KLIPSY ZAPIĘCIA DO KART – SZEROKI WYBÓR

Klipsy i zapięcia

Bogatą gamę akcesoriów do kart uzupełniają klipsy do kart plastikowych oraz zapięcia i uchwyty. Przede wszystkim ułatwiają one eksponowanie identyfikatorów na ubraniu oraz korzystanie z nich na co dzień. Dodatkowo jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja karta czy identyfikator były widoczne i zawsze w dobrym stanie przez długi czas polecamy używanie naszych akcesoriów.

Klipsy do identyfikatorów mają jedną bardzo ważną zaletę. Przede wszystkim przeciwdziałają zagubieniu karty, a co więcej są bardzo wygodne. Należy podkreślić, ze wszystkie nasze zapięcia do kart są wysokojakościowe. Po pierwsze wybieramy je spośród wielu propozycji kilku producentów. Dodatkowo zwracamy szczególną uwagę na materiał, wykonanie i trwałość. Z tego powodu nasze akcesoria to doskonałe i bardzo funkcjonalne gadżety do różnych kart, identyfikatorów i legitymacji.

klipsy zapięcia do kart

Co więcej posiadamy wiele rodzajów zapięć, różniących się wyglądem i ceną. Między innymi znajdziesz u nas zapinki z agrafką lub żabką. Jest to standardowe i tanie rozwiązanie mocowania kart lub etui pozwalające na noszenie karty wraz z ochronnym etui przypiętej do ubrania. Z pewnością doskonałą propozycją jest także gripper – niewielki uchwyt do którego bezpośrednio mocujemy kartę. Umożliwia on zawieszenie karty na smyczy lub łańcuszku bez konieczności jej dziurawienia.

W przypadku towarów nie będących w stałej sprzedaży, sprowadzanych na zamówienie, minimalna ilość wynosi 100 szt. Natomiast towary dostępne od ręki, sprzedajemy na sztuki

Klipsy do kart oraz zapięcia w ofercie Control System FMN:

iklowany klips metalowy typu europejskiego z mlecznym paskiem winylowym.

Klipsy do kart plastikowych

Cechy produktu

długość paska 62 mm
plastikowy zatrzask na pasku

dostępne wersje

2105-1500 – (w stałej sprzedaży)

Niklowany klips metalowy do kart typu europejskiego, bardzo wytrzymały, z dodatkowo wzmocnionym paskiem winylowym.

klips do identyfikatora typu europejskiego

Cechy produktu

długość paska 70 mm
metalowy zatrzask na pasku

dostępne wersje

2120-1000 – (w stałej sprzedaży)

Niklowany klips metalowy typu krokodyl, z przezroczystym paskiem winylowym, najbardziej popularne, najtańsze zapięcie do kart plastikowych.

klips do kart krokodyl

Cechy produktu

długość paska 70 mm
metalowy zatrzask na pasku

dostępne wersje

2105-2000 – (w stałej sprzedaży)

Niklowany klips metalowy typu krokodyl, z przezroczystym paskiem winylowym i agrafką.

klips do kart krokodyl z agrafką

Cechy produktu

długość paska 70 mm
metalowy zatrzask na pasku
zabezpieczenie przed odpięciem klipsa – agrafka (dł. 32mm)

dostępne wersje

2105-3370 – (w stałej sprzedaży)

Przezroczysty pasek winylowy do kart plastikowych bez klipsa z metalowymi zatrzaskami.

pasek winylowy zapięcie do kart

Cechy produktu

długość paska 70 mm
metalowe zatrzaski na pasku

dostępne wersje

2140-1000 – (w stałej sprzedaży)

Uchwyt zaciskowy do kart plastikowych o grubości standardowej karty kredytowej (0,75mm), eliminuje potrzebę wykonywania otworów w karcie – znakomite rozwiązanie do kart elektronicznych, których nie można dziurawić.

uchwyt zaciskowy Gripper do kart

Cechy produktu

wymiary 25 x 17 mm silikonowe wypełnienie wnętrza wierzchnia powłoka z tłoczonego plastiku

dostępne kolory

5710-3050 czarny (w stałej sprzedaży)

5710-3050 biały

Przede wszystkim polecamy zapoznanie się z informacjami z zakładki wiedza. Mogą one pomóc w wyborze odpowiednich produktów. Dodatkowo w naszym sklepie CSAdams kupisz akcesoria do kart dopasowane do swoich potrzeb. Zapraszamy!

Ponadto wszelkie informacje techniczne można uzyskać kontaktując się z naszymi specjalistami telefonicznie bądź wysyłając zapytanie na adres: cs@cs.pl. Co więcej nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów.