ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I UWIERZYTELNIANIA DLA INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH

Instytucje państwowe

Na tej stronie znajdziesz szeroką gamę bezpiecznych rozwiązań dla urzędów i instytucji państwowych. Te właśnie rozwiązania są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i wykonywania założonych zadań w każdej instytucji publicznej.

Wyliczając w skrócie, są to zaufane systemy z zakresu identyfikacji osób, uwierzytelniania, kontroli dostępu fizycznego i logicznego, rejestracji czasu pracy. A także złożone systemy kartowe, zarządzające procesami przyznawania kont i uprawnień, spełniających ostre wymagania obowiązujące w instytucjach państwowych. Ponadto, zaufane rozwiązania pomagają chronić pracowników rządowych, wojskowych i infrastrukturę państwową.

Urzędy i instytucje państwowe

Tak więc, dla urzędów i instytucji państwowych mamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych i identyfikacji obywatela.

Dlatego urzędy państwowe mogą zapewnić bezpieczeństwo w najbardziej krytycznych aplikacjach tożsamościowych.

A także, na każdym etapie weryfikować tożsamość osoby.

Oraz posiadać kompletne rozwiązania identyfikacji biometrycznej w bazie lub terenie.

W związku z tym, że podążamy za najnowszymi trendami, nasze rozwiązania cechują się innowacyjnością i najwyższym stopniem zabezpieczeń. A ponieważ bazujemy na produktach światowych liderów, więc możemy oferować najwyższą jakość.

Nasze rozwiązania dla urzędów i instytucji państwowych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i obecności na rynku, mamy wiele zrealizowanych indywidualnych projektów i wiele wdrożonych kompleksowych rozwiązań. Zaufały nam zarówno prywatne firmy jak i instytucje państwowe. Nasz zespół specjalistów jest w stanie sprostać najbardziej złożonym zadaniom. Ty też skorzystaj!

Jeśli chcesz poznać konkretne produkty i ich ceny, odwiedź nas sklep CSAdams.

Zaufane rozwiązania HID dla instytucji państwowych

HID Global zapewnia niezrównane usługi w zakresie bezpieczeństwa danych, rozwiązania i wiedzę specjalistyczną we wszystkich aspektach działalności rządowej oraz dziedzin identyfikacji obywateli.

 • Identyfikacja mobilna. Umożliwia wydawanie, zarządzanie cyklem życia i weryfikację tożsamości mobilnych.
 • Rozwiązania weryfikacyjne. Wybierz spośród pięciu różnych rozwiązań weryfikacyjnych:
 1. Aplikacja Citizen: telefon komórkowy staje się urządzeniem weryfikacyjnym dzięki dedykowanej aplikacji do weryfikacji mobilnej.
 2. Prosty weryfikator: urządzenie wielkości breloka weryfikuje bez przechowywania jakichkolwiek danych osobowych.
 3. PC Verifier: każda konfiguracja komputera biurowego może zostać przekształcona w zaawansowane rozwiązanie weryfikacyjne.
 4. Weryfikator serwera: bezpieczny dostęp do usług online jest włączany za pośrednictwem interfejsu internetowego.
 5. Mobilny weryfikator: urządzenie podobne do smartfona nadaje się do weryfikacji na dużą skalę poza biurem.
 • Usługi konsultingowe dla programów rządowych. HID Global ma 100% skuteczności w realizacji złożonych projektów bezpiecznych dokumentów dla programów rządowych dla obywateli. Nasza niezrównana wiedza specjalistyczna i szerokie portfolio rozwiązań sprawiają, że jesteśmy odpowiednim partnerem doradzającym w zakresie projektowania, budowy i dostarczania dowolnego programu do zarządzania fizycznymi lub cyfrowymi identyfikatorami.
 • Rozwiązania do rejestracji identyfikacji biometrycznej. Wysokiej jakości urządzenia do rejestracji, łatwe w obsłudze oprogramowanie i zaawansowane narzędzia do zarządzania łączą się w celi stworzenia wiodących w branży systemów biometrycznych.

O wszystkie rozwiązania pytaj naszych specjalistów! Udzielą informacji oraz przedstawią ofertę.

HID goID — mobilny ekosystem identyfikatorów

Jest to rozwiązanie dla zasilania bezpieczniejszego, połączonego świata. Ekosystem goID opiera się na sprawdzonej w praktyce technologii, która umożliwia wydawanie, zarządzanie cyklem życia i weryfikację tożsamości mobilnych przy jednoczesnym uwzględnieniu standardów identyfikacji XXI wieku i nie tylko.

Ponadto HID goID oznacza więcej niż tożsamość w telefonie, ponieważ goID zapewnia o wiele więcej funkcji i wydajności niż fizyczne dokumenty tożsamości.

