KLIPSY ZAPIĘCIA DO KART I IDENTYFIKATORÓW

Klipsy i zapięcia

Bogatą gamę akcesoriów kartowych uzupełniają różna uchwyty, klipsy i zapięcia do kart plastikowych. Główną zaletą klipsa do identyfikatora jest łatwość użytkowania oraz wygoda i estetyka ładnej wizytówki przypiętej w widocznym miejscu do ubrania.

Ponieważ wszystkie rodzaje oferowanych przez nas klipsów są metalowe i mają bardzo trwałą konstrukcję, możesz używać je przez bardzo długi czas. Natomiast mocny zacisk klipsa nie pozwala na odpięcie się identyfikatora lub etui. Dzięki temu możesz mieć pewność, że go nie zgubisz.

Ponadto, wszystkie nasze klipsy zapięcia do kart są wysokojakościowe i w bardzo przyjaznej cenie, co również jest ważne. A w dodatku posiadamy wiele rodzajów zapięć, różniących się wyglądem i ceną. Natomiast o nietypowe zapięcia pytaj naszą obsługę.

klipsy do kart

Różne zapięcia i uchwyty do wyboru

Między innymi znajdziesz u nas zapinki z agrafką lub żabką. Jest to standardowe i tanie rozwiązanie mocowania kart, pozwalające na noszenie karty wraz z ochronnym etui, przypiętych do ubrania. Z pewnością doskonałą propozycją jest także gripper – niewielki uchwyt do którego bezpośrednio wsuwamy kartę. Umożliwia on zawieszenie karty na smyczy lub łańcuszku bez konieczności jej dziurawienia.

W przypadku towarów nie będących w stałej sprzedaży, sprowadzanych na zamówienie, minimalna ilość wynosi 100 szt. Natomiast towary dostępne od ręki, sprzedajemy na sztuki.

Klipsy i zapięcia w ofercie Control System FMN

Niklowany klips metalowy typu europejskiego z mlecznym paskiem winylowym.

Klips europejski

Cechy produktu

długość paska 62 mm
plastikowy zatrzask na pasku

dostępne wersje

2105-1500 – (w stałej sprzedaży)

Metalowy, niklowany klips do kart typu europejskiego, bardzo wytrzymały, z dodatkowo wzmocnionym paskiem winylowym.

Klips europejski z mocnym paskiem

Cechy produktu

długość paska 70 mm
metalowy zatrzask na pasku

dostępne wersje

2120-1000 – (w stałej sprzedaży)

Ten klasyczny klips jest najbardziej popularnym zapięciem do kart plastikowych i identyfikatorów. Jest to mocny, metalowy i niklowany klips typu krokodyl.

Dodatkowo posiada elastyczny, przezroczysty pasek winylowy, na którym możesz zapiąć kartę lub inny przedmiot. Natomiast metalowe zatrzaski na pasku uniemożliwiają samowolne wypięcie się karty. Ponieważ łatwo jest go przypiąć do ubrania, więc cieszy się uznaniem i znalazł bardzo szerokie zastosowanie.

klasyczny klips krokodyl

Cechy produktu

długość paska 70 mm
metalowy zatrzask na pasku

dostępne wersje

2105-2000 – (w stałej sprzedaży)

Ten klasyczny klips jest popularnym zapięciem do kart plastikowych i identyfikatorów. Jest to mocny, metalowy i niklowany klips typu krokodyl.

Dodatkowo posiada elastyczny, przezroczysty pasek winylowy, na którym możesz zapiąć kartę lub inny przedmiot. Natomiast metalowe zatrzaski na pasku uniemożliwiają samowolne wypięcie się karty. Ponieważ został dodatkowo wyposażony w agrafkę, więc stanowi bardzo trwałe zapięcie do kart. Ponadto łatwo jest go przypiąć do ubrania, więc cieszy się uznaniem i znalazł szerokie zastosowanie.

krokodyl z agrafką

Cechy produktu

długość paska 70 mm
metalowy zatrzask na pasku
zabezpieczenie przed odpięciem klipsa – agrafka (dł. 32mm)

dostępne wersje

2105-3370 – (w stałej sprzedaży)

Przezroczysty pasek winylowy do kart plastikowych, bez klipsa z metalowymi zatrzaskami. Taki pasek umożliwia zawieszenie identyfikatora wprost na łańcuszku lub smyczy, co okazuje się przydatne w wielu przypadkach. Ponadto jest elastyczny, trwały i tani.

pasek winylowy zapięcie do kart

Cechy produktu

długość paska 70 mm
metalowe zatrzaski na pasku

dostępne wersje

2140-1000 – (w stałej sprzedaży)

Tutaj przedstawiamy bardzo ciekawe i proste rozwiązanie do noszenia identyfikatorów. Specjalnie skonstruowany uchwyt zaciskowy Gripper przeznaczony jest do kart plastikowych o grubości standardowej karty kredytowej (0,75mm). Ponieważ kartę możesz bezpiecznie wsunąć pomiędzy elastyczne końcówki Grippera,  dlatego nie ma potrzeby wykonywania w niej otworów. Z tego powodu ten uchwyt szczególnie polecamy do kart elektronicznych, w których nie można ingerować w tworzywo karty i wykonywać w nim otworów. Po włożeniu karty do Grippera wieszasz go na dowolnej smyczy, łańcuszku lub przypinasz do breloka.

uchwyt zaciskowy Gripper

Cechy produktu

wymiary 25 x 17 mm silikonowe wypełnienie wnętrza wierzchnia powłoka z tłoczonego plastiku

dostępne kolory

5710-3050 czarny (w stałej sprzedaży)

5710-3050 biały

Więcej informacji o rodzajach kart plastikowych i ich zastosowaniu, znajdziesz w zakładce WIEDZA.

Jeśli natomiast potrzebujesz szybko zakupić wybrane akcesoria do kart, przejdź na stronę sklepu CSAdams.