VENDING – ZAUFANY KIOSK SPRZEDAJĄCY I AUTOMAT BEZGOTÓWKOWY

Kioski i automaty

Wykorzystaj poświadczenia kontroli dostępu i zastosuj je w swoim rozwiązaniu sprzedaży bezgotówkowej w zamkniętej pętli. Zyskasz bezpieczeństwo i wygodę.

Automat bezgotówkowy

Poświadczenia KD w kioskach i automatach bezgotówkowych

Oferujemy szeroką gamę czytników HID RFID, które umożliwiają producentom urządzeń vendingowych, wyposażenie w nie kiosku sprzedającego lub automatu oraz zintegrowanie go z technologią bezstykową. Czytniki te umożliwiają płatność bezgotówkową zbliżeniową na podstawie aplikacji vendingowej, również w wersji mobilnej.

kiosk sprzedający

Teraz możesz skorzystać z Genuine HID Technology™, dodając do swoich danych uwierzytelniających dostęp do wygodnej, bezpiecznej sprzedaży w obiegu zamkniętym. Dzięki własnej zastrzeżonej technologii, HID Global oferuje platformę zbliżeniową do vendingu. Dodatkowo, technologia HID jest kompatybilna z istniejącymi rozwiązaniami kontroli dostępu, co skutkuje większą efektywnością i satysfakcją pracowników.

Zaufane kioski i automaty – zalety

 • Umożliwiają pracownikom korzystanie z ich poświadczeń dostępu do zakupów w automatach.
 • Zmniejszają przestoje maszyn z powodu awarii mechanizmu kasowego.
 • Eliminują potrzebę opróżniania i zarządzania gotówką z automatów kasowych.
 • Zwiększają satysfakcję pracowników i klientów.

Kiosk sprzedający lub automat bezgotówkowy powinny być wyposażone w konkretne urządzenia i moduły, których lista znajduje się poniżej. Dzięki tym urządzeniom możliwe stanie się zastosowanie kart zbliżeniowych, w nowym, bezpiecznym standardzie.

Oferta produktów

Procesor iClass SE

Jest częścią czytnika iClass SE Modułowy, który umożliwia bezproblemowe wykorzystanie kart zbliżeniowych w innych zastosowaniach niż prosta kontrola przejścia. Do tego procesor iClass SE umożliwia szybką i łatwą integrację bezpiecznej i zgodność tożsamości HID z danymi uwierzytelniającymi iCLASS, iCLASS SE i iCLASS Seos. Dlatego każdy automat bezgotówkowy, używający aplikacji vendingowej, możesz śmiało wesprzeć procesorami iClass SE wprowadzając je do swojego rozwiązania.

Zalety procesora iClass SE

 • Procesor iCLASS SE oferuje bezpieczną, opartą na standardach, niezależną od technologii i elastyczną strukturę danych tożsamości, opartą na Secure Identity Object (SIO), a więc nowym, otwartym standardzie poświadczeń.
 • Ponadto, procesor iCLASS SE to obecnie szczytowe osiągnięcie technologii kartowej. Ponieważ wspiera interpretację i uwierzytelnianie struktury danych SIO, dlatego zwiększa ogólne bezpieczeństwo systemu. Obsługuje również najważniejsze nowe technologie, zapewniając doskonałą wydajność i użyteczność.
 • Tak więc, procesor iCLASS SE obsługuje nowe dane uwierzytelniające z obsługą SIO, w oparciu o różne technologie. Są to: iCLASS SE™, iCLASS Elite®, iCLASS Seos i MIFARE Classic.
 • Jako zwirtualizowany interpretator, procesor iCLASS SE umożliwia producentom czytników, programistom i integratorom systemów, szybką i łatwą integrację platformy Trusted Identity Platform (TIP) SIO i HID z ich urządzeniami. Tym samym zapewnia niezależną od urządzenia i technologii warstwę dodatkowego zabezpieczenia. Oczywiście oprócz zabezpieczeń specyficznych dla urządzenia, które działają jak cyfrowe opakowanie danych, w celu dodatkowej dywersyfikacji kluczy, uwierzytelniania i szyfrowania.
 • W dodatku można go również skonfigurować do obsługi standardu iCLASS, zapewniając kompatybilność z istniejącymi instalacjami lub kartami.
 • Procesor iCLASS SE umożliwia programistom łatwe zainstalowanie go w nowym projekcie czytnika. Wykorzystując chip technologii montażu powierzchniowego lub zintegrowanie go za pomocą wygodnej karty ID-1/ID-000.
 • Te wszystkie cech są ważne i użyteczne w aplikacjach i urządzeniach do vendingu. Technologia iClass SE sprawi, że kiosk sprzedający będzie bezpieczny i wygodny dla użytkowników.