Natomiast jego zalety to:

 • Zdalne udostępnianie – za pomocą goID identyfikator mobilny można udostępnić smartfonowi w drodze dystrybucji bezprzewodowej, co ułatwia przypisywanie lub odwoływanie poświadczeń obywatela w czasie rzeczywistym.
 • I weryfikacja off-line – dzięki goID telefon komórkowy i/lub urządzenie weryfikacyjne mogą być w trybie offline, umożliwiając korzystanie z identyfikatora mobilnego nawet wtedy, gdy nie jest podłączony do sieci.
 • Oraz weryfikacja na odległość – weryfikację tożsamości obywatela można przeprowadzić z bezpiecznej odległości — do 20 metrów (60 stóp).
 • W dodatku indywidualny projekt – aplikacja goID HID jest w pełni konfigurowalna. Dlatego urzędy mogą dostosować aplikację do potrzeb swojego kraju, agencji lub przypadku użycia.
 • Na koniec, zachowana jest prywatność danych – dostęp oparty na rolach, uniemożliwia obywatelom udostępnianie wszystkich swoich danych podczas weryfikacji, zapewniając, że ich prywatność jest zawsze chroniona.

Aplikacje goID

Licencje mobilne – od praw jazdy, przez pozwolenia na broń, po licencje wędkarskie i myśliwskie, mobilne identyfikatory można dostosować tak, aby spełniały unikalne wymagania dotyczące przypadków użycia.

Identyfikatory cyfrowe – Powszechne przyjęcie bezpiecznej technologii cyfrowej stworzyło niespotykane dotąd możliwości wydawania identyfikatorów obywatelskich i zarządzania nimi.

Mobilne dokumenty podróży – rządy mogą bezpiecznie dostarczać, zarządzać i odwoływać awaryjne lub tymczasowe dokumenty podróży, zapewniając podróżnym większą wygodę i spokój.

O wszystkie te rozwiązania pytaj naszych specjalistów, którzy udzielą odpowiednich informacji oraz przedstawią ofertę systemu.

HID Global spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, jakości i efektywnego wykonywania programów w dzisiejszych najbardziej złożonych programach identyfikacyjnych. Zapewnia niezrównaną gamę rozwiązań i wiedzę branżową, obejmującą wszystkie aspekty rynku identyfikacji rząd-obywatel. Od złożonych rozwiązań w zakresie wydawania i zarządzania dokumentami tożsamości po wkładki elektroniczne i elementy zabezpieczające. Oraz współpracuje z naszymi klientami, aby dostosować ofertę do konkretnych wymagań.

Wydanie dokumentu tożsamości
 • Rozwiązania dotyczące paszportów i kart eID
 • Bezpieczne zarządzanie tożsamością
 • Rozwiązania ePassports i kart eID firmy HID Global chronią tożsamość obywateli na całym świecie i należą obecnie do najbardziej bezpiecznych, niezawodnych i innowacyjnych na rynku.
Zarządzanie dokumentami
 • HID Integrale – modułowe, kompleksowe rozwiązanie do wystawiania i zarządzania bezpiecznymi dokumentami elektronicznymi.
 • HID Integrale for CRVS – bezpieczne oprogramowanie do obsługi tożsamości oparte na przeglądarce, które zapewnia podstawy do zarządzania tożsamością.
Chipowe systemy operacyjne

HID SOMA – rodzina chipowych systemów operacyjnych (COS) spełniających unikalne potrzeby bezpiecznych dokumentów elektronicznych, takich jak e-paszporty ICAO, krajowe eID, pozwolenia na pobyt, podpis cyfrowy i karty wielu aplikacji.

Paszporty

Nasze kompleksowe portfolio rozwiązań i produktów pokrywa wszystkie potrzeby nowoczesnych elektronicznych i odczytywanych maszynowo (MRP) dokumentów podróży ICAO.

 • Broszury paszportowe, kompletne portfolio rozwiązań paszportowych z jednego źródła.
 • Strona danych i e-covers, solidny i wyrafinowany. Zobacz naszą stronę danych i ofertę e-Cover.
 • Składniki, bezpieczeństwo z założenia. Zobacz nasze komponenty ePaszport.
e-karty identyfikacyjne

HID Global oferuje szeroką gamę bezpiecznych kart identyfikacyjnych , innowacyjnych pre-laminatów i zabezpieczeń.

 • E-karty identyfikacyjne, najnowocześniejszy, bezpieczny i sprawdzony system.
 • Pre-laminaty, niezawodny, elastyczny i zgodny system.
 • Funkcje i technologia bezpieczeństwa, konfigurowalny, ekskluzywny i łatwy do uwierzytelnienia system.
Usługi projektowe

Kompletna, kompleksowa usługa projektowania HID zapewnia inteligentne, innowacyjne, oparte na dowodach rozwiązania. Pracujemy w ścisłej współpracy z klientami i interesariuszami, aby zrealizować ich wyjątkową wizję.

Usługi konsultingowe dla programów rządowych

HID Global ma 100% skuteczności w realizacji złożonych projektów bezpiecznych dokumentów dla programów rządowych dla obywateli. Niezrównana wiedza specjalistyczna HID i szerokie portfolio rozwiązań sprawiają, że jesteśmy odpowiednim partnerem doradzającym w zakresie projektowania, budowy i dostarczania dowolnego programu do zarządzania fizycznymi lub cyfrowymi identyfikatorami.

O wszystkie te rozwiązania HID Global pytaj specjalistów Control System FMN, którzy udzielą odpowiednich informacji oraz przedstawią ofertę systemu.