USŁUGI PROJEKTOWO WDROŻENIOWE – POWIERZ REALIZACJĘ SWOJEGO ZADANIA PROFESJONALISTĄ

Usługi projektowo – wdrożeniowe

Control System FMN realizując wszystkie etapy projektu: od opracowania koncepcji, poprzez wykonanie projektu, skompletowanie sprzętu i oprogramowania oraz dostawę. Ponadto wykonujemy: instalację urządzeń i programów, uruchomienie systemu, wyszkolenie pracowników, aż po konserwację i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Usługi projektowe, instalacyjne

A więc świadczymy usługi projektowe, instalacyjne i szkoleniowe w zakresie oferowanych systemów i urządzeń. Do tego zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, urządzenia zastępcze na życzenie, stały serwis techniczny oraz pomoc doradczą.

Usługi projektowe

Control System FMN świadczy usługi projektowe w zakresie projektowania systemów kontroli dostępu KD, RCP, CCTV, SSWiN i p/poż. Projekty wykonujemy indywidualnie dla każdego obiektu, z uwzględnieniem potrzeb przyszłego Użytkownika lub grona Użytkowników. Ponadto dostosowujemy specjalistyczne programy do potrzeb, a także do wielkości obiektu oraz funkcji. W dodatku system możemy zaprojektować jako pojedynczy lub zintegrowany z innymi programami i systemami.

CS FMN specjalizuje się w projektowaniu linii i ciągów technologicznych w systemach kartowych i mailingowych. Dlatego chętnie świadczymy pomoc w zdefiniowaniu potrzeb Klienta w zakresie technologii i techniki. Także oferujemy szczegółowe opracowanie specyfikacji technicznych systemu i poszczególnych elementów (przydatne w przetargach). Do tego dołączamy wyszacowanie cenowe zarówno sprzętu jak koniecznych usług. Na koniec dołączamy opracowanie dokładnego planu realizacji.

CS FMN wykonuje projekty graficzne kart plastikowych zarówno proste jak i bardzo skomplikowane oraz bogate ornamentowo i kolorystycznie. A także projektuje znaki indywidualne na hologramy aluminiowe. Unikalny zespół specjalistów opracowuje niepodrabialne elementy High Secure na taśmy holograficzne, oraz również niepodrabialne projekty indywidualnych znaków Klienta jak np. logo. W rezultacie karty i legitymacje zabezpieczone hologramami z naszymi projektami są całkowicie bezpieczne. Projekty graficzne wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszym aplikacji graficznych, co pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie wizji i wymagań klienta w zakresie obrazu przenoszonego na kartę plastikową.

Usługi instalacyjne/wdrożeniowe

Control System FMN świadczy usługi instalacyjne wszystkich systemów i urządzeń, które oferuje. W szczególności specjalizujemy się w montażu systemów KD i RCP. Wykonanie instalacji dostosowujemy do warunków i wymagań Klienta.

Usługi montażowo-instalacyjne obejmują m.in.:

  • systemy kartowe i do druku kart plastikowych
  • kompletne systemy do mailingu i embossingu
  • systemy KD, RCP, CCTV oraz SSWiN
  • zamknięcia i osprzęt drzwiowy (tj. rygle i zwory elektromagnetyczne, zamki elektromagnetyczne)

Usługi integracyjne

Dzięki naszym specjalistą jesteśmy w stanie zintegrować oferowane przez nas rozwiązania z już istniejącymi systemami. Mamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu nietypowych zadań. Pozwala to na uzyskanie w pełni funkcjonalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.