzadzanie tożsamością, technologie uwierzytelniania i inne systemy, które są ważne w większości firm i korporacji.

oprogramowanie dla biznesu

Specjaliści Control System FMN pomogą w opracowaniu koncepcji SELP, od wyboru modułów, rodzaju kart plastikowych, wyposażenia Centrum Personalizacji oraz dostosowania programu do wymagań firmy.

Bezpieczna, zaufana e-legitymacja pracownicza w nowoczesnej, innowacyjnej firmie i korporacji!

Systemy kontroli dostępu fizycznego

Nasze wielokrotnie nagradzane rozwiązania do kontroli dostępu oferują większy wybór, jednocześnie umożliwiając dostęp mobilny, zapewniając rozszerzoną funkcjonalność i wzbudzając zaufanie, jakie daje najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo i prywatność.

 • Po pierwsze, wygodny dostęp mobilny HID. Zapewnij wygodny i bezpieczny dostęp, umożliwiając smartfonom, tabletom lub urządzeniom mobilnym udzielanie zaufanej autoryzacji.
 • Po drugie, bardzo ważna kontrola dostępu. Bezpieczeństwo i wygoda w kontroli dostępu, obsługująca szeroką gamę technologii uwierzytelniania, w tym: SEOS, iClass, Mifare i Prox
 • I po trzecie, również ważne zarządzanie odwiedzającymi. Dbaj o bezpieczeństwo budynków, automatyzując cały proces zarządzania gośćmi. Dowiedz się kto jest w Twoim obiekcie, gdzie się znajdują goście i jak długo przebywają.

Uwierzytelnianie biometryczne ma wielkie zalety technologiczne

 • Najwyższe bezpieczeństwo biometryczne w rzeczywistych środowiskach, niezależnie od rasy, płci, wieku czy warunków fizycznych,
 • oraz światowej klasy wykrywanie życia, zapobieganie fałszowaniu i dowód życia,
 • i najwyższy poziom zabezpieczenia przed manipulacją i szyfrowania danych zapewniający integralność danych.

Powyższe propozycje są ważnymi składnikami spójnego systemu zarządzania firmą.

O wszystkie te rozwiązania zapytaj naszych specjalistów, którzy udzielą odpowiednich informacji oraz przedstawią ofertę systemu. Kontakt.

Identyfikacja i wykrywanie RFID

 • Usługi lokalizacyjne w czasie rzeczywistym. Oznaczają większą widoczność w całym przedsiębiorstwie, szybkie lokalizowanie osób i urządzeń.
 • Dystans społeczny, śledzenie kontaktów. Umożliwiają cyfrowy dystans społeczny, automatyczne śledzenie kontaktów.
 • Zarządzanie zasobami. Zarządzaj zapasami lub automatyzuj konfigurację sprzętu firmowego. System zarządzania firmą z oprogramowaniem dla biznesu.
 • Elektroniczna weryfikacja wizyt. Zmniejsz liczbę oszustw związanych z rozliczeniami i zapewnij odpowiednią opiekę, zapewniając, że w lokalizacji gościa znajduje się określony pracownik.
 • Inteligencja RFID dla organizacji. Dowiedz się, jak inteligencja RFID może pomóc organizacjom w utrzymaniu bezpieczeństwa i wydajności.

O wszystkie te rozwiązania zapytaj naszych specjalistów, którzy udzielą odpowiednich informacji oraz przedstawią ofertę systemu. Kontakt.

Wiele urządzeń HID i nie tylko, znajdziesz w naszym sklepie CSAdams. Kup szybko i tanio.

Bezproblemowa, kompleksowa platforma zarządzania tożsamością

 • Uwierzytelniane wieloskładnikowe. Łatwe w użyciu, trudne do zgubienia zabezpieczenia dla każdej organizacji, która wymaga najwyższego poziomu ochrony swoich danych i zasobów.
 • Oraz elastyczne, skalowalne, gotowe oprogramowanie, które umożliwia organizacjom zarządzanie tożsamościami.
 • A także aplikacja Digitalpersona dla firmy i korporacji. Co oznacza bezpieczne, zgodne i szybkie uwierzytelnianie dostawców usług i personelu potrzebującego dostępu do zasobów.
 • Oprogramowanie dla biznesu: zgodność RODO. Ponieważ przestrzeganie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) zapewnia organizacjom możliwość budowania przewagi konkurencyjnej.

Połączony i bezpieczny ekosystem: od drzwi, przez stację roboczą, do stanowiska pracy i z powrotem do wyjścia. HID usprawnia operacje pracownicze i zapewnia bezproblemową obsługę gości. I to wszystko posiada jedno źródło informacji.

O wszystkie te rozwiązania zapytaj naszych specjalistów, którzy udzielą odpowiednich informacji oraz przedstawią ofertę systemu. Kontakt.