Czytniki mobilne to bezpieczna kontrola graniczna i szybka identyfikacja osób

Kontrola graniczna

Weryfikacja osób i rejestracja migrantów dla bezpieczeństwa granicy

Dane biometryczne osób mogą być wykorzystywane na różne sposoby, do pomocy w zarządzaniu granicami krajów. W tym do nadzorowania legalnej i nielegalnej migracji, zarządzania uchodźcami i rejestracji migrantów. Dlatego przedstawione rozwiązania pomagają w zarządzaniu punktami kontrolnymi i w przepływie strumieni osób. W ten sposób kontrola graniczna jest ułatwiona, a rejestracja migrantów i weryfikacja osób, nadzorowana.

identyfikacja osób

Zapoznaj się z prostymi i szybkimi do wdrożenia procedurami identyfikacji i weryfikacji osób

Biometryczne bezpieczeństwo i kontrola graniczna

Jak wiadomo, weryfikacja osób oparta o rozwiązania biometryczne HID Global została wdrożona w krajach na całym świecie. Ta technologia umożliwia urzędnikom imigracyjnym rejestrację, a cudzoziemcom ułatwia przekraczanie granic. Ponieważ kontrola graniczna używająca zaawansowanej technologii posiada wiele ważnych funkcji:

 • szybko i dokładnie rozpoznaje i weryfikuje tożsamość legalnych imigrantów,
 • natychmiastowa identyfikacja osób, które próbują przekroczyć granicę nielegalnie,
 • szybko następuje weryfikacja osób z zapisem w rejestrze karnym,
 • oraz łatwo zapisuje osoby ubiegające się o azyl po raz pierwszy,
 • oprogramowanie rozpoznaje też osoby, które wcześniej ubiegały się o azyl, dzięki czemu można je odesłać do kraju pochodzenia.

Ponadto, czytniki i skanery HID łączą się z oprogramowaniem z bazą danych automatycznego systemu identyfikacji odcisków palców (AFIS), takiego jak np. FBI. W ten sposób wykluczają osoby z list zakazu lotów oraz osoby z historią kryminalną.

Dodatkowo, urządzenia te zostały szeroko wdrożone w systemach, takich jak Global Entry lub Trusted Traveller. W tych systemach obywatele mogą przejść wstępną rejestrację osób i wstępne poświadczenie bezpieczeństwa. To z kolei umożliwia wygodniejszą i szybszą drogę do ponownego wjazdu do kraju ojczystego.

Zalety rozwiązania dla kontroli granicznej

 • Jest zgodne ze specyfikacją elektronicznej transmisji biometrycznej (EBTS) – Załącznik F i/lub ze standardami jakości obrazu z certyfikatem PIV.
 • Dokonuje identyfikacji i/lub weryfikacji osoby w dowolnym miejscu i czasie.
 • Działa w trudnych i wymagających warunkach, z jakimi często boryka się kontrola graniczna.
 • Zapewnia najszerszą gamę sprawdzonych technologii biometrycznych i modalności, które będą rozwijać się wraz z Twoją organizacją.

I co ważne, od sprzętu, przez SDK, po kompletne rozwiązania, mamy właściwą odpowiedź, która spełni Twoje zmieniające się wymagania.

Dlatego kontrola graniczna, a zwłaszcza takie jej elementy jak weryfikacja osób i rejestracja migrantów, jest kompletna i łatwa.

Nasze zaufane rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i wygodę pracy w zakresie kontroli granicznej.

Czytniki HID® Global Tenprint

Zapewniają wysokiej jakości skanowanie i zapisywanie na żywo odcisków wszystkich dziesięciu palców.

Ponieważ HID jest wiodącym dostawcą sprzętu do weryfikacji osób, szczególnie poprzez zapis linii papilarnych dłoni na żywo, dlatego oferuje czytniki tenprint spełniające wszelkie wymagania użytkowników.weryfikacja osób, czytniki HID Global Tenprint

Czytnik HID Guardian™ to niezawodne działanie

Jest to najlepsze urządzenia w branży, w dziedzinie zbierania odcisków na żywo, w technologii tenprint. Ponadto, zapewnia ono dużą wydajność, niezawodność i elastyczność. Poza tym, jest to rozwiązanie oferowane w wielu modelach spełniających określone wymagania aplikacji. Weryfikacja osób i ich tożsamości z HID Guardian™ jest prosta, szybka i pewna.

