PROFESJONALNE USŁUGI PROJEKTOWO-WDROŻENIOWE A SZCZEGÓLNIE WDROŻENIE SYSTEMU KD, RCP

Usługi projektowo-wdrożeniowe

CS FMN wykorzystuje kombinację wieloletniej wiedzy i doświadczenia w usługach projektowo-wdrożeniowych systemów kontroli dostępu, rozliczania czasu pracy, drukarkowych, kartowych, uczelnianych i innych.

W swojej pracy stosujemy nowoczesną wiedzę, innowacyjne funkcje i techniki zabezpieczeń w celu zwalczania coraz bardziej wyrafinowanych zagrożeń przychodzących ze świata zewnętrznego. Nasze projekty uwzględniają najnowsze osiągnięcia techniczne, są zgodne z normami, komfortowe dla użytkowników i oszczędne kosztowo. I zawsze honorują wymagania Klienta.

Usługi projektowo-wdrożeniowe

Ponadto realizujemy wszystkie etapy projektu lub tylko wybrane: opracowujemy koncepcję, projekt wstępny, projekt właściwy, oprogramowanie, dokumentację, kompletację sprzętu, dostawę. I na życzenie wykonujemy wdrożenie systemu kd i rcp i każdego innego: instalujemy urządzenie i programy, uruchomiamy system, szkolimy pracowników. A także zapewniamy konserwację systemu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. To są kompletne usługi projektowo-wdrożeniowe, które ułatwią życie Tobie i Twojej firmie.

Usługi doradcze

Wykorzystaj najlepsze praktyki branżowe do planowania, określania zakresu i pomocy w projektowaniu rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rozliczania czasu pracy lub kart plastikowych. Nasi specjaliści pomagają organizacjom osiągnąć następujące cele:

  • wybór najlepszej technologii dla danego rozwiązania,
  • zmniejszenie ryzyka projektu,
  • dotrzymanie terminów projektu,
  • wykorzystania sprawdzonej metodologii, aby zminimalizować koszty, zmniejszyć liczbę błędów i przyspieszyć wdrażanie.
projekt systemu kd i rcp

Tak więc, zaangażowanie usług doradczych CS FMN na wczesnym etapie projektu, może znacznie skrócić czas uzyskania założonej wartości. Jednocześnie pomoże zmniejszyć bieżące koszty i ryzyko biznesowe, pomagając w kształtowaniu wydajnych procesów organizacyjnych, które zachowują zgodność z normami, standardami i przepisami prawa.

Usługi projektowe

wdrożenie systemu kd i rcp

Nasz wysoko wykwalifikowany personel inżynieryjny posiada ogromną wiedzę i praktykę uzyskaną na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Z tej wiedzy korzystamy wykonując np. projekty systemu kontroli dostępu, RCP, KD, CCTV, SSWiN i p/poż. A także projektując programy kartowe, uczelniane lub inne. I co oczywiste, opracowujemy także szczegółową dokumentację projektową, uwzględniającą normy techniczne i aktualne zapisy prawa.

Projekty wykonujemy indywidualnie dla każdego obiektu, z uwzględnieniem potrzeb przyszłego użytkownika lub grona użytkowników. Ponadto oferujemy własne lub dostosowujemy specjalistyczne programy do indywidualnych potrzeb projektu, do wielkości obiektu oraz funkcji. W dodatku projektowany system może pracować samodzielnie lub zostać zintegrowany z innymi programami i systemami.

Projekt systemu kartowego

Opierając się na ponad dwóch dekadach doświadczenia w dostarczaniu bezpiecznych systemów kartowych, z silnymi projektami uwierzytelniania i zarządzania poświadczeniami, zaprojektowaliśmy i rozwinęliśmy własną metodologię wdrażania systemów kartowych. Naszą szczególną specjalizacją jest projektowanie linii i ciągów technologicznych w systemach kartowych i mailingowych. W tym zakresie mamy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też wprawę oraz bogate referencje. Nasze koncepcje są dokładnie dopasowane do potrzeb Klienta, a realizacja jest terminowa i bezbłędna. Satysfakcja gwarantowana!

Projekt systemu kartowego możemy wykonać całościowo lub w częściach, ograniczając się tylko do potrzebnego zakresu. Ponadto, chętnie świadczymy pomoc w zdefiniowaniu potrzeb Klienta w zakresie technologii i techniki. Także oferujemy szczegółowe opracowanie specyfikacji technicznych systemu i poszczególnych elementów (przydatne w przetargach). Do tego dołączamy szacunki cenowe, zarówno sprzętu jak koniecznych usług. Na koniec dołączamy opracowanie dokładnego planu realizacji.

Projekty graficzne

Projekt legitymacji lub dokumentu zabezpieczającego to znacznie więcej niż sam przedmiot fizyczny. Ponieważ obraz na karcie jest znaczący i symboliczny, sugestywny i ikoniczny. Jest to kulturalna deklaracja, która szanuje tradycję organizacji, jednocześnie patrząc w przyszłość. To tożsamość, ale też integralność i ważna informacja.

Te wszystkie aspekty obrazu uwzględniamy w koncepcji projektowej karty. Nasze projekty graficzne kart plastikowych, zarówno proste jak i skomplikowane są zazwyczaj bogate ornamentowo i kolorystycznie. Unikalny zespół naszych specjalistów opracowuje niepodrabialne elementy High Secure tłoczone w taśmach holograficznych, oraz niepodrabialne projekty znaków indywidualnych, takich jak logo. W rezultacie karty i legitymacje zabezpieczone takimi hologramami są całkowicie bezpieczne, nie do sfałszowania.

Projekty graficzne wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszym aplikacji graficznych, co pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie wizji i wymagań klienta w zakresie obrazu przenoszonego na kartę plastikową.

Zaufaj profesjonalistą, dzięki którym będziesz mógł spokojnie rozwijać swój biznes

Wdrożenie systemu KD i RCP

Aby zapewnić pomyślną integrację, konfigurację i wdrożenie produktów i rozwiązań oferujemy usługi wdrożeniowe obejmujące wszystkie rozwiązania HID i CS FMN. Nasze usługi pomagają organizacjom zwiększyć wartość i uzyskać najlepszą wydajność z ich inwestycji, przy jednoczesnym zmniejszeniu ogólnego ryzyka biznesowego. Mamy duże doświadczenie w montażu systemów i urządzeń, a każdą instalację dostosujemy do warunków i wymagań zamawiającego. A wykonany u nas projekt systemu kontroli dostępu lub RCP ułatwia i przyśpiesza wdrożenie i uruchomienie całego przedsięwzięcia.

Usługi integracyjne

Dzięki naszym specjalistom jesteśmy w stanie zintegrować oferowane przez nas rozwiązania z obcymi systemami. Ponadto, mamy ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych i nietypowych zadań, które pozwala nam na uzyskiwanie w pełni funkcjonalnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb. Proces integracji przebiega w etapach i jest stale monitorowany i konsultowany z klientem. Dzięki temu jesteśmy w stanie na każdym etapie integracji dokonać niezbędnych korekt co w efekcie eliminuje możliwość porażki.

projekt systemu kontroli dostępu

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją usług, zobacz co oferuje sklep CSAdams w zakresie produktów KD i RCP.