Bezpieczny budynek

Zaufany dostęp do budynku to bezpieczeństwo korporacji, firmy, mieszkańców.

Dzięki zoptymalizowanej fizycznej kontroli dostępu, budynek identyfikuje osoby i przyznaje dostęp do stref, do których są one upoważnione. Zarówno do garażu, do drzwi wejściowych, do windy i innych przejść na których nam zależy. Ponadto system umożliwia dostęp do odpowiednich pięter, bezpiecznie otwiera prywatne biura, sale konferencyjne i pomieszczenia ogólnodostępne. Oczywiście zawsze zatwierdza dostęp.

Z kolei, gdy różne systemy są połączone wspólną możliwością uwierzytelniania osób, efektem jest płynne i bezproblemowe przejście zarówno dla pracowników, jak i gości. Ponieważ system umożliwia dostęp do każdego punktu po drodze, za pomocą tych samych poświadczeń.

Zalety bezpiecznego budynku

  • Usprawnia pracę obsługi parkingów, drukowania identyfikatorów, organizacji spotkań itp.
  • Radykalnie skraca czas weryfikacji tożsamości gości, tworząc bardziej pozytywne i efektywne środowisko pracy.
  • Integruje starsze systemy, zachowując pierwotny zwrot z inwestycji, i jednocześnie lepiej chroni ludzi, dane i aktywa.

Bezpieczeństwo mieszkaniowe

Bezpieczny budynek chroni także dom mieszkalny, rozpoznając tożsamość gości. Tak więc, automatycznie blokuje i odblokowuje drzwi, a także dostosowuje oświetlenie i zmienia pozostałe funkcje, zapewniające tym samym komfort, w oparciu o tożsamość osoby i jej preferencje.

Natomiast, gdy różne systemy są połączone wspólną możliwością uwierzytelniania osób, efektem jest płynne i bezproblemowe przejście zarówno dla właścicieli domów, jak i gości. Ponieważ zapewniony jest dostęp do każdego punktu po drodze, dla tych samych danych uwierzytelniających. W dodatku poświadczenia można szybko przyznawać lub cofać i można je ustawić na czas określony. Jest to idealne dla opiekunów zwierząt domowych, a także tymczasowych gości.

Zalety bezpiecznego budynku

  • Usprawnia życie mieszkańców, poczynając od zaparkowania samochodu, przez drzwi wejściowe, aż po aktywację wstępnie ustawionych preferencji.
  • Radykalnie skraca czas, jaki zwykle trzeba poświęcić na zmianę tożsamości gości lub domowników, aby odpowiednio dostosować kontrolę dostępu. W ten sposób tworzy szybsze, bezpieczniejsze i bardziej pozytywne środowisko domowe lub firmy.
  • Zaufany dostęp zapewnia właścicielowi domu spokój ducha, a także wygodę bezkluczykowego dostępu i rozpoznawania tożsamości gości.
  • Wykorzystuje technologię mobilną, dzięki czemu zmiany w dostępie można wprowadzać natychmiast.

O wszystkie systemy, aplikacje i urządzenia pytaj nas lub obsługę sklepu CSAdams.