Kioski i automaty

Płatność bezgotówkowa i zbliżeniowa w kioskach i automatach vendingowych

Rozszerz wykorzystanie poświadczeń kontroli dostępu, poprzez integrację swojego rozwiązania do sprzedaży bezgotówkowej w zamkniętej pętli. Zyskasz bezpieczeństwo i wygodę.

Oferujemy szeroką gamę czytników HID RFID, które umożliwiają producentom wyposażenie automatów sprzedających oraz zintegrowanie technologii bezstykowej z ich produktami. Czytniki te umożliwiają płatność bezgotówkową i zbliżeniową na podstawie aplikacji vendingowych, również w wersji mobilnej.

Teraz możesz skorzystać z Genuine HID Technology™, dodając do swoich danych uwierzytelniających dostęp do wygodnej, bezpiecznej sprzedaży w obiegu zamkniętym. Dzięki zbudowanej sieci partnerów i własnej zastrzeżonej technologii, HID Global oferuje technologię zbliżeniową do vendingu. Ponadto jest ona kompatybilna z istniejącymi rozwiązaniami kontroli dostępu, co skutkuje większą efektywnością i satysfakcją pracowników.

Zaufane kioski i automaty – zalety

 • Umożliwia pracownikom korzystanie z ich poświadczeń dostępu do zakupów w automatach.
 • Zmniejsza przestoje maszyn z powodu awarii mechanizmu kasowego.
 • Eliminuje potrzebę opróżniania i zarządzania gotówką z automatów.
 • Zwiększa satysfakcję pracowników i klientów.

Kioski i automaty – oferta produktów towarzyszących

 1. iClass SE Modułowy umożliwia bezproblemowy dostęp do kart poza drzwiami
 2. Platforma iClass SE jest nowym standardem w kontroli dostępu

O wszystkie systemy, aplikacje i urządzenia pytaj nas lub obsługę sklepu CSAdams.

Oferta produktów

Procesor iClass SE

Jest częścią iClass SE Modułowy, który umożliwia bezproblemowy dostęp do kart poza drzwiami. Ponadto procesor iClass SE umożliwia szybką i łatwą integrację bezpiecznej tożsamości HID oraz zgodność z danymi uwierzytelniającymi iCLASS, iCLASS SE i iCLASS Seos. Automaty bezgotówkowe używające aplikacje vendingowe śmiało mogą wspierać się procesorami iClass SE w swoich rozwiązaniach.

Zalety procesora iClass SE

 • Procesor iCLASS SE oferuje bezpieczną, opartą na standardach, niezależną od technologii i elastyczną strukturę danych tożsamości, opartą na Secure Identity Object (SIO), a więc nowym, otwartym standardzie poświadczeń.
 • Ponadto procesor iCLASS SE  znajduje się na szczycie wszystkich istniejących technologii kart. Ponadto wspiera interpretację i uwierzytelnianie struktury danych SIO, w celu zwiększenia ogólnego bezpieczeństwa systemu. Obsługuje również najważniejsze nowe technologie, zapewniając doskonałą wydajność i użyteczność.
 • Procesor iCLASS SE obsługuje nowe dane uwierzytelniające z obsługą SIO, w oparciu o różne technologie. Takie jak iCLASS SE™, iCLASS Elite®, iCLASS Seos i MIFARE Classic.
 • Jako zwirtualizowany interpretator, procesor iCLASS SE umożliwia producentom czytników, programistom i integratorom systemów, szybką i łatwą integrację platformy Trusted Identity Platform (TIP) SIO i HID z ich urządzeniami. Tym samym zapewnia niezależną od urządzenia i technologii warstwę dodatkowego zabezpieczenia. Oczywiście oprócz zabezpieczeń specyficznych dla urządzenia, które działają jak cyfrowe opakowanie danych, w celu dodatkowej dywersyfikacji kluczy, uwierzytelniania i szyfrowania.
 • W dodatku można go również skonfigurować do obsługi standardu iCLASS, zapewniając kompatybilność z istniejącymi instalacjami lub kartami.
 • Procesor iCLASS SE umożliwia programistom łatwe zainstalowanie go w nowym projekcie czytnika. Wykorzystując chip technologii montażu powierzchniowego lub zintegrowanie go za pomocą wygodnej karty ID-1/ID-000.

Moduł czytnika iCLASS SE® do mobilnej łączności

Umożliwia rozwiązania innych firm, które obsługują  iCLASS SE i urządzenia mobilne, oraz pełną gamę kart zbliżeniowych. Automaty bezgotówkowe używające aplikacje vendingowe śmiało mogą wspierać się czytnikami iClass SE w swoich rozwiązaniach.

W coraz bardziej mobilnym świecie, potrzeba integracji łączności mobilnej z produktami i usługami gwałtownie rośnie. Moduły czytników iCLASS SE® umożliwiają obsługę mobilności za pośrednictwem komunikacji zbliżeniowej (NFC) lub Bluetooth Smart, wraz z pełną gamą kart zbliżeniowych.

W dodatku podwójna częstotliwość modułu czytnika iCLASS SE, pozwala na jednoczesne korzystanie z danych uwierzytelniających o wysokiej i niskiej częstotliwości. Dotyczy to tego samego czytnika w przypadku mieszanych aplikacji uwierzytelniających. Ponadto zaktualizowane moduły zapewniają również nowe funkcje. W tym ulepszone funkcje trybu autonomicznego, dla łatwiejszej integracji hosta i możliwości pracy w niskich temperaturach i w trudnych warunkach.

Aby uprościć i przyspieszyć integrację, HID dostarcza zestaw narzędzi programistycznych modułu czytnika iCLASS SE (DTK) zawierający niezbędne narzędzia, dokumentację i zasoby programistyczne, aby skrócić cykle integracji i skrócić czas wprowadzania gotowych produktów na rynek.

Zalety modułu iClass SE

 • Elastyczność – jednocześnie obsługuje uwierzytelnienia niskiej i wysokiej częstotliwości, w tym iCLASS® Seos®, HID Prox®, iCLASS SE®, MIFARE® Classic i MIFARE DESFire® EV1. A także obsługuje NFC i Bluetooth dla urządzeń mobilnych.
 • Łatwość zarządzania — oprogramowanie modułu można aktualizować w terenie, aby wydłużyć cykl życia instalacji klienta.
 • Zgodność — obsługuje najsurowsze standardy bezpieczeństwa, takie jak EAL5+. Oraz zapewnia zgodność z przepisami i ograniczonym dostępem do zasobów korporacyjnych.
 • Wszechstronność — oferuje produktom innych firm możliwość bezpiecznej współpracy z platformą iCLASS SE®, łącząc kontrolę dostępu w całej organizacji.

Platforma iClass SE to nowy standard w kontroli dostępu.