SKUTECZNE ZAPOBIEGANIE OSZUSTWOM, KRADZIEŻOM I STRATOM W FIRMIE

Zapobieganie oszustwom

Przedstawiamy jedno, spójne rozwiązanie do wykrywana zagrożeń w czasie rzeczywistym, które znacznie zmniejsza ryzyko oszustw bankowych i nie tylko.

Maksymalne zapobieganie oszustwom, płynna obsługa użytkownika

Najnowocześniejsze rozwiązanie do zarządzania ryzykiem HID jest zasilane przez system sztucznej inteligencji (AI), zoptymalizowany pod kątem zapewnienia bezproblemowej obsługi użytkownika i wykrywania zagrożeń cyfrowych.

Instytucje finansowe mogą usprawnić wiele programów za pomocą jednego kompleksowego rozwiązania, które wykrywa, rejestruje i analizuje biometrię behawioralną użytkowników. W ten sposób, poprzez poświadczenie wieloskładnikowe, potwierdza dokładną weryfikację tożsamości i minimalizuje luki i podatności systemu.

Zapobieganie stratom i Poświadczenie wieloskładnikowe

Kluczowe korzyści z zapobiegania kradzieżom i stratom

 • Bezproblemowa obsługa klienta. A więc system niewykrywalny dla użytkowników końcowych, oszczędza im wykonanie czasochłonnych i niepotrzebnych kroków do uwierzytelniania.
 • Ponadto, zmniejsza o 90% ilość fałszywych zawiadomień. Jednym słowem, eliminuje czas i pieniądze marnowane na badanie fałszywych gróźb.
 • Do tego redukuje o 90% koszty uwierzytelniania. Bo wspomagane sztuczną inteligencją uczenie maszynowe, i oparte na ryzyku uwierzytelnianie adaptacyjne nie opiera się na kosztownej weryfikacji SMS-owej.
 • I co ważne, system jest zgodny z przepisami. Bo procesy oparte na regułach, ułatwiają przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych i bankowości centralnej.
 • O 70% lepsze od standardowego wykrywanie oszustw. Ponieważ skuteczniejsze niż tradycyjne wykrywanie oszustw, powstrzymuje cyberataki, takie jak phishing i złośliwe oprogramowanie typu zero-day. I to zanim się pojawią.
 • I na koniec, nie mniej ważne: proste wdrożenie. Ponieważ już pojedynczy fragment kodu może połączyć Twoje cyfrowe środowisko z chmurą lub lokalnie.

Aktywne zapobieganie oszustwom, kradzieżom i stratom, to ważny interes każdej organizacji

Najbardziej elastyczne rozwiązanie do uwierzytelniania osób i weryfikacji tożsamości konsumentów

 • Z łatwością oznakujesz aplikację tak, aby pasowała do Twoich wymagań i stylu.
 • Ponadto, będziesz mógł potwierdzić prawie każdy dokument tożsamości na świecie.
 • Oraz będziesz mógł dostosować drogę klienta do szczególnych wymagań Twojej branży.
 • I będziesz w czołówce nowoczesnych technologii, korzystając z certyfikowanej usługi HID.

Kompleksowa platforma HID dla bankowości internetowej

 • Zapobieganie oszustwom. Jest to rozwiązanie HID do zarządzania ryzykiem wykrywa zagrożenia i powstrzymuje oszustwa, stale wykrywając i analizując miliony danych i zachowań użytkowników końcowych.
 • Uwierzytelnianie adaptacyjne. Czyli zapewnienie płynnej adaptacyjnej, kompleksowej drogi klienta, dzięki łatwo skalowalnej platformie uwierzytelniania, dostępnej jako usługa lokalna lub w chmurze.

Pełna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi

Nasze rozwiązanie zawiera wiele form metod wykrywania i zapobiegania oszustwom oraz stratom. A także zapewnia jeden, kompletny pakiet zabezpieczeń.

Jak działa precyzyjne wykrywanie zagrożeń

Rozwiązanie HID do zarządzania ryzykiem wykrywa zagrożenia i powstrzymuje oszustwa za pomocą systemu z trzema silnikami, który stale analizuje i identyfikuje zachowania, anomalie i zagrożenia ze strony użytkowników końcowych.

