CONTROL SYSTEM FMN

CONTROL SYSTEM FMN

Firma Control System FMN

Firma CS FMN od niemal trzydziestu lat jest obecna na rynku kart plastikowych, urządzeń do druku kart plastikowych i systemów kartowych. Następną ważną dziedziną naszej działalności są elektroniczne systemy zabezpieczeń. I tu możemy wymienić systemy: kontroli dostępu fizycznego i logicznego, rejestracji czasu pracy oraz systemy uwierzytelniania.

Ponadto naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi dopasowane do ich indywidualnych wymagań. I tak, proponujemy szeroki zestaw usług: od opracowania projektu, doradztwa przy wyborze urządzeń i rozwiązań, poprzez instalację i integrację systemów po serwis i pomoc techniczną. Oczywiście, wykonujemy również szybkie dostawy gotowych produktów np: kart plastikowych, drukarek kart, programów, materiałów eksploatacyjnych i in. Ponadto, w ramach CS FMN dostarczamy także inne urządzenia i akcesoria związane z kartami, kontrolą dostępu i rejestracją czasu pracy.

Nasz zespół

Należy zaznaczyć, że posiadamy bardzo doświadczony zespół specjalistów, a regularne szkolenia zagraniczne i uzyskiwane certyfikaty pozwalają nam zapewnić wysoki poziom obsługi Klienta. Zaczynając od analizy potrzeb po wielopłaszczyznową obsługę serwisową. Dlatego łączymy wiedzę, szerokie kontakty zagraniczne zapewniające dostęp do najnowszych technologii, oraz wieloletnie doświadczenie w branży i usługi najwyższej jakości. Z pewnością te cechy stanowią o naszych dotychczasowych sukcesach.

Dodatkowo, Control System FMN posiada autoryzację wielkich producentów drukarek i kart plastikowych, urządzeń KD, programów systemowych i innych w zakresie DYSTRYBUCJI, WDRAŻANIA I SERWISU. Zapewnia to dostęp do wszystkich produktów oraz najnowszych osiągnięć i rozwiązań danego producenta. A także do ważnych innowacji i nowinek technicznych. Control System FMN posiada tytuł PLATINUM ADVANTAGE CHANNEL PARTNER HID Global, wielkiego amerykańskiego producenta drukarek kart plastikowych i urządzeń kontroli dostępu HID Global.

Koncesje i certyfikaty

  • Koncesja MSWiA
  • ISO 9001:2015
  • Autoryzowany Dystrybutor i Serwis Fargo / HID w Polsce od 1994.
  • Status Platynowego partnera HID Global
Firma CS FMN
Autorized Service Provider
Control System FMN
HID Platinum Certificate

Control System FMN uzyskuje wysoką jakość swoich działań poprzez:

  • Przede wszystkim, długi staż na rynku kart plastikowych, drukarek i systemów dostępu – od 1994r – bez przerwy.
  • I w związku z tym, zgromadzenie ogromnej wiedzy fachowej przez kadrę inżynierską, która pracuje u nas niemal od początku istnienia firmy.
  • Ponadto, nawiązywanie z klientem stosunków partnerskich, polegających na spełnianiu oczekiwań i wymagań.
  • Oraz stały, odpowiedni i staranny dobór jakościowy i kontrola wiarygodności dostawców i ich produktów. Współpracujemy tylko z najlepszymi.
  • A także, wdrożenie i stałe od lat utrzymywanie systemu zarządzania jakością ISO, pozwalające na dobrą organizację pracy.
  • I, co oczywiste, stałe monitorowanie trendów rynkowych oraz systematyczne udoskonalanie starych i wprowadzanie nowych produktów.

Skontaktuj się z nami

+48 (22) 855 00 19

pon-pt 9-17

biuro@cs.pl

formularz kontaktowy

Jesteś pierwszy raz na naszej stronie? Rozpocznij swoją przygodę z CS FMN już dziś.

Zajrzyj do sklepu CSAdams !