PROFESJONALNA PRODUKCJA I DRUKOWANIE KART PLASTIKOWYCH

Drukowanie kart plastikowych

Kompleksowy druk kart plastikowych to jedna z ważnych gałęzi działalności naszej firmy.

CS FMN jest liderem branży w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości legitymacji, dowodów i identyfikatorów. CS FMN zapewnia silną reprezentację marki, bezpieczeństwo danych i najnowocześniejszą produkcję, od wysokiej jakości druku i grafiki po aplikacje zapobiegające podrabianiu i uprzemysłowioną personalizację.

druk kart plastikowych

Ponieważ zakres oferowanych usług jest bardzo szeroki, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej indywidualnym oraz nietypowym wymaganiom klientów.

Dlatego skorzystaj z zalet kompleksowej produkcji identyfikatorów i legitymacji, we współpracy z zaufanym liderem w wydawaniu identyfikatorów.

Ponadto, scentralizowana w jednym miejscu produkcja zapewnia kontrolę poufnych danych identyfikacyjnych. A wysoka jakość produkcji zarówno mało jaki i wielkoseryjnej, ma na celu spełnienie rygorystycznych standardów marki.

A więc skorzystaj z naszych inwestycji w bezpieczne produkty i z naszej wiedzy fachowej, która pozwala na produkcję tysięcy poufnych dokumentów tożsamości.

Dołącz do wielu wiodących w branży firm, placówek opieki zdrowotnej, organizacji finansowych i instytucji edukacyjnych, które zaufały firmie CS FMN i współpracują z nami od wielu lat.

Drukowanie kart plastikowych i inne usługi

Bezpieczeństwo karty

Bezpieczna karta identyfikacyjna zawiera wizualne elementy zabezpieczające, które chronią przed manipulacją i fałszerstwem. CS FMN oferuje wizualne funkcje bezpieczeństwa, które zwiększają bezpieczeństwo kart. Nasz zespół ekspertów może pomóc w określeniu, jakie elementy bezpieczeństwa są odpowiednie dla Twojej organizacji.

Druk kart metodą termotransferu i retransferu

Produkcja kart plastikowych i drukowanie na drukarkach termosublimacyjnych to ręczna metoda wykonania identyfikatora lub karty. Ta metoda sprawdza się szczególnie przy małych ilościach kart lub bardzo wysublimowanych wymaganiach. Oprócz druku kolorowego i personalizacji graficznej, ta metoda pozwala na uzyskanie dodatkowych opcji w produkcji konkretnych kart.

Dlatego skorzystaj z wiedzy o nowych trendach, którą CS FMN jako lider w branży kartowej oraz w zarządzaniu tożsamością i dostępem, może wnieść do usług drukowania kart.

  • Przeciwdziałanie podróbkom. Do karty można dodać funkcje zapobiegające fałszerstwom, takie jak hologramy, hologramy indywidualne, niewidoczne ultrafioletowe, giloszowe i mikrodruki.
  • Niestandardowa grafika. Karty identyfikacyjne są programowane i drukowane z logo firmy i kolorami. Można je spersonalizować na stronie klienta.
  • Spersonalizowane karty plastikowe, identyfikatory. Karty identyfikacyjne są drukowane z logo firmy, w dowolnych kolorach, mogą zawierać imię i nazwisko oraz zdjęcie i są gotowe do szybkiego wydania użytkownikowi końcowemu.
  • Bezpieczna karta elektroniczna. Oprócz druku graficznego, zabezpieczeń wizualnych, możesz skorzystać z kodowania i szyfrowania swoich kart elektronicznych. Programujemy wszystkie rodzaje kart elektronicznych formatami określonymi przez system odbiorcy.

W tej technologii drukujemy nawet pojedyncze identyfikatory i legitymacje, dbając o fotograficzną jakość nadruku, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych drukarek Fargo HDP6600 pracujących w rozdzielczości 600 DPI.

Produkcja kart plastikowych dotyczy każdej ilości, zarówno kart, jak i innych elementów, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz wymaganych standardów i norm, zarówno Unijnych jak i światowych.

Offsetowa produkcja kart plastikowych

Ta maszynowa, wielkonakładowa, technologia produkcji kart stosowana jest do wytwarzania dużych ilości identycznych kart plastikowych. Najniższy opłacalny nakład wynosi 500 sztuk. Najpierw duże formaty folii układane są w kanapki, następnie zgrzewane w prasie wysokociśnieniowej i drukowane na całej powierzchni. Następnie w każdej kanapce folii wycinane są karty o założonym rozmiarze. Druk kart jest w palecie CMYK lub Pantone, podobnie jak w druku papierowym. Dzięki temu uzyskuje się bardzo wysoką jakość nadruku.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, zobacz co oferuje sklep CSAdams w zakresie produktów do druku kart plastikowych.

Na koniec polecamy garść wiedzy na temat druku kart plastikowych zawartą w artykułach znajdujących się w menu WIEDZA.