Każdy ruch, wejście lub niewielkie odchylenie od normy przyczynia się do stale aktualizowanej oceny ryzyka, która z pełną dokładnością określa, czy użytkownik powinien zostać wpuszczony.

Jak działa precyzyjne wykrywanie zagrożeń

Rozwiązanie HID do zarządzania ryzykiem wykrywa zagrożenia i powstrzymuje oszustwa za pomocą systemu z trzema silnikami, który stale analizuje i identyfikuje zachowania, anomalie i zagrożenia ze strony użytkowników końcowych.

Każdy ruch, wejście lub niewielkie odchylenie od normy przyczynia się do stale aktualizowanej oceny ryzyka, która z pełną dokładnością określa, czy użytkownik powinien zostać wpuszczony.

Bezpieczeństwo za pomocą prostego machnięcia

Zapobiegaj oszustwom, przenosząc swoją strategię na wyższy poziom, gdzie bezpieczeństwo i użyteczność są w pełni zgodne z następującymi rozwiązaniami:

 • Bezpieczne rozwiązanie 3D, które wykorzystuje lepszą, wbudowaną ochronę e-portfeli, bankowości internetowej i płatności mobilnych.
 • Ponadto system wyposażony jest w kanały, które można zabezpieczyć za pomocą komunikacji poza pasmowej, chronionej kluczami specyficznymi dla urządzenia.
 • No i system zapewnia, że osoba podejmująca działanie cyfrowe, jest osobą do tego upoważnioną przy użyciu kryptografii z kluczem asymetrycznym.

Uwierzytelnianie adaptacyjne

Zapewnij płynnie adaptacyjną, kompleksową drogę klienta, dzięki łatwo skalowalnej platformie uwierzytelniania dostępnej jako usługa w chmurze lub lokalnie.

Łatwy dostęp do analiz i dostosowywanie reguł biznesowych

 • Rozwiązanie posiada bogaty interfejs analityczny, do przeglądania informacji. Zobacz szeroki zakres zdarzeń ryzyka, trendów i wizualizacji danych.
 • Ponadto, dostosowania aplikacji są oparte na regułach. Twórz niestandardowe reguły biznesowe na podstawie działań użytkownika końcowego typu tak/nie.
 • Natomiast dane zbierane w czasie rzeczywistym, zapewniają stałe bezpieczeństwo i szybkie wykrywanie zagrożeń i zapobieganie oszustwom i stratom organizacji.
 • Na koniec, intuicyjny i logiczny projekt oznacza, że prosta implementacja i układ sprawiają, że jest czytelny i przydatny w każdej organizacji.

Zapobieganie niepożądanym wypadkom: kradzieżom i oszustwom

Zaawansowane technologie biometryczne, RFID i odczytu kodów kreskowych sprawiają, że pracownicy są odpowiedzialni za swoje działania dzięki możliwości dokładnego ustalenia faktów.

Uwierzytelnianie tożsamości poprzez poświadczenie wieloskładnikowe w celu ograniczenia straty

Według National Retail Foundation kurczenie się zapasów kosztuje amerykańską branżę detaliczną ponad 45 miliardów dolarów rocznie.

Z kolei kradzieże wewnętrzne, kradzieże sklepowe, oszustwa i przestępczość zorganizowana mogą mieć paraliżujący wpływ na marże i zysk. Ponadto badania pokazują, że przeciętny pracownik kradnie około 4,5 godziny tygodniowo od swojego pracodawcy.  Co w sumie daje prawie sześć pełnych tygodni pracy rocznie i kosztuje firmy na całym świecie miliardy.

Dlatego tak ważne jest posiadanie strategii zapobiegania oszustwom i kradzieżom zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Zaawansowane technologie RCP, biometryczne, RFID i odczytu kodów kreskowych firmy HID Global sprawiają, że pracownicy są odpowiedzialni za swoje działania. Głównie poprzez dokładne ustalanie tożsamości i tworzenie niepodważalnego rejestru działań.

Potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy?

Nasi eksperci są tutaj, aby pomóc Twojej organizacji wymyślić pierwszy krok.

Dodatkowe informacje na temat uwierzytelniania osób znajdziesz na stronie Zarządzanie tożsamością, a na temat bezpiecznego dostępu w innych zakładkach Technologii uwierzytelniania. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnymi urządzeniami lub kartami HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, odwiedź menu WIEDZA.