System kontroli dostępu

System kontroli dostępu w formie skromnej lub rozwiniętej jest niezbędny w każdej firmie, niezależnie od profilu jej działalności, organizacji pracy lub ilości pracowników.

kontrola dostępu logicznego

Można śmiało powiedzieć, że system kontroli dostępu jest znakiem czasu, wynikającym ze współczesnych zagrożeń związanych z rozwojem techniki i demografii. Realia biznesowe wymagają od przedsiębiorstw stosowania inteligentnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, które zapewniają pełną ochronę posiadanych zasobów materialnych i niematerialnych. Dlatego żadna firma, myśląca poważnie o bezpieczeństwie nie może nie posiadać systemu dostępowego.
A, mówiąc wprost, współczesne przedsiębiorstwo nie jest w stanie rozwijać się i unowocześniać bez dopasowanego do potrzeb systemu KD. W dodatku, nowoczesny system KD to dużo więcej, niż tylko zabezpieczanie wejść/wyjść lub komputerów.

Kontrola dostępu Chronos

Dlatego nasze rozwiązanie Chronos KD umożliwia osiągnięcie najwyższego poziomu bezpieczeństwa dostosowanego do konkretnych wymagań firmy.

Systemy kontroli dostępu

CS FMN oferuje autorskie rozwiązanie z zakresu kontroli dostępu. Chronos KD można indywidualnie dopasować do potrzeb każdej firmy i powiązać lub rozszerzyć na inne obszary działalności.

Chroń zasoby za pomocą bezpiecznej, fizycznej i logicznej kontroli dostępu. Dbaj o swoją firmę!

System kontroli dostępu CHRONOS rozszerza możliwości, poprawia wydajność operacyjną i daje pewność, że cenne aktywa, zasoby i ludzie są zabezpieczone i chronione.

Zalety systemu kontroli dostępu CHRONOS

  • Przede wszystkim, zaufany dostęp dla właściwych osób we właściwym czasie.
  • Ponadto, bezpieczne środowisko dla pracowników, gości i kontrahentów.
  • I wygoda użytkownika i optymalizacja przepływu pracy dzięki zintegrowanym rozwiązaniom mobilnym.
  • Oraz większa widoczność dzięki funkcjom monitorowania w czasie rzeczywistym i kontroli kosztów.
  • A także ochrona inwestycji dzięki skalowalnym, przyszłościowym rozwiązaniom.
  • Na koniec nie mniej ważny, spokój ducha dzięki fachowemu, spersonalizowanemu wsparciu od koncepcji do wdrożenia, po utrzymanie w ruchu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w opracowywaniu silnych rozwiązań kontroli dostępu fizycznego i logicznego, opartych na rozwiązaniach i urządzeniach CS FMN i HID, cieszymy się zaufaniem organizacji i urzędów, zapewniając niezrównane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.

System CHRONOS spełni Twoje oczekiwania w zakresie funkcjonalności, łatwości obsługi i kompatybilności.

Korzyści systemu Chronos KD dla użytkowników

  • Otwarta, niezawodna technologia kontroli dostępu, która poprawia wygodę i bezpieczeństwo użytkownika.
  • Ponadto, elastyczne wsparcie dla najszerszej gamy technologii uwierzytelniania.
  • Tylko innowacyjne rozwiązania, skalujące organizację pod kątem istniejących i przyszłych zagrożeń.
  • Dlatego, znajdź odpowiednie produkty do idealnego systemu kontroli dostępu.

Od najlepszych w swojej klasie czytników, po otwarte dane uwierzytelniające i kontrolery. A nasza szeroka oferta proponuje idealne połączenie rozwiązań, które spełnią Twoje potrzeby związane z systemem kontroli dostępu.

kontrola dostępu logicznego

System CHRONOS usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu fizycznego i logicznego, oraz rejestracji czasu pracy dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Ponadto, nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Znajdź najlepsze dla siebie urządzenia KD.

Jeśli jesteś zainteresowany prostym zestawem Chronos KD, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.

Systemy HID dostępne w CS FMN