CZYTNIKI BIOMETRYCZNE NA ODCISK PALCA TO NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA TOŻSAMOŚCI

Czytniki biometryczne

Jest oczywistością, że system numeracji lub inne oznaczenie osoby w kontroli dostępu jest tożsamością inicjowanej osoby. Dlatego zapewniamy możliwość wzbogacenia się o zaufane poświadczania tożsamości za pomocą czytników biometrycznych.

Prywatność danych biometrycznych

Co ważne, jak w przypadku każdego użytkowania danych osobowych, częstsze częstsze odbywanie się biometrii na całym świecie doprowadziło do wzrostu obaw o ich bezpieczeństwo. Ponieważ ważne jest, kto korzysta z danych biometrycznych, w jakim celu, jak długo i jak dobrze dane są chronione. Na szczęście, płynące postępy z biometrią, która jest następująca: serie postępów z regułami przepisów.

Obecnie technologia teraz biotechnologia jest coraz częściej stosowana w technikach użytkownika. Zwłaszcza, że ​​biometria to już nie tylko czytniki linii papilarnych. Ponieważ nowe rozwiązania do zarządzania technologiami zmieniają się i nowe technologie, aktualizacja i bezpieczeństwo, a chroniona prywatność użytkowników.

czytnik linii papilarnych

Zalety biometrii

Czytniki biometryczne, takie jak czytnik na odcisk palca lub czytnik linii papilarnych dłoni, szybko, wygodnie i bezpiecznie weryfikują tożsamość użytkownika. Dlatego nowoczesne technologie biometryczne wykorzystują unikalne cechy fizyczne danej osoby, takie jak tęczówka, głos, twarz lub odciski palców. I na tej unikalnej podstawie weryfikują i poświadczają tożsamość. Biometria zyskuje na popularności, ponieważ zapewnia najwyższy poziom dokładności, bezpieczeństwa i wydajności. A ponadto jest łatwa w użyciu, powtarzalna i zapewnia płynną, bezproblemową obsługę.

Czytniki biometryczne usługi

Control System FMN oferuje czytniki biometryczne i inne, dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy urządzenia. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kd, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Niezawodne czytniki biometryczne dla najbezpieczniejszych środowisk

czytnik linii papilarnych Signo 25B

HID Signo 25B

Uwierzytelnienie odciskiem palca na platformie HID Signo

czytnik biometryczny

HID iCLASS SE RKLB40

Uwierzytelnienie wieloskładnikowe na platformie HID iClass SE

Czytniki i moduły biometryczne

Czytniki i moduły biometryczne

Zapewniają najwyższy poziom zaufanej tożsamości

Szczegółowe informacje techniczne możesz uzyskać kontaktując się z naszymi specjalistami.