HID Patrol to oszczędność bez kompromisów

Z kolei ekonomiczne podejście do certyfikowanego zapisu odcisków dziesięciu palców, bez poświęcania jakości obrazu, zapewnia czytnik HID Patrol. Szybko rejestruje zapisy ID w celu sprawdzenia przeszłości i weryfikacji tożsamości.

Zalety czytników Tenprint

 • Membrana silikonowa na suche palce
 • Optyka dyskryminacyjna wilgoci dla mokrych palców (Guardian 100, 200, 300, moduł)
 • Piktogramowe wskazówki dla użytkownika
 • Intuicyjny podręcznik użytkownika (Guardian 100, 200)

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktupoinformuj nas lub obsługę sklepu CSAdams.

Moduł HID Guardian™

Szczególny moduł Tenprint przeznaczony do kiosków, e-bramek i stacji roboczych.

Specjalnie zaprojektowany i zbudowany Moduł HID Guardian służy integracji z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami i urządzeniami do zarządzania tożsamością biometryczną. Takimi jak kioski, bramki elektroniczne i stacje robocze. Dlatego moduł Guardian posiada minimalistyczny profil, wiele punktów montażowych i płytę spłukującą, aby bezproblemowo wkomponować się w otaczającą obudowę.Moduł HID Guardian, identyfikacja osób

Ponadto, intuicyjne wskazówki dla użytkownika podpowiadają czynność za pomocą uniwersalnych piktogramów. A także wskazują właściwą kolejność palców, pozycję i nacisk. Te ulepszone funkcje nie tylko poprawiają wrażenia użytkownika, ale także znacznie skracają czas potrzebny na wykonanie wysokiej jakości wydruków i przetworzenie wniosku. W ten sposób weryfikacja i identyfikacja osób jest łatwa i szybka.

Zalety Modułu Tenprint HID Guardian

 • Automatyczne odczytywanie i zapisywanie odcisku
 • Intuicyjne wskazówki dla użytkownika
 • Wykrywanie fałszerstwa – podszywania się (opcjonalnie)
 • Membrana silikonowa (opcjonalnie)
 • FlexFlats i FlexRolls (opcjonalnie)

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktupoinformuj nas lub obsługę sklepu CSAdams.

Czytniki mobilne HID

Mobilne czytniki linii papilarnych przeznaczone są do użytku w podróży.

Podczas gdy inni tylko mówią o mobilności, HID już zapewnia prawdziwie mobilne rozwiązania dla funkcjonariuszy organów ścigania. Ponieważ służby, a więc agenci bezpieczeństwa wewnętrznego, personel wojskowy i przedsiębiorstwa, które muszą identyfikować i weryfikować osoby w dowolnym miejscu i czasie, potrzebują rozwiązania szybkiego, prostego i dokładnego. Właśnie takie czytniki mobilne oferujemy.

Kieszonkowy czytnik HID NOMAD™ 30, mobilny i trwały

Zaprojektowany został do wydajnego przechwytywania pojedynczych odcisków palców w terenie i łatwego łączenia się z istniejącymi urządzeniami inteligentnymi i laptopami. Do tego czytnik kieszonkowy NOMAD 30 jest niedrogim urządzeniem. A więc dobrym wyborem dla nowoczesnego systemu mobilnej identyfikacji i weryfikacji.HID NOMAD, kontrola graniczna

Bezprzewodowy czytnik HID NOMAD™ 60 to mobilność bez kompromisów

Niezwykle kompaktowy czytnik bezprzewodowy NOMAD 60 rejestruje odciski dziesięciu odcisków palców. Ponieważ od początku został zaprojektowany z myślą o mobilności, jest idealny do zastosowań wymagających w pełni certyfikowanego zbierania odcisków czterech palców jednocześnie. Ponadto jest świetny do obsługi dokumentów płaskich i na rolkach.

O czytniki mobilne HID zapytaj zapytaj nas lub obsługę sklepu CSAdams.

Multimodalne produkty HID®

Teraz możesz zbierać różne dane biometryczne i osobowe za pomocą jednego urządzenia.

