WERYFIKOWANIE I CZYTANIE DOKUMENTÓW

Czytanie dokumentów

Bezpieczna weryfikacja tożsamości, płatności i biletów to ważna część działalności wielu instytucji i firm.

Kompleksowe portfolio innowacyjnych czytników ePassport, eID i eDL firmy HID zostało zaprojektowane z myślą o łatwej integracji z istniejącymi aplikacjami rządowymi i komercyjnymi. Od czytnika OEM OCR po zaawansowane czytniki pełnostronicowych paszportów, mamy produkty do każdego zastosowania.

Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci dobrać odpowiedni czytnik dokumentów tożsamości.

walidacja tożsamości i czytanie dokumentów

Czytniki i walidatory biletów

Jak wiadomo, HID Global jest liderem innowacyjnej technologii sprzedaży biletów. A nasze najnowsze urządzenia weryfikacyjne zaprojektowane są z myślą i troską o klientach lub pasażerach. Dlatego odczytują kody kreskowe i bilety oraz tokeny RFID/NFC z dowolnego nośnika z opcjonalną funkcją płatności zbliżeniowych EMV. W dodatku, wszystkie operacje wykonasz z jednego punktu prezentacji.

Ponadto, HID stosuje tę samą innowację w systemach płatności zbliżeniowych, wykorzystujących komunikację bliskiego zasięgu, która umożliwia bezprzewodową komunikację urządzenia lub karty z urządzeniem POS. Z kolei płatności zbliżeniowe kartami, telefonami i zegarkami zapewniają szybkie i dokładne transakcje. Co więcej, transakcja dotknij, aby zapłacić jest bezpieczna, wygodna i bezproblemowa.

Kluczowe korzyści czytników do walidacji i czytania dokumentów

  • Przede wszystkim, szybki i dokładny czytnik. Ponieważ innowacyjna technologia jest zaprojektowana w celu dokładnego i bezpiecznego przechwytywania i przesyłania informacji cyfrowych.
  • Ponadto, jeden czytnik a dowolne bilety. W dodatku czytnik jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi kartami zbliżeniowymi. Takimi jak: Mifare® i Calypso®, ze zgodnością z PCI i SRED, do płatności zbliżeniowych przy użyciu VISA, MasterCard, AMEX, JCB i Discover.
  • Na koniec, bezproblemowa i szybka procedura dla użytkownika. Ponieważ możliwość odczytu obejmuje kody kreskowe, NFC/RFID i płatności zbliżeniowe EMV w jednym punkcie prezentacji.

Bezpieczne czytniki do walidacji tożsamości i sprzedaży biletów

  • Szybkie i bezpieczne, zbliżeniowe weryfikowanie dokumentów.
  • Oraz kompaktowy, pojedynczy punkt prezentacji z czytnikiem cEMV.

Uwierzytelnianie osób i walidacja tożsamości cyfrowej może być łatwa i szybka

Czytanie dokumentów. Walidacja biletów. Szybkie płatności.

Korzyści z efektywnych rozwiązań biletowych

Ponieważ celem HID jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów, w miarę postępu technologii biletowej, dzięki takim technikom jak: biometria twarzy, poświadczenia mobilne i łączność bezprzewodowa. Dlatego wdrażanie tych innowacji w systemach tranzytowych, oferuje ogromny potencjał rozwoju bardziej zrównoważonych programów transportu publicznego.

Bezpieczna weryfikacja tożsamości, płatności i biletów

Oto propozycja urządzeń i aplikacji HID przydatnych w procesach: czytanie i weryfikowanie dokumentów oraz walidacja tożsamości. Aplikacja Access-IS uzupełnia wiele istniejących rozwiązań branżowych HID, specjalizując się w łączeniu wielu technologii w małych, intuicyjnych urządzeniach.

Czytniki dokumentów tożsamości

Już wspomniane, innowacyjne czytniki ePassport, eID i eDL do zastosowań rządowych i komercyjnych. Od najmniejszego na świecie czytnika OCR OEM po zaawansowane czytniki pełnostronicowych paszportów — mamy produkty do każdego zastosowania.

Czytniki biletów, walidatory i urządzenia do płatności zbliżeniowych

Jak wyżej, zaprojektowane z myślą o klientach lub pasażerach, nasze najnowsze urządzenia odczytują kody kreskowe i bilety i tokeny RFID/NFC z dowolnego nośnika z opcjonalną funkcją płatności zbliżeniowych EMV – wszystko z jednego miejsca prezentacji.

Klawiatury niestandardowe

Ponieważ przed komputerami spędza się więcej czasu niż kiedykolwiek, niestandardowe klawiatury są wykorzystywane do poprawy ergonomii i produktywności w niektórych z najtrudniejszych światowych branż.

Potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy?

Nasi eksperci są tutaj, aby pomóc Twojej organizacji wymyślić pierwszy krok. Dodatkowe informacje na temat uwierzytelniania osób znajdziesz na stronie Zarządzanie tożsamością, a na temat bezpiecznego dostępu w innych zakładkach Technologii uwierzytelniania.

Niezbędną garść wiedzy ogólnej na temat bezpiecznych, konfigurowalnych technologii uwierzytelnienia znajdziesz w tym linku.

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnymi urządzeniami lub kartami HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, odwiedź menu WIEDZA.