System rozliczania czasu pracy

System rozliczania czasu pracy jest niezbędny w każdej firmie, niezależnie od ilości pracowników. Współczesne przedsiębiorstwo nie jest w stanie rozwijać się i unowocześniać bez dopasowanego do potrzeb systemu rozliczania czasu pracy.  Control System FMN oferuje autorskie rozwiązanie  z zakresu rejestracji czasu pracy indywidualnie dopasowywane do potrzeb klientów.

System rejestracji czasu pracy RCP

Rejestracja czasu pracy

Bez wątpienia systemy RCP odgrywają coraz większą rolę w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Według badań opisywanych w prasie samo zainstalowanie systemu rejestracji czasu pracy przynosi wzrost wydajności pracowników, spadek liczby spóźnień i przerw w pracy co przekłada się w sposób bezpośredni na wyniki firmy.

Dzięki systemowi RCP mamy pełny nadzór nad harmonogramami pracy i urlopami. Dodatkowo ewidencja czasu pracy każdego z pracowników pozwala nam na zarządzanie jego czasem. Oczywiście przy niewielkich kosztach dodatkowych można zespolić system rejestracji czasu pracy z urządzeniami kontroli dostępu, tworząc duży system nadzoru elektronicznego nad przedsiębiorstwem.

Control System FMN projektuje systemy rejestracji czasu pracy dopasowane do wymagań klientów, począwszy od zaprojektowania systemu, poprzez dobór urządzeń i programów aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Dlatego też jesteśmy w stanie dopasować program pod naszych klientów. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu systemu.

Sam system rozliczania czasu pracy najczęściej składa się z czytnika, czasem kilku, zamontowanych w kluczowych przejściach w firmie – przy bramie wejściowej, wejściach bocznych, czasem przy magazynie. Każdy z pracowników zobowiązany jest do rejestracji swoich godzin pracy, zaraz po przyjściu przykładając do czytnika kartę lub w przypadku urządzeń biometrycznych swój palec. W ten sposób zostaje zarejestrowany, przy czym oczywiście wychodząc musi się wyrejestrować. Kolejnym elementem jest oprogramowanie pozwalające  na generowanie raportów i sprawozdań, współpracę z systemami kadrowo-płacowymi. Nasze programy do rejestracji czasu pracy gwarantują precyzję i szybkość rozliczeń nawet przy najbardziej skomplikowanych systemach.

System rozliczania czasu pracy CHRONOS RCP

System rozliczania czasu pracy Chronos został opracowany w Control System FMN z myślą dopasowania do indywidualnych wymagań użytkowników. Tymczasem modułowa budowa programu pozwala na dowolne układanie poszczególnych cegiełek i dopasowanie do potrzeb. Program Chronos jest prosty, intuicyjny, szybki w opanowaniu a jednocześnie bogaty funkcjonalnie. Współpracuje z wieloma programami, szczególnie kadrowymi, KD, do zarządzania firmą. Chronos obsługuje urządzenia CS, HID i Synel. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem HID Global i  Synel w Polsce.

Przykładowy system rozliczania czasu pracy

system rozliczania czasu pracy

System RCP

Podstawowe elementy systemu rozliczania czasu pracy:

Typy rejestrowanych zdarzeń RCP

  • wejście do pracy
  • wyjście z pracy
  • wyjście służbowe
  • powrót z wyjścia służbowego
  • rozpoczęcie przerwy
  • powrót z przerwy
  • inne

Sprawdź nasze produkty