SZYBKA PROFESJONALNA PERSONALIZACJA GRAFICZNA KART PLASTIKOWYCH

Personalizacja graficzna kart

Jedną z największych zalet kart plastikowych jest możliwość ich zindywidualizowania wizualnego (personalizacja graficzna kart) lub elektronicznego (programowanie, szyfrowanie kart). Tak wykonane karty niezbywalnie przynależą do danej osoby, a odpowiednio zabezpieczone są nie do sfałszowania i nie do skopiowania. Dlatego też spersonalizowane karty plastikowe od lat cieszą się wielkim powodzeniem na całym świecie.

Personalizacj graficzna kart plastikowych

Wybierając z naszej oferty karty z nadrukiem lub bez, możesz liczyć nie tylko na najwyższą jakość wykonania, ale również na  szeroki zakres innych elementów i modyfikacji. Wszystkie zostaną dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Standardowa personalizacja karty zawiera stałe elementy graficzne, takie jak: tło, motywy, dekory, logo firmy. A także elementy zmienne, jak: dane osobowe, zdjęcie, numery, kody.  Dodatkowo, personalizować kartę możemy za pomocą druku płaskiego lub wypukłego. Druk wypukły to tzw. embossing kart plastikowych. Oba nadruki możemy z powodzeniem włączyć w projekt karty, uzyskując niejednokrotnie bardzo interesujący efekt.

Personalizacja graficzna kart plastikowych

Każda personalizacja kart wymaga dobrego, prawidłowo wykonywanego projektu graficznego. Chętnie korzystamy z projektu graficznego klienta, który dostosowujemy do specyfiki technologii druku termosublimacyjnego na karcie plastikowej. Ale również sami projektujemy graficznie karty, uwzględniając wskazówki i wymagania Klienta. Proces projektowania i wykonania kart przebiega z udziałem Klienta w takim zakresie, jaki mu odpowiada. Nie ma ograniczeń co do dostępnych kolorów i krojów pisma możesz dostarczyć własne niestandardowe czcionki i grafikę lub poproś naszych specjalistów o pomoc.

Nadruk i personalizację kart wykonujemy na drukarkach HID FARGO w technologii termotransferu: Direct to Card (DTC) lub retransferu: High Definition Printing (HDP) w rozdzielczości 600 dpi. Dlatego jakość naszych kart jest najwyższa!

Personalizacja graficzna

Spersonalizujemy Twoje karty pięknie, szybko i profesjonalnie

Rodzaje personalizacji graficznej kart

  • druk może być jednokolorowy lub pełnokolorowy (CMYK),
  • natomiast karta jest drukowana jednostronnie lub dwustronnie,
  • i zawsze druk na karcie jest dokładnie od krawędzi do krawędzi karty, bez białych marginesów.
  • Oczywiście możesz zaproponować dowolną grafikę indywidualną, którą my naniesiemy na kartę.
  • A dane personalne i zdjęcie drukujemy w rozdzielczości 300dpi lub 600dpi, do wyboru.
  • Nasze drukarki drukują na kartach o rozmiarach CR79 – karty samoprzylepne, i CR80 – format karty bankowej.
  • Identyfikatory plastikowe mogą mieć dodatkowe funkcje, te jednak dostępne są dopiero po wgraniu odpowiednich ustawień. Dlatego drukujemy również na kartach zawierających elektronikę (karty zbliżeniowe, stykowe, z paskiem magnetycznym).

Embossing kart plastikowych

Ten rodzaj personalizacji polega na fizycznym wytłoczeniu liter lub cyfr w tworzywie karty. Proces ten znany jest pod nazwą: embossing kart plastikowych i dotyczy  danych personalnych i numerycznych, np. nazwisko i imię, data wydania lub ważności karty, numer karty, i inne dane.
Ponadto, druk wypukły możemy zabarwić na jeden z podstawowych kolorów: złoty, srebrny, czarny, biały lub granatowy. A dla klientów szczególnie wymagających możemy dobrać inne kolory druku.

Personalizacja kart wykonana w wyniku połączenia obu technologii, umożliwia uzyskanie karty skomplikowanej, ale niepowtarzalnej i w dodatku trudnej do podrobienia. To jest wartość dodana karty, dlatego warto ją zastosować.

Embossing kart

Kod kreskowy, pasek do podpisu

Personalizacja kod kreskowy

Wykonanie na karcie plastikowej kodu kreskowego lub paska do podpisu, traktujemy bardziej jako drukowanie karty niż programowanie. Jednakże kod kreskowy i podpis również przechowują informacje mogące być wykorzystywane w różnych systemach elektronicznego przetwarzania informacji.

W Control System FMN możemy zakodować każdy rodzaj kart elektronicznych według życzenia klienta. W działającym w ramach naszej firmy Centrum Kart Plastikowych specjaliści z długoletnim doświadczeniem służą Państwu pomocą.

Wykonanie na karcie plastikowej kodu kreskowego lub paska do podpisu traktujemy bardziej jako drukowanie karty niż programowanie.

Kod kreskowy i podpis również przechowują informacje mogące być wykorzystywane w różnych systemach elektronicznego przetwarzania informacji.

W Control System FMN możemy zakodować każdy rodzaj kart elektronicznych według życzenia klienta. W działającym w ramach naszej firmy Centrum Kart Plastikowych specjaliści z długoletnim doświadczeniem służą Państwu pomocą.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, zobacz co oferuje sklep CSAdams w zakresie produktów do druku kart plastikowych.

Na koniec polecamy garść wiedzy na temat druku kart plastikowych zawartą w artykułach znajdujących się w menu WIEDZA.