WIEOFUNKCYJNE, INNOWACYJNE CZYTNIKI KD DO ZAUFANEJ KONTROLI DOSTĘPU

Czytniki KD

Czytniki KD są koniecznym elementem każdego systemu kontroli dostępu fizycznego i logicznego. Oczywistym jest fakt, że organizacje mają bardzo zróżnicowane potrzeby, jeśli chodzi o kontrolowanie dostępu do swoich budynków, sieci, zasobów, i nie tylko. Aby sprostać wymaganiom tak szerokiego zakresu zastosowań, oferujemy duży wybór innowacyjnych, bezpiecznych i niezawodnych czytników.

Czytniki dostepowe

W dodatku, utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i niezawodnych środków uwierzytelniania w całej przestrzeni biurowej powinno mieć pierwszeństwo przed wszelkimi innymi kwestiami. Dzięki czytnikom kontroli dostępu, które mogą współpracować z kartami zbliżeniowymi, kartami inteligentnymi czy urządzeniami mobilnymi, mamy możliwość uzyskać uwierzytelniony dostęp pracowników do różnych obszarów.

Dlatego korzystając z zaufanego systemu kontroli dostępu, przejmujesz kontrolę nad personelem, któremu przyznano dostęp do Twoich obiektów czy zasobów.

Poniżej znajdziesz najlepsze w swojej klasie czytniki do kontroli dostępu i zastosowań biometrycznych.

Nasze systemy i technologie uwierzytelniania zawierają różne propozycje nowoczesnej kontroli dostępu, którą stosuje wiele firm. Z kolei w naszym portfolio znajdziesz szeroki wybór kart inteligentnych z uwierzytelnieniem. A także wybór elastycznych, bezpiecznych kontrolerów o otwartej architekturze oraz odpowiednie oprogramowanie KD. Warto je przejrzeć i wybrać odpowiednie elementy.

Czytniki dostępowe usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany prostym zestawem lub czytnikami KD, zajrzyj również na stronę sklepu CSAdams.

Znajdź odpowiednie elementy do idealnego systemu kontroli dostępu

Czytniki zbliżeniowe

Czytniki zbliżeniowe

Wielotechnologiczne czytniki kontroli dostępu z obsługą urządzeń mobilnych

Czytniki KD autonomiczne

Zbliżeniowe czytniki autonomiczne

Te samodzielne czytniki dostępowe to doskonałe rozwiązanie dla małego sytemu kontroli dostępu

Czytniki KD biometryczne

Czytniki biometryczne

Czyli nowoczesna technologia biometryczna z bezpiecznym uwierzytelnieniem

Czytniki komputerowe Omnikey

Czytniki komputerowe

A więc zaufany dostęp logiczny z dowolną kartą inteligentną dla dowolnej aplikacji na dowolnym komputerze.

Czytniki dostępowe PIV

Czytniki pivClass

Te czytniki KD to najwyższy poziomu bezpiecznego dostępu, z kryterium FIPS-201.