BEZPIECZNA WINDA OSOBOWA, BRAMKI I KOŁOWROTY

Bezpieczna winda

Połączenie najwyższego bezpieczeństwa z najszybszą przepustowością

Bramki, bezpieczne windy osobowe i kołowroty oraz tripody są wąskim gardłem w każdym budynku firmowym.

HID Elite Key bramki i kołowroty

Kontrola dostępu do tych miejsc fizycznych, jest krytycznym wymogiem bezpieczeństwa, z tym, że nie kończy się ona na drzwiach wejściowych, a właściwie dopiero zaczyna. I tak, różne osoby, pracownicy, goście, kurierzy i kontrahenci, przez cały dzień wchodzą i wychodzą z budynków. A każdy z innymi potrzebami i niezbędnymi przywilejami. Dlatego zapewnienie, że właściwi ludzie, mają właściwy dostęp, we właściwym czasie i odpowiednie uprawnienia, jest bardzo ważne. Jednocześnie, równie ważne jest powstrzymywanie lub zawracanie ludzi, którzy nie mają w tym miejscu żadnych interesów. W dodatku cały ruch musi odbywać się bezproblemowo i z absolutną pewnością.

Poświadczenia dla wyższej wydajności i bezpieczeństwa

W połączeniu z istniejącymi danymi uwierzytelniającymi, technologia HID Elite Key zapewnia unikalny zestaw kluczy uwierzytelniających dla organizacji, które potrzebują wyższego poziomu bezpieczeństwa. Zarówno fizyczne, jak i mobilne dane uwierzytelniające RFID, oferują korzyści płynące z bezdotykowej weryfikacji tożsamości i technologii autoryzacji.

Bezpieczna winda osobowa, bramki i kołowroty

 • Szybszy i łatwiejszy przepływ pracowników i osób. Ponieważ zainstalowane czytniki, już z odległości kilku metrów zaczynają uwierzytelniać dane zbliżającej się osoby, zapisane na kartach inteligentnych lub urządzeniach mobilnych. Tym samym umożliwiają szybsze autoryzowanie dostępu oraz szybsze zapobieganie nieautoryzowanym próbom przejścia.
 • Elastyczność systemu. Uprawnienia dostępu można łatwo dodawać i zmieniać lub usuwać zdalnie. Może to zrobić grupa użytkowników lub osoba uprawniona.
 • Mniejsze koszty lub większy zwrot z inwestycji. A to dzięki wykorzystaniu już istniejącej infrastruktury technicznej, którą już posiadasz.
 • Zgodność ze standardami. Ponieważ rozwiązanie spełnia wytyczne dotyczące wszystkich przepisów i standardów bezpieczeństwa.

Oferta produktów do bezpiecznej windy osobowej, bramki i kołowrotu

HID Elite Key

 • Program HID Elite dostarcza użytkownikom końcowym unikalny klucz uwierzytelniający, który zwiększa bezpieczeństwo dotychczasowego zabezpieczenia. Niestandardowy klucz uwierzytelniający chroni numer karty w aplikacji kontroli dostępu do karty. Tylko pasujące karty i czytniki będą ze sobą współpracowały. Dodatkowo klucz HID Elite Key zabrania kartom i czytnikom obcym wchodzenia i działania w zabezpieczonej populacji Elite danej firmy. Program HID Elite może wykorzystywać dowolny format, w tym format HID Corporate 1000™.
 • Ponadto niestandardowy klucz uwierzytelniający jest jednoznacznie przypisany do klienta końcowego. Oczywiście, może on obsługiwać wiele formatów, w tym wspomniany HID Corporate 1000.
 • W systemie Elite czytnik wykorzystuje specyficzny dla systemu algorytm do obliczenia klucza wewnątrz poświadczeń, przed zainicjowaniem wzajemnego uwierzytelnienia.
 • Oprócz tego, czytnik Elite pomyślnie uwierzytelni tylko te dane uwierzytelniające, które są częścią jego własnego system. A więc ten jedyny raz, kiedy czytnik Elite wysyła dane do nadrzędnego systemu, takiego jak panel kontroli dostępu, pochodzi z poświadczeń własnego systemu.
 • Wreszcie, użytkownik końcowy może w dowolnym momencie wybrać dostawcę (dostawców), od którego chce zakupić dane uwierzytelniające.
 • Użytkownik końcowy może wybrać jedno źródło zasilania lub wiele.
 1. Moduły czytników iCLASS SE, fizyczne i logiczne rozwiązanie dla lepszej ochrony tożsamości.

 2. Wbudowane moduły czytników Omnikey, umożliwiają bezproblemowy dostęp do kart poza drzwiami.

To jest tylko część zalet i korzyści rozwiązania HID Elite Key. O szczegóły oraz ofertę zakupu i wdrożenia HID ELITE Key zapytaj inżynierów CS FMN.

Kontrolowane zabezpieczenia wind osobowych i kołowrotów zapewniają bezpieczeństwo i płynność ruchu

Na koniec, znajdź najlepsze dla siebie karty inteligentne. Jeśli chcesz poznać ceny niektórych urządzeń lub kart HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams. Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, znajdziesz je w zakładce WIEDZA.

O wszystkie systemy, aplikacje i urządzenia pytaj naszych specjalistów.