SZYBKA PROFESJONALNA PERSONALIZACJA GRAFICZNA KART PLASTIKOWYCH

Personalizacja graficzna kart

Największą zaletą kart plastikowych jest możliwość ich zindywidualizowania wizualnego (personalizacja graficzna kart) oraz elektronicznego (programowanie, szyfrowanie kart). Tak wykonane karty niezbywalnie przynależą do danej osoby, a odpowiednio zabezpieczone są nie do sfałszowania i nie do skopiowania. Dlatego też spersonalizowane karty plastikowe od lat cieszą się wielkim powodzeniem na całym świecie.

Personalizacj graficzna kart plastikowych

Wybierając z naszej oferty karty z nadrukiem lub bez, możesz liczyć nie tylko na najwyższą jakość wykonania, ale również na  szeroki zakres innych elementów i modyfikacji. Ponadto wszystkie elementy  dobierzemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Standardowa personalizacja karty zawiera stałe elementy graficzne, takie jak: tło, motywy, dekory, logo firmy. Oprócz tego posiada też zazwyczaj elementy zmienne, jak: dane osobowe, zdjęcie, numery, kody.  Dodatkowo, personalizujemy kartę za pomocą druku płaskiego lub wypukłego. Druk wypukły to tzw. embossing kart plastikowych. Oba rodzaje druku z powodzeniem włączamy w projekt karty, uzyskując niejednokrotnie bardzo interesujący efekt.

Personalizacja graficzna kart plastikowych

Każda personalizacja kart wymaga dobrego, prawidłowo wykonywanego projektu graficznego. Daltego chętnie korzystamy z projektu graficznego klienta, który następnie dostosowujemy do specyfiki technologii druku termosublimacyjnego na karcie plastikowej. Ale również sami projektujemy graficznie karty, uwzględniając wskazówki i wymagania Klienta. Proces projektowania i wykonania kart przebiega z udziałem Klienta w takim zakresie, jaki mu odpowiada. Ponieważ nie ma ograniczeń co do dostępnych kolorów i krojów pisma, dlatego śmiało zaproponuj własne niestandardowe czcionki lub grafikę, ewentualnie poproś naszych specjalistów o pomoc.

Nadruk i personalizację kart wykonamy na świetnych drukarkach HID FARGO w technologii termotransferu: Direct to Card (DTC) lub retransferu: High Definition Printing (HDP), w rozdzielczości 600 dpi. Dlatego jakość naszych kart jest najwyższa!

Personalizacja graficzna

Wydrukujemy i spersonalizujemy Twoje karty pięknie, szybko i profesjonalnie

Rodzaje personalizacji graficznej kart

  • druk może być jednokolorowy lub pełnokolorowy (CMYK),
  • z kolei karta jest drukowana jednostronnie lub dwustronnie,
  • i zawsze druk na karcie jest dokładnie od krawędzi do krawędzi karty, bez białych marginesów.
  • Oczywiście jeśli zaproponujesz dowolną grafikę indywidualną,  my naniesiemy ją na kartę.
  • Natomiast dane personalne i zdjęcie drukujemy w rozdzielczości 300dpi lub 600dpi, do wyboru.
  • Nasze drukarki drukują na kartach o rozmiarach CR79 – karty samoprzylepne, i CR80 – jest to standardowy format karty bankowej.
  • Identyfikatory plastikowe mogą mieć dodatkowe funkcje, te jednak dostępne są dopiero po wgraniu odpowiednich ustawień. Dlatego drukujemy również na kartach zawierających elektronikę (karty zbliżeniowe, stykowe, z paskiem magnetycznym).

Embossing kart plastikowych

Ten rodzaj personalizacji polega na fizycznym wytłoczeniu liter lub cyfr w tworzywie karty. Proces ten znany jest pod nazwą: embossing kart plastikowych i dotyczy  danych personalnych i numerycznych, np. nazwisko i imię, data wydania lub ważności karty, numer karty, i inne dane.
Ponadto, druk wypukły zwykle barwimy na jeden z podstawowych kolorów: złoty, srebrny, czarny, biały lub granatowy. A dla klientów szczególnie wymagających  dobieramy inne kolory druku.

Personalizacja kart wykonana w wyniku połączenia obu technologii, umożliwia uzyskanie karty skomplikowanej, ale niepowtarzalnej i w dodatku trudnej do podrobienia. To jest wartość dodana karty, dlatego warto ją zastosować.

Embossing kart

Kod kreskowy, pasek do podpisu

Personalizacja kod kreskowy

Wykonanie na karcie plastikowej kodu kreskowego lub paska do podpisu, traktujemy bardziej jako drukowanie karty niż programowanie. Jednakże zarówno kod kreskowy, jak i podpis przechowują informacje, które mogą być wykorzystywane w różnych systemach elektronicznego przetwarzania informacji.

W Control System FMN  zakodujemy każdy rodzaj kart elektronicznych według życzenia klienta. W działającym w ramach naszej firmy Centrum Kart Plastikowych specjaliści z długoletnim doświadczeniem posłużą pomocą i radą.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, zobacz co oferuje sklep CSAdams w zakresie produktów do druku kart plastikowych.

Na koniec polecamy garść wiedzy na temat druku kart plastikowych zawartą w artykułach znajdujących się w menu WIEDZA.