PLATFORMA iCLASS SE TO ZAUFANY DOSTĘP W SYSTEMACH KD

Platforma iClass SE

HID Global proponuje wszechstronne rozwiązania bezpiecznej kontroli dostępu w postaci Platformy iCLASS SE, należącej do systemów najnowszej generacji.

Platforma iClass SE charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, wydajnością i elastycznością w bardzo szerokim zakresie zastosowań. Ponadto jest to technologia zaufanego dostępu, która posiada w swojej ofercie szeroką gamę łatwych do rozbudowy czytników, kart inteligentnych, kart mikroprocesorowych, akcesoriów i urządzeń do autoryzacji oraz autoryzacji cyfrowej dla dostępu mobilnego.

ZAUFANY DOSTĘP Plaformy iClass SE

Proste tworzenie, wykorzystanie i zarządzanie tożsamościami

Wielokrotnie nagradzana platforma iCLASS SE obejmuje szeroką gamę ekologicznych czytników, które można modernizować w terenie. I zawiera rozwiązania kodowania poświadczeń, kart mikroprocesorowych, kart inteligentnych i cyfrowych danych uwierzytelniających dla dostępu mobilnego. Ponadto, Platforma posiada kompleksowy zestaw narzędzi, które upraszczają opracowywanie produktów innych firm.

Zalety Platformy iClass SE

 • Dodawanie mobilnego dostępu do iCLASS Seos. Ponieważ organizacje, duże i małe, każdego dnia stają się coraz bardziej mobilne, więc bezpieczeństwo ich obsługi musi być wysokie. Dlatego poświadczenia platformy iCLASS Seos są przenośne, przystosowane do użytku na urządzeniach mobilnych z obsługą NFC. A to z kolei, pozwala klientom korzystać ze smartfonów NFC, tokenów USB i innych urządzeń do kontroli dostępu i innych aplikacji.
 • Właściwy wybór w kontroli dostępu. Wspierająca pełen zakres starszych, obecnych i przyszłych technologii, platforma iCLASS SE oparta jest na standardach, które umożliwiają wybór technologii systemu kontroli dostępu. Platforma upraszcza tworzenie, używanie i zarządzanie tożsamościami. Przy tym, umożliwia wdrożenie odpowiedniej kombinacji technologii, urządzeń mobilnych, oraz tradycyjne karty i identyfikatory.

Niezależnie od tego, czy:

 • wprowadzasz nowy system kontroli dostępu w swojej organizacji,
 • migrujesz na wyższy poziom bezpieczeństwa,
 • czy wykorzystujesz smartfony NFC do dostępu mobilnego,

iCLASS SE daje Ci pewność, że Twoja inwestycja będzie wykorzystana w również w przyszłości.

Silniejszy, bezpieczniejszy system dostępu

Wysoce bezpieczna, a więc silna prywatność Platformy iCLASS SE sprawia, że ​​kontrola dostępu jest wydajniejsza i bezpieczniejsza. Natomiast siłę systemu zawdzięczamy wyjściu poza tradycyjny model karty inteligentnej i to niezależnie od technologii kart. Dlatego platforma oparta na modelu danych Secure Identity Object (SIO) firmy HID Global, zapewnia dodatkową ochronę danych tożsamości, a także dodatkową dywersyfikację kluczy, uwierzytelnianie i szyfrowanie. Funkcje te zapewniają najwyższe bezpieczeństwo karta/czytnik, zwiększoną prywatność, a więc maksymalne bezpieczeństwo systemu kontroli dostępu.

Bezpieczeństwo oparte na zaufaniu

Platforma iCLASS SE wykorzystuje najnowocześniejszą kryptografię i bezpieczny protokół przesyłania wiadomości do komunikacji opartej na zaufaniu, który działa z Trusted Identity Platform (TIP) firmy HID Global. Dodatkowo, TIP zapewnia zaufane tożsamości w bezpiecznym ekosystemie interoperacyjnych produktów.

urządzenia iClass SE

Technologia zaufanego dostępu podniesie bezpieczeństwo Twojej firmy, dlatego skorzystaj z naszego doświadczenia

Aplikacja SIO z włączonym (SE)

Secure Identity Object (SIO) to niezależny od technologii, oparty na standardach, model danych do bezpiecznego przechowywania i transportu informacji o tożsamości, w pojedynczym obiekcie. SIO składają się z wielu niezależnych ale powiązanych, obiektów i aplikacji:

 • danych do fizycznej kontroli dostępu (takich jak numery kart),
 • szablonów biometrycznych odcisków palców,
 • gotówki na karcie
 • i innych aplikacji.

