WIEOFUNKCYJNE, INNOWACYJNE CZYTNIKI KD DO ZAUFANEJ KONTROLI DOSTĘPU

Czytniki KD

Czytniki KD to konieczny element każdego systemu kontroli dostępu fizycznego i logicznego. Oczywistym jest fakt, że organizacje mają bardzo zróżnicowane potrzeby, jeśli chodzi o kontrolowanie dostępu do swoich budynków, sieci i nie tylko. Aby sprostać wymaganiom tak szerokiego zakresu zastosowań, oferujemy najszerszy w branży wybór innowacyjnych, bezpiecznych i niezawodnych czytników.

Czytniki dostepowe

W dodatku, utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i niezawodnych środków uwierzytelniania w całej przestrzeni biurowej powinno mieć pierwszeństwo przed wszelkimi innymi kwestiami. Dzięki czytnikom kontroli dostępu, które mogą współpracować z kartami zbliżeniowymi, kartami inteligentnymi czy urządzeniami mobilnymi mamy możliwość uzyskać uwierzytelniony dostęp pracowników do różnych obszarów.

Dlatego korzystając z zaufanego systemu kontroli dostępu, przejmujesz kontrolę nad personelem, któremu przyznano dostęp do Twoich obiektów czy zasobów.

Czytniki dostępowe usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany prostym zestawem lub czytnikami KD, zajrzyj również na stronę sklepu CSAdams.

Znajdź odpowiednie elementy do idealnego systemu kontroli dostępu

Czytniki zbliżeniowe

Wielotechnologiczne czytniki kontroli dostępu z obsługą urządzeń mobilnych

Zbliżeniowe czytniki autonomiczne

Autonomiczne czytniki zbliżeniowe to doskonałe rozwiązanie dla małego sytemu kontroli dostępu

Czytniki biometryczne

Czytniki biometryczne to nowoczesna technologia z bezpiecznym uwierzytelnieniem

Czytniki HID Omnikey

Czytniki komputerowe

Obsługują dowolną kartę inteligentną dla dowolnej aplikacji na dowolnym komputerze

Czytniki pivClass

Najwyższy poziomu bezpiecznego dostępu z kryterium FIPS-201