FIRMA CONTROL SYSTEM FMN TO NOWOCZESNE SYSTEMY ID

CONTROL SYSTEM FMN

CONTROL SYSTEM FMN

Firma Control System FMN

Firma CS FMN od niemal trzydziestu lat jest obecna na rynku kart plastikowych, urządzeń do druku kart plastikowych i systemów kartowych. Następną ważną dziedziną naszej działalności są elektroniczne systemy ID i zabezpieczeń. I tu możemy wymienić systemy: kontroli dostępu fizycznego i logicznego, rejestracji czasu pracy oraz systemy uwierzytelniania.

Ponadto naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi dopasowane do ich indywidualnych wymagań. Z tego zakresu proponujemy zestawy indywidualne: od opracowania projektu, doradztwa przy wyborze urządzeń i rozwiązań, poprzez instalację i integrację systemów po serwis i pomoc techniczną. Oczywiście, wykonujemy również szybkie dostawy gotowych produktów np: kart plastikowych, drukarek kart, programów, materiałów eksploatacyjnych i in. Ponadto, w ramach CS FMN dostarczamy także inne urządzenia i akcesoria związane z kartami, kontrolą dostępu i rejestracją czasu pracy.

Nasz zespół

Należy zaznaczyć, że posiadamy bardzo doświadczony zespół specjalistów, a regularne szkolenia zagraniczne i uzyskiwane certyfikaty pozwalają nam zapewnić wysoki poziom obsługi Klienta. Zaczynając od analizy potrzeb, po wielopłaszczyznową obsługę serwisową. Dlatego łączymy wiedzę, szerokie kontakty zagraniczne zapewniające dostęp do najnowszych technologii, oraz wieloletnie doświadczenie w branży i usługi najwyższej jakości. Z pewnością te cechy stanowią o naszych dotychczasowych sukcesach.

Dodatkowo, firma CS FMN posiada autoryzację wielkich producentów drukarek i kart plastikowych, urządzeń KD, programów systemowych i innych w zakresie DYSTRYBUCJI, WDRAŻANIA I SERWISU. Tak wysoka kwalifikacja firmy u kluczowych producentów, zapewnia dostęp do wszystkich produktów oraz najnowszych osiągnięć i rozwiązań danego producenta. A także do ważnych innowacji i nowinek technicznych. Control System FMN posiada tytuł PLATINUM ADVANTAGE CHANNEL PARTNER HID Global, wielkiego amerykańskiego producenta drukarek kart plastikowych, systemów ID i urządzeń kontroli dostępu HID Global.

Koncesje i certyfikaty

 • Koncesja MSWiA
 • ISO 9001:2015
 • Autoryzowany Dystrybutor i Serwis Fargo / HID w Polsce od 1994.
 • Status Platynowego partnera HID Global
Firma
firma cs fmn
Firma Control System FMN
SYSTEMY ID

Control System FMN uzyskuje wysoką jakość swoich działań poprzez:

 • co najważniejsze, długi staż na rynku kart plastikowych, drukarek i systemów dostępu – od 1994r – bez przerwy.
 • i w związku z tym, zgromadzenie ogromnej wiedzy fachowej przez kadrę inżynierską, która pracuje u nas niemal od początku istnienia firmy.
 • Ponadto, nawiązywanie z klientem stosunków partnerskich, polegających na spełnianiu oczekiwań i wymagań.
 • oraz stały, odpowiedni i staranny dobór jakościowy i kontrola wiarygodności dostawców i ich produktów. Współpracujemy tylko z najlepszymi.
 • A także, wdrożenie i stałe od lat utrzymywanie systemu zarządzania jakością ISO, pozwalające na dobrą organizację pracy.
 • I stałe monitorowanie trendów rynkowych oraz systematyczne udoskonalanie starych i wprowadzanie nowych produktów.
 • A także poprzez umożliwienie szybkiego wyboru i dostawy standardowych produktów w sklepie internetowym.

Skontaktuj się z nami

tel. cs fmn

+48 (22) 855 00 19

www.cs.pl

pn – pt, 9 – 17

biuro@cs.pl

cs@cs.pl

cs@cs.pl

formularz kontaktowy

Jeśli jesteś pierwszy raz na naszej stronie, rozpocznij swoją przygodę z CS FMN już dziś.