Interoperacyjność i migracja

Platforma iCLASS SE oferuje najszerszy wybór wielotechnologicznych czytników i kart inteligentnych. Dzięki temu migracja do bezpieczniejszej i bardziej elastycznej technologii zgodnie z harmonogramem i zgodnie z określonymi wymaganiami, jest łatwiejsza i bardziej opłacalna.

Na żądanie, lokalnie zakoduj poświadczenie

Dzięki rozwiązaniom do kodowania poświadczeń, migracja obecnych systemów do pracy z czytnikami iCLASS SE, nigdy nie była łatwiejsza. Klienci mają możliwość kodowania szerokiej gamy technologii poświadczeń, na żądanie, za pomocą łatwego i prostego procesu.

 • Można po prostu wyodrębnić dane kontroli dostępu z istniejącej karty
 • i zapisać je na nowej karcie
 • lub umieścić istniejące dane uwierzytelniające w SIO dla większego bezpieczeństwa
 • i zapisać je z powrotem na tej samej karcie.

W celu uaktualnienia istniejących populacji kart do użytku w ramach platformy iCLASS SE, klienci mogą kodować zarówno dane uwierzytelniające Original HID, jak i dane uwierzytelniające stron trzecich, takie jak MIFARE.

Zaufany dostęp do Platformy SE

 • po pierwsze, bezpieczeństwo – to technologia zaufanego dostępu, czyli bezpieczny protokół kryptograficzny przesyłania wiadomości
 • po drugie, prywatność – niemożliwy do wyśledzenia identyfikator wymieniany podczas każdorazowej sesji karty zapobiega kopiowaniu lub ujawnianiu danych związanych z kartą.
 • a także elastyczność – łatwość aktualizacji i kompatybilność systemu z najnowszymi rozwiązaniami na runku
 • i na koniec, prostota – jedno rozwiązanie dla wszystkich środowisk i aplikacji oraz obsługa za pomocą urządzeń mobilnych.
 • interoperacyjność – Platforma iCLASS SE obsługuje przyszłe technologie i aplikacje, aby zapewnić interoperacyjność systemu kontroli dostępu z najnowszymi osiągnięciami na rynku. Idealne dla środowisk o mieszanych technologiach: urządzenia iCLASS SE obsługują iCLASS Seos, iCLASS SE, standardowe iCLASS, MIFARE i MIFARE DESFire EV1. A także obsługują 125 kHz HID Prox, Indala, AWID i EM4102, dla klientów przechodzących z technologii niskiej częstotliwości na technologię wysokiej częstotliwości.

Jak widać, czytniki umożliwiają jednoczesne korzystanie z technologii niskich i wysokich częstotliwości, a także obsługują korzystanie z cyfrowych danych uwierzytelniających na smartfonach z obsługą NFC i innych urządzeniach mobilnych.

Popularne zastosowania Platformy iClass SE

Jeśli masz problem w zorientowaniu się w technologii zaufanego dostępu,  urządzeniach IClass SE lub aplikacjach użytkowych, skontaktuj się z nami. Oczywiście, pomożemy na wszystkich poziomach projektu i realizacji.  Bowiem przed zaufanym dostępem jest wielka przyszłość.

Niezbędną garść wiedzy ogólnej na temat bezpiecznych, konfigurowalnych technologii uwierzytelnienia znajdziesz w tym linku.

A jeśli jesteś zainteresowany innymi naszymi produktami lub usługami, a także informacjami na pokrewne tematy, zajrzyj poniżej:

Znajdź najlepsze dla siebie karty inteligentne.

Jeśli chcesz poznać ceny niektórych urządzeń lub kart HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, znajdziesz je w zakładce WIEDZA.