PERSONALIZACJA KART ELEKTRONICZNYCH CZYLI KODOWANIE KART

Personalizacja elektroniczna kart

CS FMN wykorzystuje kombinację wiedzy i doświadczenia w projektowaniu dokumentów tożsamości, opracowując innowacyjne funkcje i techniki zabezpieczeń w celu zwalczania coraz bardziej wyrafinowanych zagrożeń, z jakimi mamy do czynienia.

Dlatego jedną z największych zalet kart inteligentnych jest możliwość ich elektronicznego programowania (szyfrowanie lub kodowanie kart). Tak wykonane karty niezbywalnie przynależą do danej osoby, a odpowiednio zabezpieczone są nie do sfałszowania i nie do skopiowania. Z tego powodu spersonalizowane karty elektroniczne cieszą się wielkim powodzeniem na całym świecie.

programowanie kart elektronicznych

Programowanie kart elektronicznych

Rodzaj programowania zależy od układu scalonego karty oraz systemu w jakim pracuje karta. Personalizujemy wszystkie rodzaje kart inteligentnych, zarówno karty zbliżeniowe jak i stykowe (chipowe). Najpierw uzgadniamy z Klientem wymagania systemu obsługującego kartę, oraz wymagania indywidualne, wpisujemy podane kody, szyfrujemy w żądanych formatach, dopisujemy potrzebne skrypty i aplikacje. Te usługi wykonujemy zarówno na kartach zakupionych u nas jak i na kartach obcych, z zachowaniem legalności działań.

Dlatego możesz być pewny, że Twoja droga, zaprogramowana karta elektroniczna jest całkowicie bezpieczna i sprawna.

kodowanie kart

Przykładem szeroko stosowanej usługi personalizacji elektronicznej kart, jest wydawanie legitymacji uczelnianych: ELS, ELD, ELSNA. Na blankietach ELS przechowuje się dane studenta, datę ważności legitymacji, oraz zdjęcie i inne informacje. Poza tym, legitymacja może służyć jako karta biblioteczna lub jako bilet komunikacji miejskiej, co oznacza zbliżeniowe kodowanie kart.

Profesjonalna usługa programowania kart elektronicznych jest gwarancją Twojego bezpieczeństwa

Również elektroniczne legitymacje pracownicze coraz częściej są wyposażane w mikroprocesor stykowy, który można indywidualnie kodować i zapisywać w nim niezbędne informacje o pracowniku. Takie legitymacje należą do najbezpieczniejszych kart, dobrze chronionych przed fałszerstwem. Ponadto wykorzystuje się je w wielu wewnętrznych systemach wymagających identyfikacji tożsamości, jak dostęp logiczny do komputerów i zaufanych systemów firmowych.

W personalizacji elektronicznej chętnie wykorzystujemy sprawdzone standardy kart, takich jak: karta CSX, karta Cosmo, karty HID Crescendo.

Personalizacja magnetyczna

Szczególnym rodzajem personalizacji jest kodowanie kart magnetycznych. Zarówno w kartach z paskiem magnetycznym HiCo (high coercivity) jak i z paskiem LoCo (low coercivity), informacje zapisujemy na trzech ścieżkach. Pierwsza ścieżka pozwala na zapis 75 znaków alfanumerycznych, druga 40 znaków numerycznych, a trzecia 107 znaków numerycznych. Chociaż karty magnetyczne należą do starszych systemów zabezpieczeń, to dzięki swojej prostocie i niskiej cenie, ciągle są stosowane. A my kodujemy je wg potrzeb Klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, zobacz co oferuje sklep CSAdams w zakresie elektronicznych kart plastikowych.

programowanie kart elektronicznych