HID SEEK™ Avenger

Kompaktowy SEEK Avenger to jedyne w pełni certyfikowane urządzenie do rejestracji biometrycznej i odczytu danych uwierzytelniających. Zostało zaprojektowane specjalnie do pracy w trudnych i wymagających środowiskach wojskowych, ochrony granic i organów ścigania. Dlatego łączy jednocześnie wiele funkcji:

 • odcisk palca o jakości kryminalistycznej,
 • oddzielne rejestrowanie podwójnej tęczówki,
 • obrazowanie twarzy i dowodów w wysokiej rozdzielczości
 • oraz wieloformatowy odczyt poświadczeń.czytnik mobilny HID SEEK Avenger

A ponieważ SEEK Avenger jest lekkim, inteligentniejszym i szybkim rozwiązaniem, więc jest idealny dla służb.

HID Crossmatch Verifier™ Sentry

Verifier Sentry to wszechstronna platforma podręczna oparta na systemie Android™. Została zaprojektowana z myślą o wielu zastosowaniach związanych z uwierzytelnianiem mobilnym. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz szybką identyfikację osób w terenie, czy uwierzytelniasz pracowników w punktach dostępu do obiektów, podróżnych na przejściach granicznych lub tożsamości w zakładzie karnym. Verifier Sentry jest wyjątkowo dostosowany do Twojego zadania bazującego na tożsamości. Jego wytrzymała obudowa, zintegrowany czujnik odcisków palców i możliwość autonomicznej obsługi sprawiają, że jest to logiczny i doskonały wybór dla organów ścigania, służb ratowniczych, zarządzania granicami i aplikacji związanych z bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej.

Specyfikacja platformy

 • Certyfikacja: FBI Annex F (SEEK Avenger), FBI PIV (Verifier Sentry)
 • Profil pozyskiwania odcisków palców (FAP): 45 (SEEK Avenger), 30 (Verifier Sentry)
 • Technologia przechwytywania: pojemnościowa

Więcej informacji o systemach biometrycznych i urządzeniach znajdziesz na stronie Biometria i Czytniki biometryczne.

O wszystkie urządzenia mobilne zapytaj nas lub obsługę sklepu CSAdams.

Program HID® MOBY

Oprogramowanie biometryczne zorientowane na misję.

Szybkie rozprzestrzenianie się technologii biometrycznej wymusza potrzebę stosowania inteligentnych systemów. Z kolei łatwość użycia jest koniecznością dla wojska, organów ścigania i innych osób, które muszą szybko przetwarzać tożsamość uczestników w terenie. Dlatego HID Global oferuje zaawansowane systemy zarządzania tożsamością biometryczną. Zapewniają one inteligentne, multimodalne możliwości biometryczne:

 • do automatycznego przechwytywania obrazów linii papilarnych,
 • obrazów twarzy i tęczówki,
 • a także wprowadzania danych biograficznych z możliwością dostosowania.

Funkcjonalność oprogramowania biometrycznego zorientowanego na misję (MOBS)

 • Umożliwia użytkownikom usprawnienie procedur rejestracji kandydatów i kryminalnych procedur rezerwacji w środowiskach wysokiego ryzyka, takich jak wyznaczone gorące strefy lub obszary niepokojów społecznych.
 • Innowacyjne rozwiązanie programowe umożliwia użytkownikom wstępne definiowanie i konfigurowanie danych sytuacyjnych
 • oraz wykorzystywanie wstępnie ustalonych kryteriów do rejestracji uczestników ( również rejestracja migrantów).
 • Pozwala to operatorom systemów skoncentrować się na innych kwestiach, takich jak przestrzeganie protokołów bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości uzyskania odcisków palców o jakości kryminalistycznej, obrazów twarzy lub skanów tęczówki.

Więcej informacji o systemach biometrycznych i urządzeniach znajdziesz na stronie Biometria i Czytniki biometryczne.

Zaufane szafki HID®

Specjalnie skonstruowane modele szafek chronią Twoje zasoby.

Usługa identyfikacji przestępców wymaga rozwiązań, które można zastosować również w środowiskach o dużej presji pracy. Z tego powodu nasze stacje i szafy komputerowe są szczególnie wytrzymałe. Szafy HID są wykonane z ciężkiej stali, zapewniają bezpieczne przechowywanie komputerów i mają opcjonalne pedały nożne i wiele innych wytrzymałych funkcji. W ten sposób Twoje inwestycje technologiczne są optymalnie chronione bez wpływu na obsługę usługi rejestracji/identyfikacji.