Moduł czytnika iCLASS SE® do mobilnej łączności

Umożliwia rozwiązania innych firm, które obsługują iCLASS SE i urządzenia mobilne, oraz pełną gamę kart zbliżeniowych. Automaty bezgotówkowe używające aplikacje vendingowe śmiało mogą wspierać się czytnikami iClass SE w swoich rozwiązaniach. Moduł iClass SE sprawi, że kiosk sprzedający będzie bezpieczny i wygodniejszy dla użytkowników.

W coraz bardziej mobilnym świecie, występuje potrzeba integracji łączności mobilnej z produktami i usługami gwałtownie rośnie. Z tego powodu moduły czytników iCLASS SE® umożliwiają obsługę mobilności za pośrednictwem komunikacji zbliżeniowej (NFC) lub Bluetooth Smart, wraz z pełną gamą kart zbliżeniowych.

W dodatku podwójna częstotliwość modułu czytnika iCLASS SE, pozwala na jednoczesne korzystanie z danych uwierzytelniających o wysokiej i niskiej częstotliwości. Dotyczy to tego samego czytnika w przypadku mieszanych aplikacji uwierzytelniających. Ponadto zaktualizowane moduły zapewniają również nowe funkcje. W tym ulepszone funkcje trybu autonomicznego, dla łatwiejszej integracji hosta i możliwości pracy w niskich temperaturach i w trudnych warunkach.

Aby uprościć i przyspieszyć integrację, HID dostarcza zestaw narzędzi programistycznych modułu czytnika iCLASS SE (DTK) zawierający niezbędne narzędzia, dokumentację i zasoby programistyczne, aby skrócić cykle integracji i skrócić czas wprowadzania gotowych produktów na rynek.

Zalety modułu iClass SE

 • Elastyczność: jednocześnie obsługuje uwierzytelnienia niskiej i wysokiej częstotliwości, w tym iCLASS® Seos®, HID Prox®, iCLASS SE®, MIFARE® Classic i MIFARE DESFire® EV1. A także obsługuje NFC i Bluetooth dla urządzeń mobilnych.
 • Łatwość zarządzania: oprogramowanie modułu można aktualizować w terenie, aby wydłużyć cykl życia instalacji klienta.
 • Zgodność: obsługuje najsurowsze standardy bezpieczeństwa, takie jak EAL5+. Oraz zapewnia zgodność z przepisami i ograniczonym dostępem do zasobów korporacyjnych.
 • Wszechstronność: oferuje produktom innych firm możliwość bezpiecznej współpracy z platformą iCLASS SE®, łącząc kontrolę dostępu w całej organizacji.

Platforma iClass SE to nowy standard w kontroli dostępu, który z powodzeniem zastosujesz w swoich rozwiązaniach vendingowych.

Na koniec, znajdź najlepsze dla siebie karty inteligentne. Jeśli chcesz poznać ceny niektórych urządzeń lub kart HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams. Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, znajdziesz je w zakładce WIEDZA.

O wszystkie rozwiązania, systemy, aplikacje i urządzenia śmiało pytaj naszych inżynierów i techników .