ZAUFANE, BEZPIECZNE UWIERZYTELNIENIE W SYSTEMACH CS FMN I HID

Systemy

Systemy projektowane przez CS FMN i HID są popularnymi rozwiązaniami od lat pracującymi w wielu przedsiębiorstwach. Oczywiście, współcześnie trudno jest sobie wyobrazić dobre funkcjonowanie małej czy dużej firmy, bez zastosowania nowoczesnych technologii.

Chodzi głównie o technologie bezpieczeństwa logicznego i fizycznego, a więc o bezpieczne uwierzytelnienie, powiązane z programami zarządzania. Tym bardziej, że nie od dzisiaj różnorodna technika uwierzytelniania jest szeroko wykorzystywana w systemach KD, RCP i zarządzania.

system CS FMN

Dlatego głównym i naturalnym celem wszelkiego rodzaju systemów zabezpieczeń i zarządzania jest dostarczanie zainteresowanym osobom danych i informacji. Można powiedzieć, że rozwiązania te służą do zaspokajania najszerzej rozumianych potrzeb bezpieczeństwa i autentykacji w przedsiębiorstwie oraz do zaspokajania potrzeb informacyjnych decydentów. To powoduje, że mamy do czynienia z bogactwem rozwiązań, które w tym module możemy podzielić na:

  • systemy CS FMN – bezpieczne KD i RCP oraz bezpieczne uwierzytelnianie, rozwiązania uczelniane i drukarkowe,
  • systemy HID zawierające technologię pełnego uwierzytelniania, zarządzające tożsamością i dostępem, platformy SEOS i SIGNO,
  • oraz pozostałe: systemy identyfikacji, kartowe, mailingowe.

Poniżej przedstawiamy i opisujemy wybrane systemy niezbędne w pracy i w zarządzaniu organizacją.

Propozycje CS FMN i HID w zarządzaniu organizacją

Fundamentem wszelkiego rodzaju rozwiązań dostępowych są programy i urządzenia zawierające moduły uwierzytelniania. Zwłaszcza programy oparte na najnowszych technologiach PKI i biometrycznych znajdują coraz szersze zastosowanie. W dodatku najczęściej stanowią one bazę funkcjonowania kolejnych, projektowanych rozwiązań.
Co ważne, najbardziej rozpowszechnione rozwiązania informatyczne, na których opierają się systemy CS FMN lub HID, przeznaczone są nie tylko dla organizacji, ale również dla użytkownika indywidualnego. Zazwyczaj są to rozwiązania programowe i techniczne, niejednokrotnie zawierające bezpieczne uwierzytelnienie, które nie wymagają od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Natomiast stanowią uzupełnienie i metodę usprawnienia funkcjonowania firmy. Tym niemniej, nie należy zapominać o znaczeniu tych programów i ich wyraźnym, pozytywnym wpływie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, o czym świadczy choćby fakt ich wielkiej popularności.

Dzięki odpowiedniemu dobraniu i integracji systemów CS FMN oraz HID otrzymujemy najbardziej merytorycznie i technologicznie zaawansowaną klasę rozwiązań dostępowych i autentykacji. Oczywistym jest, że są to rozwiązania nowoczesne, wszechstronne, łączące w sobie różne elementy techniczne i informatyczne już pracujące w organizacji. W dodatku, wszystkie systemy CS FMN i HID zawierają bezpieczne uwierzytelnienia. Dlatego ich znaczenia dla zarządzania i optymalizacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwie procesów trudno jest nie docenić.

Na koniec powiązane linki: integracja systemów, wsparcie techniczne, mailing i embossery.

Przydatną garść wiedzy różnej i ciekawej, znajdziesz w zakładce WIEDZA .

Jeśli interesują cię małe, gotowe rozwiązania zajrzy do naszego sklepu CSAdams.

System HID

Zarządzanie kartami

Zarządzanie kartami elektronicznymi w organizacjach, które używają lub wydają inteligentne karty plastikowe.

bezpieczne systemy kd i rcp

Rozliczanie czasu pracy

Programy i urządzenia do rozliczania czasu pracy są niezbędne w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości.

bezpieczne kd i rcp

Kontrola dostępu

Bezpieczne KD i RCP CHRONOS współpracuje z urządzeniami wielu technologii i producentów. Dlatego można go zainstalować i zintegrować w każdej firmie.

bezpieczne technologie uwierzytelniania

Technologie uwierzytelniania

Bezpieczne uwierzytelnianie w szerokiej gamie technologii z wszechstronną obsługą. W tym dostępu mobilnego za pomocą Bluetooth i NFC.

systemy hid do kart

System HID Element

HID Elements to kolejna ewolucja w przemysłowej personalizacji kart. I szeroki wybór urządzeń oraz funkcji w nowoczesnym zestawie drukarkowym.

bezpieczna platforma hid signo

Platforma HID Signo

Wszechstronna obsługa najszerszej gamy technologii uwierzytelniania. W tym dostępu mobilnego za pomocą Bluetooth i NFC.

bezpieczne kd i rcp - system

Platforma iClass SE

Wszechstronna obsługa najszerszej gamy technologii uwierzytelniania. W tym dostępu mobilnego za pomocą Bluetooth i NFC.

systemy hid seos

Technologia SEOS

Nowoczesna, bezpieczna technologia warta poznania. Z pewnością korzystna dla Twojej firmy!

systemy cs fmn i hid

Zarządzanie tożsamością

Zwiększenie bezpieczeństwa i uproszczenie dostępu to ważne zadanie dla każdej nowoczesnej firmy.

bezpieczne uwierzytelnienie

Identyfikacja i wykrywanie RFID

Wszechstronna obsługa najszerszej gamy technologii uwierzytelniania. W tym dostępu mobilnego za pomocą Bluetooth i NFC.