UWIERZYTELNIANIE OSÓB I WERYFIKACJA TOŻSAMOŚCI CYFROWEJ

Tożsamość cyfrowa

Uwierzytelnianie osób poprzez zaufaną identyfikację to ochrona przed oszustwami dotyczącymi tożsamości. Weryfikacja tożsamości służy zapewnieniu zgodności z przepisami i zapobieganiu nieuczciwym transakcjom.

Myślące przyszłościowo organizacje z wielu różnych branż, doceniają weryfikację tożsamości, która pozwala uniknąć strat finansowych i zminimalizować ryzyko oszustwa związanego z tożsamością. Ponieważ organizacja może zostać pociągnięta do odpowiedzialności za ewentualne, nielegalne działania, dlatego powinna działać proaktywnie w zakresie potwierdzania tożsamości swoich klientów i pracowników. Oprócz zgodności z przepisami, procesy te zapobiegają nieuczciwym transakcjom i szkodom w reputacji.

Weryfikacja tożsamości cyfrowej

Bezproblemowa weryfikacja tożsamości cyfrowej

Rozwiązanie do weryfikacji cyfrowej osób HID  to solidne, gotowe do użycia rozwiązanie dla banków i dostawców usług finansowych, które zapewnia klientom płynne cyfrowe wdrażanie. Ta natywna dla RODO usługa weryfikacji tożsamości umożliwia organizacjom dowolnej wielkości szybkie i bezpieczne zbudowanie cyfrowej autentykacji.

Kluczowe funkcje weryfikacji cyfrowej i tożsamości

 • Doskonałe wrażenia, czyli bezproblemowe wrażenia użytkownika, które drastycznie zmniejszają współczynniki porzucania klientów.
 • Szybkie wdrożenie, a więc szybka implementacja dzięki wstępnie zbudowanej architekturze i dostarczaniu w chmurze.
 • No i mniejszy koszt całkowity posiadania (TCO) dzięki usprawnionej integracji i wszechstronnemu modelowi cenowemu.
 • Dodatkowo, globalna wbudowana zgodność z wymaganiami eKYC organów rządowych na całym świecie.
 • I co ważne, solidna technologia daje większą pewność i lepsze dopasowanie dzięki technologii opartej na sztucznej inteligencji i zaufanej bazie danych.
 • Na koniec, zaufany lider, co oznacza spokój ducha przy wyborze rozwiązania dostarczanego przez światowego lidera w produkcji dowodów osobistych i paszportów.

Uwierzytelnianie osób i weryfikacja tożsamości cyfrowej jest łatwa i szybka

Jak działa system?

Wiodąca w branży walidacja biometryczna HID zapewnia, że ​​osoba na selfie i w dokumencie tożsamości jest ta sama. Następnie rozwiązanie weryfikuje kluczowe dane osobowe z wielu zaufanych źródeł.

Co nas wyróżnia?

 • Globalny zasięg, bo HID to sprawdzony lider w technologii tożsamości, któremu zaufały rządy na całym świecie.
 • I duża, bo aż 93% przepustowość. A to oznacza, że aż 93% dokumentów jest poprawnie skategoryzowanych w czasie rzeczywistym podczas onboardingu cyfrowego.
 • Ponadto, dostosujesz środowisko użytkownika w ciągu kilku minut, i w ten sposób zaspokoisz stale zmieniające się potrzeby organizacyjne.
 • A nasza intuicyjna sztuczna inteligencja, jest w pełni zautomatyzowana, wraz z kontrolami technicznymi w celu zmniejszenia błędów, zagrożeń bezpieczeństwa i kosztów operacyjnych.
 • Weryfikacja tożsamości cyfrowej jest dogłębna. Dlatego wyjdź poza prostą weryfikację adresu dzięki walidacji biometrycznej i wielokrotnym sprawdzeniu bazy danych.
 • Dodatkowo, działa łatwe, automatyczne przechwytywanie. Zmniejsza ono liczbę błędów użytkownika i zapewnia wysokiej jakości, bezproblemowe przesyłanie zdjęć.
 • I co ważne, system wykrywa pasywną aktywność. Wykrywanie AI szybko potwierdza, że ​​przesłane informacje pochodzą od prawdziwej, żywej osoby przy niewielkim wysiłku.

Najbardziej elastyczne rozwiązanie do uwierzytelniania osób i weryfikacji tożsamości konsumentów

 • Z łatwością oznakujesz aplikację tak, aby pasowała do Twoich wymagań i stylu.
 • Ponadto, będziesz mógł potwierdzić prawie każdy dokument tożsamości na świecie.
 • Oraz będziesz mógł dostosować drogę klienta do szczególnych wymagań Twojej branży.
 • I będziesz w czołówce nowoczesnych technologii, korzystając z certyfikowanej usługi HID.

Kompleksowa platforma HID dla bankowości internetowej

 • Zapobieganie oszustwom. Jest to rozwiązanie HID do zarządzania ryzykiem wykrywa zagrożenia i powstrzymuje oszustwa, stale wykrywając i analizując miliony danych i zachowań użytkowników końcowych.
 • Uwierzytelnianie adaptacyjne. Czyli zapewnienie płynnej adaptacyjnej, kompleksowej drogi klienta, dzięki łatwo skalowalnej platformie uwierzytelniania, dostępnej jako usługa lokalna lub w chmurze.

Dlatego poznaj swojego klienta, pracownika, obywatela, pacjenta.

Zastosowanie systemów uwierzytelniania osób i weryfikacji cyfrowej

Weryfikacja tożsamości cyfrowej jest ważna w każdej firmie. Dlatego poznaj nowoczesne rozwiązania HID i rozważ ich przydatność w Twojej firmie.

Potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy?

Nasi eksperci są tutaj, aby pomóc Twojej organizacji wymyślić pierwszy krok.

Niezbędną garść wiedzy na temat różnych technologii bezpiecznego uwierzytelniania znajdziesz w tym linku.

Dodatkowe informacje na temat uwierzytelniania osób znajdziesz na stronie Zarządzanie tożsamością, a na temat bezpiecznego dostępu w innych zakładkach Technologii uwierzytelniania.

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnymi urządzeniami lub kartami HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, odwiedź menu WIEDZA.