ZINTEGROWANE SYSTEMY BRZPIECZEŃSTWA DLA SŁUŻBY ZDROWIA -OPROGRAMOWANIE I KARTY ZDROWIA

Służba zdrowia

Ponieważ służba zdrowia to duży i szczególnie ważny segment rynku, mamy dla niej wiele ciekawych propozycji i rozwiązań. W celu zarządzania każdym aspektem opieki zdrowotnej, proponujemy integrację zaawansowanej technologii, jako szczególnie ważną w unikalnym środowisku danej placówki medycznej.

Ponadto zakłady opieki zdrowotnej potrzebują bezpiecznych systemów identyfikacji, kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, które mogą obsługiwać wiele funkcjonalności. Do tego placówki potrzebują chronić dane pacjentów, ułatwiać planowanie czasu pracy personelu medycznego, umożliwiać bezpieczny dostęp do aplikacji i pomieszczeń w placówkach medycznych itp. Ponadto ważne staje się zarządzanie odwiedzającymi, śledzenie zasobów i monitorowanie warunków. A także bezpieczne karty zdrowia i usługi lokalizacyjne w czasie rzeczywistym oraz rozliczanie ich.

A na koniec, niemniej ważny jest spokój ducha zarządzających oraz pewność, że wszystko jest pod kontrolą i dobrze działa.

służba zdrowia

Z przyjemnością możemy stwierdzić, że duża część z tych zidentyfikowanych potrzeb służby zdrowia, jest zawarta w naszych dedykowanych aplikacjach: ogólnym oprogramowaniu dla służby zdrowia, zróżnicowanych programach medycznych i dostępowych oraz kartach zdrowia i dobranych urządzeniach.

Bezpieczne drukowanie kart zdrowia, kart identyfikacyjnych i legitymacji

karty zdrowia

Nasze systemy są bezpieczne, kompletne i sprawdzone. Pracują w nowoczesnych szpitalach, są gotowe i skalowalne. Warto zainteresować się nimi, obejrzeć próbki, demo lub prezentację.

Nasze rozwiązania dostępowe i zarządzające dla służby zdrowia

oprogramowanie dla służby zdrowia

Wszystkie systemy i urządzenia wspieramy i serwisujemy do końca ich pracy. Poczuj się bezpiecznie!

Przedstawione propozycje charakteryzuje najwyższy w danej grupie stopień bezpieczeństwa, trwałość i łatwość użytkowania. Przy wszystkich rozwiązaniach HID świadczymy komplet usług technicznych.

Więcej informacji uzyskasz w poszczególnych artykułach WIEDZY, a zwłaszcza w rodzajach kart plastikowych.

Zajrzyj również na SYSTEMY. Znajdziesz tam także ciekawe artykuły, jak system zarządzania kartami, zarzadzanie tożsamością, technologie uwierzytelniania i inne systemy, które są ważne w większości placówek służby zdrowia.

Fizyczne systemy kontroli dostępu

Nasze wielokrotnie nagradzane rozwiązania do kontroli dostępu oferują większy wybór, jednocześnie umożliwiając dostęp mobilny, zapewniając rozszerzoną funkcjonalność i wzbudzając zaufanie, jakie daje najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo i prywatność.

 • Przede wszystkim wygodny dostęp mobilny HID. Dlatego zapewnij łatwy i bezpieczny dostęp, umożliwiając smartfonom, tabletom lub urządzeniom mobilnym udzielanie zaufanej autoryzacji.
 • I bardzo ważna w każdej placówce kontrola dostępu. Ponieważ nasze oprogramowanie dla służby zdrowia zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w kontroli dostępu, obsługując szeroką gamę technologii uwierzytelniania, w tym: SEOS, iClass, Mifare i Prox.
 • Na koniec, zarządzanie odwiedzającymi, które pozwoli zapanować nad ruchem w placówce. Ponadto dbaj o bezpieczeństwo budynków, automatyzując cały proces zarządzania gośćmi. I dowiedz się, kto jest w Twoim obiekcie, gdzie się znajdują goście i jak długo przebywają.

Uwierzytelnianie biometryczne

 • Najwyższe bezpieczeństwo biometryczne w rzeczywistych środowiskach, niezależnie od rasy, płci, wieku czy warunków fizycznych.
 • Światowej klasy zapobieganie fałszowaniu i dowód życia.
 • Najwyższy poziom zabezpieczenia przed manipulacją i szyfrowania danych zapewniający integralność danych.

O wszystkie te rozwiązania zapytaj naszych specjalistów, którzy udzielą odpowiednich informacji oraz przedstawią ofertę systemu. Kontakt.

Identyfikacja i wykrywanie RFID

 • Usługi lokalizacyjne w czasie rzeczywistym. Oznaczają większą widoczność w całym szpitalu, szybkie lokalizowanie świadczeniodawców, pacjentów i urządzeń.
 • Dystans społeczny, śledzenie kontaktów, higiena rąk. Umożliwiają cyfrowy dystans społeczny, automatyczne śledzenie kontaktów i walidację higieny rąk.
 • Zarządzanie zasobami medycznymi. Zarządzaj zapasami lub automatyzuj konfigurację sprzętu medycznego.
 • Elektroniczna weryfikacja wizyt. Zmniejsz liczbę oszustw związanych z rozliczeniami i zapewnij odpowiednią opiekę, zapewniając, że w lokalizacji pacjenta znajduje się określony pracownik służby zdrowia.
 • Inteligencja RFID dla organizacji opieki zdrowotnej. Dowiedz się, jak inteligencja RFID może pomóc organizacjom opieki zdrowotnej w utrzymaniu bezpieczeństwa i wydajności.

O wszystkie te rozwiązania zapytaj naszych specjalistów, którzy udzielą odpowiednich informacji oraz przedstawią ofertę systemu. Kontakt.

Wiele urządzeń HID i nie tylko, znajdziesz w naszym sklepie CSAdams. Kup szybko i tanio.

Bezproblemowa, kompleksowa platforma zarządzania tożsamością

 • Uwierzytelniane wieloskładnikowe. Łatwe w użyciu, trudne do zgubienia zabezpieczenia dla każdej organizacji, która wymaga najwyższego poziomu ochrony swoich danych i zasobów.
 • Bezpieczna opieka zdrowotna. Elastyczne, skalowalne, gotowe oprogramowanie, które umożliwia organizacjom zarządzanie tożsamościami.
 • Digitalpersona dla służby zdrowia. Bezpieczne, zgodne i szybkie uwierzytelnianie dostawców usług medycznych i personelu potrzebującego dostępu do zasobów.
 • Zgodność RODO. Przestrzeganie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) zapewnia organizacjom możliwość budowania przewagi konkurencyjnej.

Chroń każdy punkt kontaktu osobowego w drodze do opieki zdrowotnej.

Połączony i bezpieczny ekosystem: od drzwi, przez stację roboczą i z powrotem do domu. HID usprawnia operacje kliniczne, zapewnia bezpieczną opiekę pacjentom i zapewnia bezproblemową obsługę gości, to wszystko posiada jedno źródło informacji.

O wszystkie te rozwiązania zapytaj naszych specjalistów, którzy udzielą odpowiednich informacji oraz przedstawią ofertę systemu. Kontakt.