WYGODNY, BEZPIECZNY BUDYNEK I MIESZKANIE

Bezpieczny budynek

Dzięki zoptymalizowanej fizycznej kontroli dostępu, inteligentny budynek identyfikuje osoby i przyznaje dostęp do stref, do których są one upoważnione.

bezpieczne mieszkanie i dom

Bezpieczeństwo korporacyjne

W każdej organizacji dostęp do garażu, do drzwi wejściowych, do windy i innych przejść na których nam zależy musi być nadzorowany i kontrolowany. Ponadto system inteligentnego budynku umożliwia dostęp do odpowiednich pięter, bezpiecznie otwiera prywatne biura, sale konferencyjne i pomieszczenia ogólnodostępne. I zawsze zatwierdza dostęp.

Oprócz tego, gdy różne systemy w bezpiecznym domu są połączone wspólną możliwością uwierzytelniania osób, otrzymujemy efekt płynnego i bezproblemowego przejścia zarówno dla pracowników, jak i gości. Ponieważ system umożliwia dostęp do każdego punktu po drodze, za pomocą tych samych poświadczeń.

Bezpieczny budynek zalety

  • Usprawnia pracę obsługi parkingów, drukowania identyfikatorów, organizacji spotkań itp.
  • Radykalnie skraca czas weryfikacji tożsamości gości, tworząc bardziej pozytywne i efektywne środowisko pracy.
  • Integruje starsze systemy, zachowując pierwotny zwrot z inwestycji, i jednocześnie lepiej chroni ludzi, dane i aktywa.

Zaufany dostęp do budynku to bezpieczeństwo korporacji, firmy, mieszkańców

Bezpieczne mieszkanie

Bezpieczny budynek chroni także dom mieszkalny, rozpoznając tożsamość gości. Dlatego automatycznie blokuje i odblokowuje drzwi, a także dostosowuje oświetlenie i zmienia inne funkcje. W ten sposób bezpieczny budynek zapewnia komfort, w oparciu o tożsamość gości i mieszkańców oraz ich preferencji.

Z kolei w sytuacji, gdy różne systemy są połączone wspólną możliwością uwierzytelniania osób, w efekcie otrzymujemy płynne i bezproblemowe przejście zarówno dla właścicieli domów, jak i ich gości. Dzieje się tak, ponieważ zapewniony jest dostęp do każdego punktu po drodze, dla tych samych danych uwierzytelniających. W dodatku poświadczenia można szybko przyznawać lub cofać i można je ustawić na czas określony. Jest to idealne dla opiekunów zwierząt domowych, a także tymczasowych gości.

Bezpieczne mieszkanie zalety

  • Usprawnia życie mieszkańców, poczynając od zaparkowania samochodu, przez drzwi wejściowe, aż po aktywację wstępnie ustawionych preferencji.
  • Radykalnie skraca czas, jaki zwykle trzeba poświęcić na zmianę tożsamości gości lub domowników, aby odpowiednio dostosować kontrolę dostępu. W ten sposób tworzy szybsze, bezpieczniejsze i bardziej pozytywne środowisko domowe lub firmy.
  • Zaufany dostęp zapewnia właścicielowi domu spokój ducha, a także wygodę bez kluczykowego dostępu i rozpoznawania tożsamości gości.
  • Wykorzystuje technologię mobilną, dzięki czemu zmiany w dostępie można wprowadzać natychmiast.

Jeśli jesteś zainteresowany cenami niektórych urządzeń KD lub kart dostępu HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams. Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, znajdziesz je w zakładce WIEDZA oraz USŁUGI.

O wszystkie rozwiązania, systemy, aplikacje i urządzenia śmiało pytaj naszych inżynierów i techników .