ZARZĄDZANIE  TOŻSAMOŚCIĄ I DOSTĘPEM HID GLOBAL

Zarządzanie tożsamością

CS FMN we współpracy z HID Global oferuje rozwiązania tożsamościowe dla środowisk Zero Trust. I to niezależnie od tego, czy firma używa danych biometrycznych do uwierzytelniania w sieci, zarządzania tożsamościami i poświadczeniami, czy też innych danych do zabezpieczania swojego ekosystemu połączonych urządzeń.

Zarządzanie tożsamością i dostępem

Bezpieczne uwierzytelnianie tożsamości i zarządzanie cyklem ich życia (IAM), jest dobrym rozwiązaniem dla każdej firmy dbającej o bezpieczeństwo swoich zasobów.

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania tożsamością i dostępem

Ponieważ powiększa się krajobraz zagrożeń, więc ​​organizacje są częściej niż kiedykolwiek zmuszone do podejmowania rozwiązań kompromisowych. Dlatego rozumiemy, że żadna osoba, urządzenie ani miejsce pracy nie mogą pozostać bez ochrony. Ta filozofia Zero Trust prowadzi nas do tworzenia nowych rozwiązań w zakresie:

Zwiększ bezpieczeństwo, uprość dostęp i wydajnie zarządzaj tożsamościami.

Zalety rozwiązania

 • Zaawansowane uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA) daje pewność, że ​​tylko niezbędni użytkownicy uzyskują dostęp do sieci, aplikacji i danych o znaczeniu krytycznym. Oczywiście, z najwyższym możliwym poziomem wygody.
 • Ponadto bezpieczne zarządzanie dostępem fizycznym i logicznym, które obsługuje wszelkie inicjatywy bezpieczeństwa Zero Trust na wszystkich poziomach. W tym także zabezpiecza funkcję, kto ma dostęp i do jakich obszarów w Twojej przestrzeni roboczej.
 • Zarządzanie tożsamościami i poświadczenia zapewniają, że użytkownikom i urządzeniom przyznawane są bezpieczne składniki o wysokim stopniu pewności. Oraz że ich cykl życia tożsamości jest prawidłowo zarządzany.
 • Wglądy, analizy i raportowanie łączą złożone dane za pomocą aplikacji opartej na sztucznej inteligencji. To z kolei pozwala na szybkie podejmowanie decyzji i terminowe spełnienie wymagań dotyczących zgodności.

Rozwiązania IAM spełniają każdą potrzebę organizacji w zakresie bezpiecznego uwierzytelniania.

Dlatego poznaj rozwiązania, które pomogą Ci sprostać najbardziej złożonym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem.

 • przyznawaj prawa dostępu i zarządzaj nimi,
 • wdrażaj zaawansowane uwierzytelnianie,
 • chroń tożsamości klientów,
 • umożliwiaj zarządzanie cyklem życia
 • utrzymuj zgodność z przepisami.

Przewiduj zagrożenia w miejscu pracy, zanim się pojawią

Ścieżka bezproblemowego dostępu do danych

 • Solidne, elastyczne rozwiązanie zarządzania tożsamością i dostępem zapewnia pracownikom bezproblemowy dostęp do potrzebnych im zasobów. Oczywiście bez względu na to, gdzie się znajdują.
 • Z kolei zarządzanie tożsamością fizyczną i dostępem upraszcza zarządzanie identyfikatorami i organizację dostępu w wielu lokalizacjach i typach tożsamości.
 • Co ważne, zarządzanie gośćmi zabezpiecza lobby frontowe dzięki wydajnym przepływom pracy dla odwiedzających.
 • Na koniec uwierzytelnianie wieloskładnikowe bezproblemowo łączy wiele wejść i inteligentne zabezpieczenia.

Wzmocnij swoją siłę roboczą

Dla wielu z nas miejsce pracy to coś więcej niż pojedynczy budynek czy obiekt. To właśnie sprawia, że ​​IAM pracowników jest tak potężny. Ponieważ zarządzanie bezpieczeństwem poprzez coś, co wszyscy posiadamy gdziekolwiek się znajdujemy, a więc nasze tożsamości, zapewnia użytkownikom elastyczność niezbędną do utrzymania produktywności. A administratorom umożliwia szybkie wykrywanie i eliminowanie zagrożeń.

Przygotuj się na przyszłe wyzwania pracy już teraz.

Global Workplace Analytics przewiduje, że do końca 2021 r. od 25 do 30 procent globalnej siły roboczej będzie pracować w domu wiele dni w tygodniu. Co się stanie, gdy praca z domu zamieni się w pracę z dowolnego miejsca? Wybraliśmy zasoby potrzebne do zrównoważenia bezpieczeństwa i produktywności w nowym hybrydowym miejscu pracy.

