SKUTECZNE ZAPOBIEGANIE OSZUSTWOM, KRADZIEŻOM I STRATOM W FIRMIE

Zapobieganie oszustwom

Przedstawiamy jedno, spójne rozwiązanie do wykrywana zagrożeń w czasie rzeczywistym, które znacznie zmniejsza ryzyko oszustw bankowych i nie tylko.

Maksymalne zapobieganie oszustwom, płynna obsługa użytkownika

Najnowocześniejsze rozwiązanie do zarządzania ryzykiem HID jest zasilane przez system sztucznej inteligencji (AI), zoptymalizowany pod kątem zapewnienia bezproblemowej obsługi użytkownika i wykrywania zagrożeń cyfrowych.

Instytucje finansowe mogą usprawnić wiele programów za pomocą jednego kompleksowego rozwiązania, które wykrywa, rejestruje i analizuje biometrię behawioralną użytkowników. W ten sposób, poprzez poświadczenie wieloskładnikowe, potwierdza dokładną weryfikację tożsamości i minimalizuje luki i podatności systemu.

Zapobieganie oszustwom

Kluczowe korzyści z zapobiegania oszustom i stratom

 • Bezproblemowa obsługa klienta. A więc system niewykrywalny dla użytkowników końcowych, oszczędza im wykonanie czasochłonnych i niepotrzebnych kroków do uwierzytelniania.
 • Ponadto, zmniejsza o 90% ilość fałszywych zawiadomień. Jednym słowem, eliminuje czas i pieniądze marnowane na badanie fałszywych gróźb.
 • Do tego redukuje o 90% koszty uwierzytelniania. Bo wspomagane sztuczną inteligencją uczenie maszynowe, i oparte na ryzyku uwierzytelnianie adaptacyjne nie opiera się na kosztownej weryfikacji SMS-owej.
 • I co ważne, system jest zgodny z przepisami. Bo procesy oparte na regułach, ułatwiają przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych i bankowości centralnej.
 • O 70% lepsze od standardowego wykrywanie oszustw. Ponieważ skuteczniejsze niż tradycyjne wykrywanie oszustw, powstrzymuje cyberataki, takie jak phishing i złośliwe oprogramowanie typu zero-day. I to zanim się pojawią.
 • I na koniec, nie mniej ważne: proste wdrożenie. Ponieważ już pojedynczy fragment kodu może połączyć Twoje cyfrowe środowisko z chmurą lub lokalnie.

Aktywne zapobieganie oszustwom, kradzieżom i stratom to ważny interes każdej organizacji

Najbardziej elastyczne rozwiązanie do uwierzytelniania osób i weryfikacji tożsamości konsumentów

 • Z łatwością oznakujesz aplikację tak, aby pasowała do Twoich wymagań i stylu.
 • Ponadto, będziesz mógł potwierdzić prawie każdy dokument tożsamości na świecie.
 • Oraz będziesz mógł dostosować drogę klienta do szczególnych wymagań Twojej branży.
 • I będziesz w czołówce nowoczesnych technologii, korzystając z certyfikowanej usługi HID.

Kompleksowa platforma HID dla bankowości internetowej

 • Zapobieganie oszustwom. Jest to rozwiązanie HID do zarządzania ryzykiem wykrywa zagrożenia i powstrzymuje oszustwa, stale wykrywając i analizując miliony danych i zachowań użytkowników końcowych.
 • Uwierzytelnianie adaptacyjne. Czyli zapewnienie płynnej adaptacyjnej, kompleksowej drogi klienta, dzięki łatwo skalowalnej platformie uwierzytelniania, dostępnej jako usługa lokalna lub w chmurze.

Pełna ochrona przed zagrożeniami cyfrowymi

Nasze rozwiązanie zawiera wiele form metod wykrywania i zapobiegania oszustwom oraz stratom. A także zapewnia jeden, kompletny pakiet zabezpieczeń.

Jak działa precyzyjne wykrywanie zagrożeń

Rozwiązanie HID do zarządzania ryzykiem wykrywa zagrożenia i powstrzymuje oszustwa za pomocą systemu z trzema silnikami, który stale analizuje i identyfikuje zachowania, anomalie i zagrożenia ze strony użytkowników końcowych.

