Wsparcie techniczne on-line

wsparcie techniczne on-line

Wsparcie techniczne on-line jest bardzo ważnym elementem zakupu urządzenia lub systemu. Wynika to z faktu, że szybka i łatwa dostępność pomocy technicznej może mieć wpływ na sprawność urządzenia, oszczędność czasu pracy, oraz stanowić o satysfakcji obsługi.  Jednym słowem usługa pomocy on-line podnosi jakość i wartość urządzenia. Dlatego warto już na etapie wyboru oferty zadbać o to, aby została w niej uwzględniona pomoc techniczna on-line. W dodatku  korzystne jest dla firmy, gdy ze wsparcia on-line można korzystać do końca  pracy danego urządzenia lub systemu.

Control System FMN oferuje wsparcie i pomoc techniczną on-line dla wszystkich oferowanych urządzeń, programów i systemów.  Nasza pomoc techniczna świadczona jest przez inżynierów mających certyfikaty i autoryzacje poszczególnych producentów urządzeń. Dlatego każdy klient może liczyć na szybką diagnozę i kompetentną radę jak rozwiązać problem. Wsparcie i pomoc techniczną świadczymy zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Dzięki ogromnemu doświadczeniu usługi wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Wsparcie techniczne obejmuje:

 

Control System FMN oferuje wsparcie techniczne on-line do końca pracy lub życia zakupionego u nas urządzenia lub systemu.