Uwierzytelnianie i weryfikacja użytkownika

Bezproblemowo zabezpiecz cyfrową tożsamość i dostęp do danych swoich klientów.

To rozwiązanie oznacza inteligentną i skalowalną, a jednocześnie kompleksową drogę do uwierzytelniania klientów z weryfikacją tożsamości i uwierzytelnianiem adaptacyjnym. W dodatku jest w pełni wspierane przez rozwiązanie do zarządzania ryzykiem oparte na sztucznej inteligencji.

Bezpieczeństwo bez kłopotów

Twoi klienci oczekują bezpieczeństwa, ale wymagają wygody. Dlatego takie czynności jak onboarding, logowanie do konta i weryfikacja transakcji powinny przebiegać bezproblemowo. Dobrze zaprojektowana ścieżka klienta musi weryfikować, czy osoba żądająca dostępu jest tym, za kogo się podaje, tak szybko i intuicyjnie, jak to tylko możliwe — jednocześnie nie dopuszczając do zagrożeń.

Aplikacja została stworzona dla najbardziej regulowanych branż na świecie. Dlatego ciesząca się zaufaniem platforma uwierzytelniania konsumenckiego HID jest odpowiednia dla każdej organizacji poszukującej dyskretnego i inteligentnego sposobu, aby klienci mogli uwierzytelniać się cyfrowo.

Nasza kompleksowa oferta uwierzytelniania klientów:

 • Zapewnia lepsze wrażenia użytkownika
 • Pomaga utrzymać klientów
 • Chroni przed naruszeniami danych i przejęciami kont

Kompleksowy projekt

Aby zapewnić klientom bezpieczny dostęp bez inwazyjnych kontroli tożsamości, organizacje muszą wdrożyć bezproblemową weryfikację tożsamości, inteligentne wykrywanie zagrożeń i uwierzytelnianie adaptacyjne. Próba zestawienia tych systemów pochodzących od wielu dostawców wprowadza luki w zabezpieczeniach i niepotrzebną złożoność. Nasze rozwiązanie uwierzytelniania klienta jest kompleksowe i zawiera wszystkie wymienione funkcje:

 • Weryfikacja tożsamości jest wszechstronna. Co oznacza przyjazne dla użytkownika i bezpieczne cyfrowe wdrażanie.
 • Zapobieganie oszustwom, czyli pełne zarządzanie ryzykiem. Polega na minimalizowaniu ryzyka dzięki wykrywaniu zagrożeń cyfrowych w czasie rzeczywistym.
 • Uwierzytelnianie adaptacyjne, czyli bezproblemowe. Jednym słowem, inteligentne, skalowalne i intuicyjne uwierzytelnianie konsumentów.

Co wyróżnia nasze rozwiązania?

 • Jedna bezproblemowa ścieżka. Ale kilka zmieniających zasady gry decydujących o korzyściach dla Twojej organizacji.
 • System zaufany na całym świecie. Skorzystaj z dużego doświadczenia sprawdzonego lidera w dziedzinie technologii tożsamości, któremu ufają instytucje finansowe i inne, ściśle regulowane branże na całym świecie.
 • Jeden punkt sprzedaży dla Twojej końcowej stacji klienckiej. Uproszczenie i integracja z opartymi na standardach rozwiązaniami, które pokrywają całą drogę uwierzytelniania konsumentów.

Szeroki wybór rozwiązań

Pokonaj problemy dzięki rozwiązaniom działającym w tle, aby zapewnić szybszy i bezpieczniejszy dostęp dla klientów.

Chroń swoje przedsiębiorstwo i IoT dzięki PKI

Bezproblemowo zabezpieczaj pracowników, sieci i urządzenia IoT.

Rozwiązania PKI firmy HID wykorzystują sprawdzone doświadczenie i wiedzę dwóch wiodących w branży organizacji PKI: IdenTrust i HydrantID. Zakres jaki obejmują w celu stworzenia naprawdę wyjątkowych ofert, jest oparty na chmurze PKI-as-a-Service (PKIaaS), TLS/SSL i na certyfikatach cyfrowych.

PKI bez złożoności

Certyfikaty cyfrowe i PKIaaS firmy HID Global zapewniają publiczne i prywatne PKI z walidacją tożsamości, niezbędne do:

 • prowadzenia handlu elektronicznego,
 • uwierzytelniania na regulowanych i rządowych stronach internetowych,
 • oraz do bezpiecznej komunikacji między maszynami, punktami końcowymi sieci, urządzeniami mobilnymi, bezpiecznymi serwerami wirtualnymi i urządzeniami IoT.

Dlatego nasze rozwiązania i usługi mają kluczowe znaczenie dla zabezpieczania informacji i zasobów cyfrowych wewnątrz lub na zewnątrz zapory.

