Bezpieczne windy i kołowroty

Bramki, bezpieczne windy osobowe i kołowroty oraz tripody są wąskim gardłem w każdym budynku firmowym.

Kontrola dostępu do tych miejsc fizycznych, jest krytycznym wymogiem bezpieczeństwa. Ponieważ kontrola dostępu nie tylko nie kończy się na drzwiach wejściowych, a właściwie dopiero zaczyna. I tak, różne osoby, pracownicy, goście, kurierzy i kontrahenci, przez cały dzień wchodzą i wychodzą z budynków. A każdy z innymi potrzebami i niezbędnymi przywilejami. Dlatego zapewnienie, że właściwi ludzie, mają właściwy dostęp, we właściwym czasie, z odpowiednimi uprawnieniami, jest bardzo ważne. Jednocześnie równie ważne jest powstrzymywanie lub zawracanie ludzi, którzy nie mają w tym miejscu żadnych interesów. W dodatku cały ruch musi odbywać się bezproblemowo i z absolutną pewnością.

W połączeniu z istniejącymi danymi uwierzytelniającymi, technologia HID Elite Key zapewnia unikalny zestaw kluczy uwierzytelniających dla organizacji, które potrzebują wyższego poziomu bezpieczeństwa. Zarówno fizyczne, jak i mobilne dane uwierzytelniające RFID, oferują korzyści płynące z bezdotykowej weryfikacji tożsamości i technologii autoryzacji.

Bezpieczna winda osobowa, kołowrót, tripody

Połączenie najwyższego bezpieczeństwa z najszybszą przepustowością, to same zalety.

  • Lepszy i łatwiejszy przepływ pracowników i osób. Ponieważ zainstalowane czytniki zaczynają uwierzytelniać dane osobowe, w tym karty inteligentne i urządzenia mobilne, z odległości kilku metrów, gdy osoba się zbliża. Tym samym umożliwiają szybsze autoryzowanie dostępu oraz szybsze zapobieganie nieautoryzowanym próbom przejścia.
  • Elastyczność systemu. Uprawnienia dostępu można łatwo dodawać i zmieniać lub usuwać zdalnie. Może to zrobić grupa użytkowników lub osoba uprawniona.
  • Mniejsze koszty lub większy zwrot z inwestycji. Dzięki wykorzystaniu już istniejącej infrastruktury technicznej, którą już posiadasz.
  • Zgodność ze standardami. Ponieważ rozwiązanie spełnia wytyczne dotyczące wszystkich przepisów i standardów bezpieczeństwa.

Oferta produktów do bezpiecznej windy i kołowrotu

  1. Moduły czytników iCLASS SE, fizyczne i logiczne rozwiązanie dla lepszej ochrony tożsamości.
  2. Wbudowane moduły czytników Omnikey – umożliwiają bezproblemowy dostęp do kart poza drzwiami.

O wszystkie systemy, aplikacje i polecane urządzenia pytaj nas lub obsługę sklepu CSAdams.