Zabezpieczenia kart plastikowych

Karty plastikowe niekiedy pełnią ważną rolę i dlatego wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Dlatego stopień zabezpieczenia kart plastikowych powinien być uzależniony od ryzyka jakie się wiąże z użyciem fałszywej karty. Control System FMN posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz dysponuje większością technologii dostępnych na rynku.

Zabezpieczenia kart plastikowych  – druk wysokiej rozdzielczości

Najprostszym zabezpieczeniem kart plastikowych jest zastosowanie profesjonalnych drukarek z możliwością druku 600dpi. Jakość wydruku i minimalny rozmiar tekstu jaki możemy skutkiem tego uzyskać jest nie osiągalny dla większości drukarek na rynku.

Zabezpieczenia kart plastikowych - druk 600 dpi

Natomiast jako lider na rynku kart plastikowych możemy zaproponować kompleksowe rozwiązanie w postaci wykonania projektu i wydruków w naszym Centrum Kart Plastikowych lub zaoferować profesjonalna drukarkę z serii HDP Profesional, na której będą Państwo w stanie samodzielnie drukować karty w wysokiej rozdzielczości.

Zabezpieczenia kart plastikowych  – druk UV

Doskonałym sposobem na zabezpieczenie kart jest np zastosowanie druku UV widocznego tylko w świetle ultra fioletowym. Jest to rozwiązanie nie wymagające dużych nakładów finansowych a w dodatku bardzo skuteczne i łatwe do weryfikacji. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest fakt, że jest ono niewidoczne w świetle dziennym w efekcie potencjalny fałszerz może nie wiedzieć o jego istnieniu.

Zabezpieczenia kart plastikowych - karty UV

Karta widziana w świetle dziennym i UV

Zabezpieczenia kart plastikowych – hologram samoprzylepny

Kolejnym prostym i co ważniejsze tanim rozwiązaniem jest zabezpieczenie kart przyklejając samoprzylepny hologram. Posiadamy w ofercie szereg wzorów różniących się przede wszystkim wielkością oraz kształtem. Hologramy te dodatkowo możemy również spersonalizować różnymi technikami.

Poniżej przykładowe wzory:

 

Więcej informacji na tema hologramów: HOLOGRAMY

Zabezpieczenia kart plastikowych – holograficzne taśmy i folie laminacyjne

Zabezpieczenia kart plastikowych - Hologram HiSecure

Przy pomocy taśm i foli holograficznych możemy przede wszystkim uzyskać najwyższy stopień zabezpieczeń wizualnych. Stosujemy taśmy i folie holograficzne produkcji HID Global z wzorami standardowymi i wykonywanymi na indywidualne zamówienie. Indywidualne hologramy posiadają osiem poziomów zabezpieczeń, które możemy w dowolny sposób wybierać i łączyć. W naszym Centrum Kart Plastikowych wykonaliśmy już wiele projektów, które stanowią zabezpieczenie między innymi kart stosowanych w instytucjach rządowych (referencje na życzenie). elementy zabezpieczeń wizualnych

Szczegółowy opis elementów zabezpieczeń znajdą Państwo też na stronie: Hologramy indywidualne High Secure.

Jak widać zabezpieczenia kart plastikowych mogą mieć różną formę i stopień ochrony. Zważywszy na to zachęcamy do z naszymi specjalistami celem odpowiedniego rozwiązania.