Rozwiązania i usługi PKI HID zapewniają

 • certyfikaty cyfrowe do podpisywania dokumentów, podpisywania kodu, podpisywania i szyfrowania wiadomości e-mail, TLS/SSL i zaufane przez federalne i stanowe agencje rządowe USA,
 • pewność, integralność i poufność strumieni danych między urządzeniami IoT a usługami w chmurze oraz urządzeniami Edge IoT,
 • najlepszą w swojej klasie infrastrukturą PKI, bez utraty kontroli nad zaufanymi zasobami cyfrowymi. Za to przy przewidywalnych kosztach, dzięki naszemu modelowi cen subskrypcji i unikaniu uzależnienia od dostawcy,
 • skalowalność umożliwiająca zarządzanie milionami urządzeń, dzięki naszej automatyzacji cyklu życia i gotowym integracjom.

Szeroki wybór rozwiązań PKI

HID Global rozwiązuje problemy dużych, złożonych organizacji, średnich przedsiębiorstw i małych firm, a wszystko to przy zachowaniu zgodności z przepisami i regulacjami rządowymi lub innymi branżowymi.

 • PKIaaS, czyli elastyczne, zarządzane w chmurze rozwiązanie PKI, które automatyzuje i skaluje udostępnianie certyfikatów dla każdego systemu i urządzenia.
 • Zarządzanie tożsamością urządzeń IoT. A więc automatyzacja udostępniania certyfikatów i zarządzania cyklem życia tożsamości urządzeń IoT w celu obsługi miliardów bezpiecznych urządzeń IoT.
 • Zarządzanie cyklem życia certyfikatu. Ponieważ chroni przedsiębiorstwo przed awariami związanymi z certyfikatami i cyberatakami za pomocą zaufanych tożsamości dla każdego przypadku użycia.
 • Certyfikaty cyfrowe. Dlatego korzystaj z certyfikatów cyfrowych, które potwierdzają tożsamość i bezpieczną komunikację oraz podpis cyfrowy.
 • Enterprise SSL. Zabezpiecz każdy serwer dzięki jednej, stałej opłacie abonamentowej i elastycznemu mieszaniu i dopasowywaniu typów certyfikatów.
 • Znacznik czasu w przedsiębiorstwie. Ustanawiaj bezpieczne, zaufane znaczniki czasu za pomocą urzędu znacznika czasu (TSA), które są kontrolowane bez zarządzania infrastrukturą.

Największe w branży doświadczenie w zakresie PKI

Należy zaznaczyć, że usługi PKI firmy HID umożliwiają organizacjom rozwiązywanie różnorodnych problemów związanych z bezpieczeństwem biznesowym i informacyjnym. W dodatku, nasze rozwiązania dla instytucji finansowych, dostawców opieki zdrowotnej, agencji rządowych i przedsiębiorstw zabezpieczają miliony urządzeń, maszyn, usług wirtualnych i zaufanych transakcji — dostarczając miliardy walidacji rocznie.

Uprość PKI dzięki automatyzacji

Ponieważ ręczne zarządzanie zabezpieczeniami urządzeń jest trudne do szybkiego skalowania i wiąże się z dodatkowymi zagrożeniami. Aby nadążyć za rosnącym ekosystemem urządzeń IoT, HID PKIaaS umożliwia firmom wdrażanie automatyzacji i reguł opartych na stałych zasadach. To założenia zapewnia, że każde urządzenie i punkt końcowy w sieci są zabezpieczone certyfikatami cyfrowymi. Nasze łączniki automatyzacji działają zgodnie ze skonfigurowanymi regułami i zasadami bez konieczności ręcznego kontaktu.

Przypadki użycia PKI

HID Global pomaga zabezpieczyć maszyny, serwery wirtualne i inne urządzenia podłączone do sieci i IoT. Bazując na bezpieczeństwie PKI, nasze rozwiązania odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów w szerokim zakresie zastosowań.

Wiodące w branży doświadczenie zarządzania PKI

Pracownicy i konsumenci na całym świecie korzystają z oprogramowania i danych uwierzytelniających HID Global IAM i cieszą się zaufaniem tysięcy klientów z sektora finansów, opieki zdrowotnej, administracji rządowej, branż o krytycznym znaczeniu i przedsiębiorstw każdej wielkości. Jeśli potrzebujesz referencji lub potwierdzenia satysfakcji z wdrożeń i pracy tych systemów na świecie skontaktuj się z nami.

Jeśli Twoja firma potrzebuje pewnego i kompleksowego rozwiązania w zakresie zarządzania tożsamością i dostępem, skontaktuj się z inżynierami CS FMN.

Niezbędną garść wiedzy na temat różnych technologii bezpiecznego uwierzytelniania znajdziesz w tym linku.

A teraz znajdź najlepsze dla siebie karty elektroniczne HID. Jeśli jesteś zainteresowany cenami niektórych kart HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams. Natomiast, jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.