PERSONALIZACJA GRAFICZNA KART – SZYBKO I PROFESJONALNIE

Personalizacja graficzna

Nasza usługa personalizacji polega na nadruku płaskim lub nadruku wypukłym. Metody te można z powodzeniem łączyć, uzyskując bardzo interesujący, trudny do podrobienia efekt.

Personalizacja graficzna kart

Personalizacja graficzna wykonywana jest wg projektu graficznego klienta, który dostosowujemy do technologii druku termosublimacyjnego na karcie plastikowej. Wykonujemy również indywidualne projekty graficzne kart na zlecenie klienta. Uwzględniamy wówczas wszelkie wymagania i uwagi klienta. Karty drukujemy dopiero po zaakceptowaniu przez klienta wzoru projektu karty.

Druk płaski

Wykonujemy na kartach za pomocą drukarek HID FARGO w technologii termodruku: Direct to Card (DTC) oraz retransferu: High Definition Printing (HDP).

Personalizacja graficzna kart plastikowych uwzględnia różne rodzaje nadruku:

  • jednokolorowy lub pełnokolorowy,
  • jednostronny lub dwustronny
  • od krawędzi do krawędzi karty
  • możliwość naniesienia dowolnej grafiki zaproponowanej przez klienta
  • dodawanie danych personalnych i zdjęcia właściciela karty w rozdzielczości 300dpi lub 600dpi
  • możliwość nadruku na dowolnych kartach, w rozmiarach CR79 (karty samoprzylepne), CR80 (format karty kredytowej), CR90 i CR100 (karty większe niż karta kredytowa)
  • możliwość nadruku na kartach zawierających elektronikę (karty zbliżeniowe, stykowe, z paskiem magnetycznym)
Personalizacja graficzna kart

Druk wypukły (embossing)

Polega na wytłoczeniu danych personalnych oraz danych numerycznych, np. numer karty, data ważności itp, na powierzchni karty. Dodatkowo druk ten może być barwiony na jeden z podstawowych kolorów: złoty, srebrny, czarny, biały lub granatowy. W ramach potrzeb klientów jesteśmy w stanie dobrać inne kolory barwienia druku.

Personalizacja kart wykonana w wyniku połączenia obu technologii umożliwi uzyskanie karty niepowtarzalnej i w dodatku trudnej do podrobienia.

Wykonujemy karty według gotowych projektów dostarczonych przez klienta lub robimy własny projekt zgodnie ze wskazówkami i wymaganiami zleceniodawcy. Nasi graficy opracowują i przedstawiają do akceptacji koncepcję układu graficznego, kolorystyki oraz zawartości merytorycznej karty.

Embossing