czytniki mobilne i bezpieczne szafki

Charakterystyka

 • Bezpieczne przechowywanie Twoich urządzeń technicznych
 • Kompleksowe opcje integracji akcesoriów
 • Uproszczona rejestracja danych biometrycznych i biograficznych w usłudze identyfikacji
 • Zintegrowany płaski ekran
 • Opcjonalna funkcja ekranu dotykowego
 • Opcjonalna solidna obudowa
 • Regulowany ekran pokazuje odciski palców w pełnej rozdzielczości
 • Dostępne w stałej lub regulowanej wysokości
 • Sterowanie pedałem nożnym

Szafka uniwersalna HID

Elementy sterowania szafy uniwersalnej są rozmieszczone ergonomicznie tak, aby usługa identyfikacji przebiegała tak łatwo i bezpiecznie, jak to tylko możliwe. Ponadto stacja robocza skanera oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania dokumentów lub podłączenia dodatkowych urządzeń wejściowych, takich jak urządzenia do podpisów. Pedały nożne znajdują się w dwóch przednich rogach, dzięki czemu są łatwo dostępne.

Szafka na komputer HID z regulacją wysokości

Szafka o regulowanej wysokości została opracowana z myślą o szczególnych wymaganiach organów ścigania. W dodatku szafka imponuje poprawioną ergonomią, dodatkową elastycznością i jeszcze większą liczbą funkcji. Dzięki przemyślanej konstrukcji szafka pomaga usprawnić procedury identyfikacji i zwiększyć bezpieczeństwo funkcjonariuszy.

Zgodność szafek z czytnikami

 • czytniki odcisku dłoni L Scan 500
 • czytnik odcisku dłoni L Scan 1000
 • oraz czytnik linii papilarnych Guardian 100
 • i czytnik linii papilarnych Guardian 200
 • moduł skanowania linii papilarnych Guardian

Integracja urządzeń peryferyjnych

 • Aparat do zdjęć policyjnych (wideo lub zdjęcie)
 • Podkładki do podpisów
 • Skaner kodów kreskowych
 • Czytniki dokumentów

Dodatkowe informacje dotyczace bezpiecznej szafki znajdziesz w menu Bezpieczna szafka.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktupoinformuj nas lub obsługę sklepu CSAdams.

Zestawy HID® Jumpkits

Wysoce konfigurowalny zestaw mobilny typu „jumpkit” spełni Twoje wymagania.

Od lat konfigurujemy wyrafinowane zestawy do zarządzania tożsamością. Indywidualnie skonfigurowany, przenośny zestaw z komponentami COTS to łatwy sposób na szybkie skonfigurowanie rozwiązania do rejestracji lub weryfikacji bez poświęcania wydajności. Nasze „jumpkity” spełniają wymagania zarówno wojska, agencji rządowych, organizacji pozarządowych, jak i firm.Zestaw HID Jumpkits do weryfikacji osób

Nasze popularne zestawy typu „jumpkits” są idealne do rejestrowania nagrań ze skanowania na żywo, zgodnie z załącznikiem F specyfikacji elektronicznej transmisji biometrycznej (EBTS) FBI. Dodatkowo są wyposażone we wszechstronny skaner linii papilarnych HID Guardian 200 z oprogramowaniem HID MOBS. Aby uzyskać dodatkową elastyczność w terenie, można dodać opcjonalnie certyfikowane urządzenia peryferyjne, takie jak kamera do robienia zdjęć policyjnych. Można również użyć skanera odcisków dłoni HID Crossmatch L-Scan. Zestaw mobilny można również dostosować do pracy w trudnych warunkach. wówczas należy wybrać solidny skaner linii papilarnych HID Guardian R i wytrzymały laptop.

Aby zapewnić wysoką pojemność przy niskim profilu urządzenia, zalecamy zainstalowanie pojemnościowego czytnika bezprzewodowego HID NOMAD 60. Umożliwia to pełne skanowanie linii papilarnych zgodnie z załącznikiem F specyfikacji elektronicznej transmisji biometrycznej (EBTS) FBI. Natomiast zintegrowane z cienkim laptopem lub tabletem utworzy niezwykle kompaktowy, przenośny zestaw pomocniczy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktupoinformuj nas lub obsługę sklepu CSAdams.


Potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy?

Nasi inżynierowie są tutaj, pomogą Twojej organizacji wymyślić pierwszy krok i wdrożyć cały system.

Dodatkowe informacje na temat uwierzytelniania osób znajdziesz w menu Zarządzanie tożsamością, a na temat bezpiecznego dostępu w Technologii uwierzytelniania.

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnymi urządzeniami lub kartami HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams. Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, odwiedź menu WIEDZA.