BEZPIECZNA WINDA OSOBOWA, BRAMKI I KOŁOWROTY

Bezpieczna winda

Połączenie najwyższego bezpieczeństwa z najszybszą przepustowością

Bramki, bezpieczne windy osobowe i kołowroty oraz tripody są wąskim gardłem w każdym budynku firmowym.

Bezpieczna winda

Kontrola dostępu do tych miejsc fizycznych, jest krytycznym wymogiem bezpieczeństwa, z tym, że nie kończy się ona na drzwiach wejściowych, a właściwie dopiero zaczyna. I tak, różne osoby, pracownicy, goście, kurierzy i kontrahenci, przez cały dzień wchodzą i wychodzą z budynków. A każdy z innymi potrzebami i niezbędnymi przywilejami. Dlatego zapewnienie, że właściwi ludzie, mają właściwy dostęp, we właściwym czasie i odpowiednie uprawnienia, jest bardzo ważne. Jednocześnie, równie ważne jest powstrzymywanie lub zawracanie ludzi, którzy nie mają w tym miejscu żadnych interesów. W dodatku cały ruch musi odbywać się bezproblemowo i z absolutną pewnością.

Poświadczenia dla wyższej wydajności i bezpieczeństwa

W połączeniu z istniejącymi danymi uwierzytelniającymi, technologia HID Elite Key zapewnia unikalny zestaw kluczy uwierzytelniających dla organizacji, które potrzebują wyższego poziomu bezpieczeństwa. Zarówno fizyczne, jak i mobilne dane uwierzytelniające RFID, oferują korzyści płynące z bezdotykowej weryfikacji tożsamości i technologii autoryzacji.

Bezpieczna winda osobowa, bramki i kołowroty

  • Szybszy i łatwiejszy przepływ pracowników i osób. Ponieważ zainstalowane czytniki, już z odległości kilku metrów zaczynają uwierzytelniać dane zbliżającej się osoby, zapisane na kartach inteligentnych lub urządzeniach mobilnych. Tym samym umożliwiają szybsze autoryzowanie dostępu oraz szybsze zapobieganie nieautoryzowanym próbom przejścia.
  • Elastyczność systemu. Uprawnienia dostępu można łatwo dodawać i zmieniać lub usuwać zdalnie. Może to zrobić grupa użytkowników lub osoba uprawniona.
  • Mniejsze koszty lub większy zwrot z inwestycji. A to dzięki wykorzystaniu już istniejącej infrastruktury technicznej, którą już posiadasz.
  • Zgodność ze standardami. Ponieważ rozwiązanie spełnia wytyczne dotyczące wszystkich przepisów i standardów bezpieczeństwa.

Oferta produktów do bezpiecznej windy osobowej, bramki i kołowrotu

  1. Moduły czytników iCLASS SE, fizyczne i logiczne rozwiązanie dla lepszej ochrony tożsamości.
  2. Wbudowane moduły czytników Omnikey – umożliwiają bezproblemowy dostęp do kart poza drzwiami.

Na koniec, znajdź najlepsze dla siebie karty inteligentne. Jeśli chcesz poznać ceny niektórych urządzeń lub kart HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams. Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, znajdziesz je w zakładce WIEDZA.

O wszystkie systemy, aplikacje i urządzenia pytaj naszych specjalistów.