PROFESJONALNA PRODUKCJA I DRUKOWANIE KART PLASTIKOWYCH

Drukowanie kart plastikowych

Kompleksowy druk kart plastikowych to jedna z ważnych gałęzi działalności naszej firmy.

CS FMN jest liderem branży w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości legitymacji, dowodów i identyfikatorów. CS FMN zapewnia silną reprezentację marki, bezpieczeństwo danych i najnowocześniejszą produkcję, od wysokiej jakości druku i grafiki po aplikacje zapobiegające podrabianiu i uprzemysłowioną personalizację.

druk kart plastikowych

Ponieważ zakres oferowanych usług jest bardzo szeroki, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej indywidualnym oraz nietypowym wymaganiom klientów.

Dlatego skorzystaj z zalet kompleksowej produkcji identyfikatorów i legitymacji, we współpracy z zaufanym liderem w wydawaniu identyfikatorów.

Ponadto, scentralizowana w jednym miejscu produkcja zapewnia kontrolę poufnych danych identyfikacyjnych. A wysoka jakość produkcji zarówno mało jaki i wielkoseryjnej, ma na celu spełnienie rygorystycznych standardów marki.

A więc skorzystaj z naszych inwestycji w bezpieczne produkty i z naszej wiedzy fachowej, która pozwala na produkcję tysięcy poufnych dokumentów tożsamości.

Dołącz do wielu wiodących w branży firm, placówek opieki zdrowotnej, organizacji finansowych i instytucji edukacyjnych, które zaufały firmie CS FMN i współpracują z nami od wielu lat.

Drukowanie kart plastikowych i związane usługi

Bezpieczeństwo karty

Bezpieczna karta identyfikacyjna zawiera wizualne elementy zabezpieczające, które chronią przed manipulacją i fałszerstwem. CS FMN oferuje wizualne funkcje bezpieczeństwa, które zwiększają bezpieczeństwo kart. Nasz zespół ekspertów może pomóc w określeniu, jakie elementy bezpieczeństwa są odpowiednie dla Twojej organizacji.

Metoda druku: termotransfer i retransfer

Produkcja kart plastikowych i drukowanie na drukarkach termosublimacyjnych to ręczna metoda wykonania identyfikatora lub karty. Ta metoda sprawdza się szczególnie przy małych ilościach kart lub bardzo wysublimowanych wymaganiach. Oprócz druku kolorowego i personalizacji graficznej, ta metoda pozwala na uzyskanie dodatkowych opcji w produkcji konkretnych kart.

Skorzystaj z wiedzy, którą CS FMN jako lider w branży kartowej, może wnieść do Twojego systemu drukowania kart

  • Przeciwdziałanie podróbkom. Do karty można dodać funkcje zapobiegające fałszerstwom, takie jak hologramy, hologramy indywidualne, niewidoczne ultrafioletowe, giloszowe i mikrodruki.
  • Niestandardowa grafika. Karty identyfikacyjne są programowane i drukowane z logo firmy i kolorami. Można je spersonalizować na stronie klienta.
  • Spersonalizowane karty plastikowe, identyfikatory. Karty identyfikacyjne są drukowane z logo firmy, w dowolnych kolorach, mogą zawierać imię i nazwisko oraz zdjęcie i są gotowe do szybkiego wydania użytkownikowi końcowemu.
  • Bezpieczna karta elektroniczna. Oprócz druku graficznego, zabezpieczeń wizualnych, możesz skorzystać z kodowania i szyfrowania swoich kart elektronicznych. Programujemy wszystkie rodzaje kart elektronicznych formatami określonymi przez system odbiorcy.

W tej technologii drukujemy nawet pojedyncze identyfikatory i legitymacje, dbając o fotograficzną jakość nadruku, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych drukarek Fargo HDP6600 pracujących w rozdzielczości 600 DPI.

Produkcja kart plastikowych dotyczy każdej ilości, zarówno kart, jak i innych elementów, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz wymaganych standardów i norm, zarówno Unijnych jak i światowych.

Offsetowa produkcja kart plastikowych

Tę maszynową, wielkonakładową, technologię produkcji kart stosujemy do wytwarzania dużych ilości identycznych kart plastikowych. Najniższy opłacalny nakład wynosi 500 sztuk. Najpierw duże formaty folii układane są w kanapki, następnie zgrzewane w prasie wysokociśnieniowej i drukowane na całej powierzchni. Następnie w każdej kanapce folii wycinane są karty o założonym rozmiarze. Druk kart jest w palecie CMYK lub Pantone, podobnie jak w druku papierowym. Dzięki temu uzyskuje się bardzo wysoką jakość nadruku.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, zobacz co oferuje sklep CSAdams w zakresie produktów do druku kart plastikowych.

Na koniec polecamy garść wiedzy na temat druku kart plastikowych zawartą w artykułach znajdujących się w menu WIEDZA.