Każdy ruch, wejście lub niewielkie odchylenie od normy przyczynia się do stale aktualizowanej oceny ryzyka, która z pełną dokładnością określa, czy użytkownik powinien zostać wpuszczony.

Potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy?

Nasi eksperci są tutaj, aby pomóc Twojej organizacji wymyślić pierwszy krok.

Dodatkowe informacje na temat uwierzytelniania osób znajdziesz na stronie Zarządzanie tożsamością, a na temat bezpiecznego dostępu w innych zakładkach Technologii uwierzytelniania. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnymi urządzeniami lub kartami HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, odwiedź menu WIEDZA.

Jak działa precyzyjne wykrywanie zagrożeń

Rozwiązanie HID do zarządzania ryzykiem wykrywa zagrożenia i powstrzymuje oszustwa za pomocą systemu z trzema silnikami, który stale analizuje i identyfikuje zachowania, anomalie i zagrożenia ze strony użytkowników końcowych.

Każdy ruch, wejście lub niewielkie odchylenie od normy przyczynia się do stale aktualizowanej oceny ryzyka, która z pełną dokładnością określa, czy użytkownik powinien zostać wpuszczony.

Bezpieczeństwo za pomocą prostego machnięcia

Zapobiegaj oszustwom, przenosząc swoją strategię na wyższy poziom, gdzie bezpieczeństwo i użyteczność są w pełni zgodne z następującymi rozwiązaniami:

 • Bezpieczne rozwiązanie 3D, które wykorzystuje lepszą, wbudowaną ochronę e-portfeli, bankowości internetowej i płatności mobilnych.
 • Ponadto system wyposażony jest w kanały, które można zabezpieczyć za pomocą komunikacji poza pasmowej, chronionej kluczami specyficznymi dla urządzenia.
 • No i system zapewnia, że osoba podejmująca działanie cyfrowe, jest osobą do tego upoważnioną przy użyciu kryptografii z kluczem asymetrycznym.

Uwierzytelnianie adaptacyjne

Zapewnij płynnie adaptacyjną, kompleksową drogę klienta, dzięki łatwo skalowalnej platformie uwierzytelniania dostępnej jako usługa w chmurze lub lokalnie.

Łatwy dostęp do analiz i dostosowywanie reguł biznesowych

 • Rozwiązanie posiada bogaty interfejs analityczny, do przeglądania informacji. Zobacz szeroki zakres zdarzeń ryzyka, trendów i wizualizacji danych.
 • Ponadto, dostosowania aplikacji są oparte na regułach. Twórz niestandardowe reguły biznesowe na podstawie działań użytkownika końcowego typu tak/nie.
 • Natomiast dane zbierane w czasie rzeczywistym, zapewniają stałe bezpieczeństwo i szybkie wykrywanie zagrożeń i zapobieganie oszustwom i stratom organizacji.
 • Na koniec, intuicyjny i logiczny projekt oznacza, że prosta implementacja i układ sprawiają, że jest czytelny i przydatny w każdej organizacji.

Zapobieganie kradzieżom i oszustwom

Zaawansowane technologie biometryczne, RFID i odczytu kodów kreskowych sprawiają, że pracownicy są odpowiedzialni za swoje działania dzięki możliwości dokładnego ustalenia faktów.

Uwierzytelnianie tożsamości poprzez poświadczenie wieloskładnikowe w celu ograniczenia straty

Według National Retail Foundation kurczenie się zapasów kosztuje amerykańską branżę detaliczną ponad 45 miliardów dolarów rocznie.

Z kolei kradzieże wewnętrzne, kradzieże sklepowe, oszustwa i przestępczość zorganizowana mogą mieć paraliżujący wpływ na marże i zysk. Ponadto badania pokazują, że przeciętny pracownik kradnie około 4,5 godziny tygodniowo od swojego pracodawcy.  Co w sumie daje prawie sześć pełnych tygodni pracy rocznie i kosztuje firmy na całym świecie miliardy.

Dlatego tak ważne jest posiadanie strategii zapobiegania oszustwom i kradzieżom zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Zaawansowane technologie RCP, biometryczne, RFID i odczytu kodów kreskowych firmy HID Global sprawiają, że pracownicy są odpowiedzialni za swoje działania. Głównie poprzez dokładne ustalanie tożsamości i tworzenie niepodważalnego rejestru działań.